Close

Rezultati i Sondazhit: Ketu mund te votoni per krijimin ne proze qe ju pelqen me shume

Votues
55. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • United Kingdom of Bojana

  2 3.64%
 • Ma-ja

  1 1.82%
 • Njeriu dhe deti

  27 49.09%
 • Unė ditktator, jo ti

  1 1.82%
 • Shkretetire e kuqe

  0 0%
 • Puthja e vdekjes

  21 38.18%
 • Haka e grave

  2 3.64%
 • Trendafili i kuq me arome Shqiperie

  1 1.82%
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime nė 168 postime

  Ndarja proze - Konkursi 2010

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga shigjeta : 30-10-2010 mė 01:29
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime nė 30 postime
  Ku mund tė postojmė poezinė?
  Mė falni pėr pyetjen por nuk e di!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •