Close
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 98
 1. #1
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime

  Dhurata e fundit q keni br dhe ajo q ju kan dhuruar!

  Dhurata e fundit qe me kan ber eshte nje varse e firmes pene lope me nje kryq qe ka dhe nje gur te cmuar ne mest.Une kam dhuruar nje byrzylyk po te firmes pene lope me kristale dhe zemra te vogla.Nenkuptohet se kush ka qen personi qe me ka ber dhuraten e ja kam bere.Po dhurata juaj e fundit cila eshte...!?
  Ndryshuar pr her t fundit nga {A_N_G_E_L_69} : 16-10-2010 m 15:48 Arsyeja: gabim
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 2. #2
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime n 37 postime
  Nje varse ku shkruante sweet angel
  Per nje moment besova dhe vete qe jam angel :-d

  Dhurata e fundit qe kam bere , ka qene nje kosh me solucione me erera te ndryshme , per wellness bad.

  Firmat ishin anonim
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Hera e fundit qe kam bere dhe me kan bere dhurata,ka qen per Vitn e Ri.

  Tani do pres per dhuraten e radhes ,kur dhe kush do ma beje
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Dhurata e fundit qe me kane bere ishte nje cek100euro per vit te ri dhe gjithashtu ditlindja ime se i kisha me nje dite me njera tjetren,tani te pres ne shkurt dicka te bukur ska rendesi e shtrenje apo dhe e lire. Qe kam bere dhurata kete vit jane te shumta..........
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 5. #5
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime n 45 postime
  {A_N_G_E_L_69} kujt ja ke bere dhuraten ti ? Hajde trego shpejte

  Dhurata ime e fundit ishin kepuce, qe me shume dashuri ja dhurova vetes
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 6. #6
  Sensual
  Antarsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 15 postime
  dhurata e djeshme nga burri .. nje tuf e madheeeeeeee me lule , zambake dhe trendafila ... yhyy i kishte then ajo vajza qe i shiste sa shume e donke grun , buqete me te madhe skam pergatitur ndonjehere

  dhurat mendoj te bej se shpejti nje djali jetim , nje kompjuter sepse e meriton , e zberthen vete pa e mesuar njeri ...

 7. #7
  MoDa KaLoN,sTiLi QeNdRoN! Maska e fashion_girl
  Antarsuar
  06-07-2010
  Postime
  2,435
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  dhuratat e vitit te ri , pastaj te shofim se kemi shen valentinin , pastaj 8 marsi .....
  nintendon dhe laptop me bon dhurate , kurse un bleva nje parfum per mamin, kuti make up per motren dhe 2 pale paliceta per nipin tim qe do lindi se shpejti,per vllain lodra per babin kollare te bukur!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e *mistrecja*
  Antarsuar
  06-04-2009
  Vendndodhja
  EU
  Postime
  143
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  dhurat nuk kam ber akoma por me kan ber .
  nji ore D & G

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Nje buqete me lule
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 10. #10
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  nje krem edhe nje parfum
  nga nje llotaria qe bejme ne pune edhe gjithmone e fitoj une
  hahhhaahhaha ato te tjerat sa inat me kane pserin po hic une ju a marr per vit dhuratat
  dhuratat nga burri spo i them se do mbush te gjithe faqen.....

 11. #11
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Dhurata e fundit qe mora ishin rrota te reja per makinen. lol

  Une bera dhurate nje iphone.

 12. #12
  Perjashtuar
  Antarsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Nje varese

  shkronja F per friendship (miqesi)
  dhe shkruan "AMICIZIA"

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  disa dekorime per ditelindjen e vajzes: nje cone-hat qe thot 1...nje banner me foton e vajzes qe thot "gezuar ditelindje e pare"...8 pjata me foton e saj dhe qe thot emrin dhe "happy first birthday"....nje mbules tavoline me arrush qe thot "birthday girl happy 1st birthday", disa tullumbace qe kan numrin nje ...disa lodra qe fryn, sja di emrin, por bejn zhurme, dhe sigurisht kan numrin 1 lol....duhet te blej me shume dekorime, ama mezi sa pres te me vijn ne shpi meqe i bera order online
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 14. #14
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime n 109 postime
  Nje buket trendafilash nga prinderit, e une ju dhurova pythje te ngrohta.
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 15. #15
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Antarsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  49
  Postime
  943
  Faleminderit
  2
  12 falenderime n 8 postime
  Halles time per 92 vjetorin i dhyrava nje tuf me trendafila te bardh e nje triko ,ajo me dhyron dashurin e nje gjyshe.

 16. #16
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime
  Dhurata fundit qe me kan bere eshte nje bluze...-
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 17. #17
  Isis Maska e Mon.Alisa
  Antarsuar
  15-09-2010
  Vendndodhja
  Kingdom of the Night
  Postime
  658
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Dhurata e fundit qe kame bere eshte nje maic...nje shoqes i pelqu shume sepse eshte ne fakultetin e muzikes maica ishte me fotografi me nota dhe qels muzikor
  E dhurata qe kame marre per here te fundit eshte nje fotografi e nje shoqes kur ka qen e vogel me ka pelqy shumeeeee
  "Effort creates intelligence."

 18. #18
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime n 9 postime
  Dhuraten e fundit e kam dhuruar ssot.Ajo qe kam marre eshte nje qafore per vitin e ri.
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 19. #19
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Nje kostum i bleva burrit BOss EDHE NJE KEMISHE TE BARDHE
  DHurata qe kam mare nga ai
  nje pallto,nje fustan,nje cante edhe nje pale kepuce

 20. #20
  TOMORROW NEVER DIES Maska e A.V.A.T.A.R
  Antarsuar
  28-01-2010
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  282
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dhurata e fundit qe kam marre eshte per Vitin e Ri! Nje CD t PS2

Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •