Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9

Tema: Karakteri

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-08-2010
  Postime
  25

  Karakteri

  Jam Nje Tip I Qete Dhe Kam Nje Karakter Qe Nuk Me Pelqen,p.sh Nuk Flas Shume,nuk Hyj Ne Shoqer,sdi Si Te Behem Pak E Shkathet Si Te Gjithe Bashkmoshataret E Mi, Me Pak Fjale Jam E Turpshme Dhe Kam Turp Dhe Emocione Ne Cdo Gje Qe Bej, Nje Gje Kjo Qe Po Ndikon Shume Ne Shume Fusha Te Jetes Time Dhe Jam Mbrapa Ne Cdo Gje.desha Te Me Ndimoni Si Mund Ta Ndryshoj Karakterin Qe Kam Qe Nuk Me Pelqen Fare? Si Dhe Ndonje Keshille Per Pyetjet Me Lart. Ju Lutem Ndimomni

 2. #2
  Behind these Hazel Eyes Maska e Lule_Bora
  Anėtarėsuar
  30-07-2007
  Postime
  107
  E shof qarte, sikur te mesosh te shkruash nje here do ishte gjeja me e mire.
  For all my love and hate, for all my sorrow's sake, neither today or tomorrow, i shall never break!.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-08-2010
  Postime
  25
  help please

 4. #4
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781
  Citim Postuar mė parė nga dorela meta Lexo Postimin
  Jam Nje Tip I Qete Dhe Kam Nje Karakter Qe Nuk Me Pelqen,p.sh Nuk Flas Shume,nuk Hyj Ne Shoqer,sdi Si Te Behem Pak E Shkathet Si Te Gjithe Bashkmoshataret E Mi, Me Pak Fjale Jam E Turpshme Dhe Kam Turp Dhe Emocione Ne Cdo Gje Qe Bej, Nje Gje Kjo Qe Po Ndikon Shume Ne Shume Fusha Te Jetes Time Dhe Jam Mbrapa Ne Cdo Gje.desha Te Me Ndimoni Si Mund Ta Ndryshoj Karakterin Qe Kam Qe Nuk Me Pelqen Fare? Si Dhe Ndonje Keshille Per Pyetjet Me Lart. Ju Lutem Ndimomni
  Dorela,karakterin nuk mundemi te ndryshojme por me kalimin e kohes do te kemi permisime!Ashtu mendoj.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 5. #5
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  Citim Postuar mė parė nga Lule_Bora Lexo Postimin
  E shof qarte, sikur te mesosh te shkruash nje here do ishte gjeja me e mire.
  Moj lulebore ne rradhe te pare nuk ofendojme njerez qe nuk i njofim fare .Jo te gjithe dine ta shkruajne mire gjuhen shqipe per arsye te ndryshme .
  I sugjeroj zoterise sate te hapi nje shkolle per mesimin e gjuhes shqipe .

 6. #6
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  Dorela sic e tha dhe sueda karrakteri nuk ndyshon teresisht por mund te permiresohet .Dhe une jam e turpshme , nuk bej lehte shoqeri te re .
  Nuk eshte keq te jesh e qete sesa te kesh krejtesisht te kunderten .Mundohu te dalesh sa me shume me shoqerine qe ke , te flasesh per gjerat qe te shqetesojne , per endrrat qe ke .

 7. #7
  Behind these Hazel Eyes Maska e Lule_Bora
  Anėtarėsuar
  30-07-2007
  Postime
  107
  Citim Postuar mė parė nga Ksanthi Lexo Postimin
  Moj lulebore ne rradhe te pare nuk ofendojme njerez qe nuk i njofim .Jo te gjithe dine ta shkruajne mire gjuhen shqipe per arsye te ndryshme .
  I sugjeroj zoterise sate te hapi nje shkolle per mesimin e gjuhes shqipe .
  Po patjeter qe do e hap dhe ta masoj kete zonjushen qe kur ti shaje njerezit te dije te pakten ta thoje mire, se nuk i thojne BIC lol. Me falni per fyerjen publike, hall tjeter mos pac as ti e as kjo lulja.
  For all my love and hate, for all my sorrow's sake, neither today or tomorrow, i shall never break!.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,676
  Citim Postuar mė parė nga dorela meta Lexo Postimin
  Jam Nje Tip I Qete Dhe Kam Nje Karakter Qe Nuk Me Pelqen,p.sh Nuk Flas Shume,nuk Hyj Ne Shoqer,sdi Si Te Behem Pak E Shkathet Si Te Gjithe Bashkmoshataret E Mi, Me Pak Fjale Jam E Turpshme Dhe Kam Turp Dhe Emocione Ne Cdo Gje Qe Bej, Nje Gje Kjo Qe Po Ndikon Shume Ne Shume Fusha Te Jetes Time Dhe Jam Mbrapa Ne Cdo Gje.desha Te Me Ndimoni Si Mund Ta Ndryshoj Karakterin Qe Kam Qe Nuk Me Pelqen Fare? Si Dhe Ndonje Keshille Per Pyetjet Me Lart. Ju Lutem Ndimomni
  Duhet te jesh ne moshe te vogel besoj, nen 18. Si je mbrapa ne cdo gje?
  Pranoje veten per kete qe je. Nuk ke per te ndryshuar brenda nates. Mundohu te shoqerohesh me vajza qe kane pak a shume karakterin tend, dhe jo te kerkosh te besh pjese ne nje shoqeri qe nuk te pershtatet, se atje ke per tu ndjere e tepert,e ndrojtur, dhe ashtu ke per te ngelur gjithmone. Te gjithe ne mundohemi te gjejme shjoqerine pak a shume si vetja jone. Nuk mund te dalesh dot nga vetja, vetem e vetem qe te pranohesh nga te tjeret. Ji vetvetja. Mos u mbyll brenda 4 mureve. Dil argetohu ashtu sic di ti, dhe brenda mundesive te tua. Perqendrohu te gjerat qe kane me shume rendesi ne jeten tende. Shkolla nese je akoma ne shkolle. Mos u sforco. Lerja kohes te tjerat.
  Feelings change - memories don't.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-04-2008
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  195
  Nese ke turp, shume mire. Nese je e ngathet, mundohu te dalesh me shoqeri te mir.
  Lexo libra dhe shiko televizion. Sidomos, bo sport!!! Shikoje ndryshimin per nje vit.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •