Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 29 prej 29
  1. #21
    Citim Postuar më parë nga grepi, dora vet Lexo Postimin
    Zëri i Kosovës ka vite që ka pushuar aktivitetit dhe esht mbyllur e ti flet kaqa pordhica se zvicrra qenka çerdhja e krimit ?

    ma kriminel se LDK-ja dhe njerzit e tyre sbesoi të ken partit tjera në Kosovë dhe Shqipri
    Zeri i Kosoves eshte tash ne parlament, ne SHIK, ne TMK, ne cdo skute te jetes ne Kosove. Ende lehin ata qe ngjallnin urrejtje dhe perçarje, qe publikonin lista pushkatimesh etj etj.

    Vjen dita edhe per keto probleme!

  2. #22
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-06-2005
    Postime
    162
    Citim Postuar më parë nga DYDRINAS Lexo Postimin
    Zeri i Kosoves eshte tash ne parlament, ne SHIK, ne TMK, ne cdo skute te jetes ne Kosove. Ende lehin ata qe ngjallnin urrejtje dhe perçarje, qe publikonin lista pushkatimesh etj etj.

    Vjen dita edhe per keto probleme!
    Nese esht ashtu po më behet qefi se spaska shkuar mundi kote i atyre Djemve dhe Vajzave që dhan jeten për çlirim dhe bashkim Kombtar sepse Zëri i Kosovës ka qen Zëri i Bashkimit dhe Luftes për çlirim Kombtar dhe frymzim për UCK-në dhe Atdhetaret !

    Zëri i Kosovës ka qen vetem nga Serbia e ndaluar dhe e përdjekur dhe ata qe kan lexuar Zërin e Kosovës jan arrestuar dhe denuar me burgim të gjat, pra sdi pse ti po frigohesh nga Zëri i Kosovës ?
    mos ishe dhe kund me serbin dhe UDB-en që e paske merzi Zërin e Kosovës ?

  3. #23
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    Citim Postuar më parë nga grepi, dora vet Lexo Postimin
    Sadik Musaj dhe Xheladin Musaj nga Strellci i kan vrar që të dyt ore G dhe të jan vrar vetem pse kan qen me UCK-në dhe kete e dim të gjith në Kosovë !
    Sadik Musaj dhe e gjith familja e Musaj nga Strellci kan qen të lidhur ngusht me LDK-në dhe Sigurimin e Atdheut që ka qen i kontrolluar nga vete Brahim rugova dhe esht krijuar me urdher te tije, pra kush paska qen vrases ? une po them se duhet kerkuar atje tek SIA dhe LDK-ja dhe LDD-ja dhe mese 90 % e vrasjeve atje e kan origjinen dhe burimin
    grepi,

    ti e din shume mire se enver haradinaj eshte vrar shume pas vrasjes se sadik dhe xheladin musajt !

    xhaladin musaj ka qene dhenderr i xhavit halitit apo jo?!
    po baban e avni elezit dhe afrim thacin kush i vrau ky i fundit ka pas nje konflikt me vellan e xhavit halitit para se te vritej!

  4. #24
    Mire ështe puna mire Maska e PLAKU
    Anëtarësuar
    19-05-2002
    Postime
    2,443
    Citim Postuar më parë nga fattlumi Lexo Postimin
    Vesa nuk i kishte mbushur dy vjet të plota kur ia vranë Babin

    Varri ku prehet ne amshim Bekim Kastrati


    Marrë nga bota sot
    DYDRINAS, Brari, G-2 dhe te gjithe qe ju dhimeset gjaku shqyptar, nuk ashete let te folet me gjakun e prishet per dhimbejet e shqypatreve, Shikoni kete foto,kete popull te shumvuajtun, di te heshete di tu perballon dhimbejeve,por i di edhe pisellekun,gjakun e prishet miladino-envero-titiste. Ju te nderuem kote e keni, kerkoni diqka te pa mundeshme nga sorrollpi gjakut prishet! Ashete e pamundun te binedet fara e dreqit vete.
    Pa Kosovë e Çamëri nuk ka Shqipëri

  5. #25
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    me rendesi esht qe te zbulohet krimi dhe jam shum i sigurt qe PDK DHE LDK DOTE KEN SHUM por edhe dote dalin shum vrases nga te dy anet PDK VEQ ESHT E DESHMUAR SE NE RRADHET E SAJ KA VRASES ME PAGES POR EDHE LDK NUK MUND TE JET E PASTERT

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    ka indikacione se disa deputet te rinje qe jan ne pdk fshihen pas imunitetit te deputetit zaten edhe me qellim kishin hy ne listen per deputet se pse filluan te kuptojn nse po zbulohet ndonje krim i tyre qe kishin ber paslufte

  7. #27
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    me rendesi esht qe te zbulohet krimi dhe jam shum i sigurt qe PDK DHE LDK DOTE KEN SHUM por edhe dote dalin shum vrases nga te dy anet PDK VEQ ESHT E DESHMUAR SE NE RRADHET E SAJ KA VRASES ME PAGES POR EDHE LDK NUK MUND TE JET E PASTERT
    po kush te kan rrejt kaq keq balit a shkiet a haaaaaaaaaaaa
    po perse ju te vetfundosjes te albin-daqiqit ini kunder
    iniciatives qe te formohet nji komision per ti zbulue rastet e krimit
    qe kan ndodh ne kosove pas lufte a heeeeeee bothat e qenit qe ini ju
    serbet keshtu u kshilloin gjuene gurin e mshifne doren
    te gjith kemi mei zbulue edhe pa perkrahjen e juaj
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  8. #28
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-06-2005
    Postime
    162
    Citim Postuar më parë nga G-2 Lexo Postimin
    grepi,

    ti e din shume mire se enver haradinaj eshte vrar shume pas vrasjes se sadik dhe xheladin musajt !

    xhaladin musaj ka qene dhenderr i xhavit halitit apo jo?!
    po baban e avni elezit dhe afrim thacin kush i vrau ky i fundit ka pas nje konflikt me vellan e xhavit halitit para se te vritej!
    Esht komplet rren qfar po thua se Sadik Musaj esht vrar shume vone pas vrasjes së Avni Elezit dhe babaijt të tij !
    Avnin dhe baben e Avnis i ka ekzekutuar vete Sadik Musaj dhe për kete ka deshmitar sepse e ka ber në pike të dites kur e ka ekzekutuar baben e Avnis dhe vetem nje kapele ka pas në koke Sadiku dhe Njerzit e kan njohur mire sadikun !

    kurse Enver Haradinaj esht Ekzekutuar nga Xheladin Musaj me Nipin e tij nga nje fshat i Istogut që tani emri spo më kujtohet dhe po aty ku esht Ekzekutuar Enver haradinaj me vone esht ekzekutuar dhe Xheladin Musaj me nipin e tij nga rrethina e istogut qe thash me heret, pra Xheladinin Musaj esht vrar afer nje vite me vone pasi esht Vrar Enveri vellai i ramushit dhe kete Musajt se kan ber për hater të SHIK-ut apo Xhavit Halitit por hakmarrje qe donin të benin kunder Haradinajve !

    Xheladin Musaj ka qen dhenderr i Xhavitit, e ka pas Motren e Xhavitit për grua dhe prap sdo të thot se kjo ka të bej me Xhavitin apo SHIK-un sepse dhe Xhaviti ska qen mire me Musajt edhe pse kan qen të miqsuar, dhe Xhaviti sja ka dhan Motren Musajve me miqsi por ata e kan marr pa e pytyr fare Xhavitin sepse vajza se ka pytyr aske nga familja

    Ti bjer ndoj fakt qe Xheladini ka qen i lidhur me SHIK-un dhe nese ka marr urdher nga SHIK-u te vras haradinajt e jo pse ka xheladini ka qen dhanerr i Xhavitit e tash e paska vra SHIK-u Enver Haradinaj, sbesoi !!!!!!!!!!!!!!

    grepi, dora vetë

  9. #29
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    grepi,lexoje mire mendimin tim pastaj futja si te duash!


    ti e din shume mire se enver haradinaj eshte vrar shume pas vrasjes se sadik dhe xheladin musajt !

    xhaladin musaj ka qene dhenderr i xhavit halitit apo jo?!
    po baban e avni elezit dhe afrim thacin kush i vrau ky i fundit ka pas nje konflikt me vellan e xhavit halitit para se te vritej!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •