Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2009
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  gramatika angleze

  pershendetje kush me ndihmon te gjej gramatiken e gjuhes angleze te perkthyer ne shqip? di ndonje ndonje adres ose ndonje dokument flm

 2. #2
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,626
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime
  Nqs do te mesosh gramatiken dhe anglishten ne teresi,mos u ngaterro fare me shqipen.Shiko per rozeta stone,disqe me ilustrime,figura,tekste dhe audio.Te duhet edhe nje fjalor anglisht shqip.Pastaj fut ne pune trurin.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 12-10-2010 mė 21:58
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e dr_iton
  Anėtarėsuar
  21-06-2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Nėse nuk kam dalur jashtė rregullave, atėherė po e lė njė lidhje ku mund ti mėsosh gjėrat elementare:
  http://www.itndihma.com/viewforum.php?f=35
  Pėrshėndetje.
  MARATONA FILLON ME HAPIN E PARĖ!

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2009
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Faleminderit dr iton kjo ishte ajo qe po kerkoja po di ndonje adres tjeter qe ka me shume materiale ne shqip si kjo? klm

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e dr_iton
  Anėtarėsuar
  21-06-2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  [A=Tano_20;2896434]Faleminderit dr iton kjo ishte ajo qe po kerkoja po di ndonje adres tjeter qe ka me shume materiale ne shqip si kjo? klm[/QUOTE]

  Pėr fat tė keq nuk di tjetėr lidhje, mirėpo kėto i kam bėrė vetė dhe i kam lėnė nė gjysmė pėr shkak tė obligimeve tjera qė kam.
  Shpresoj se sė shpejti do tė vendosi edhe mėsime tjera.
  Pėrshėndetje.
  MARATONA FILLON ME HAPIN E PARĖ!

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  291
  Faleminderit
  15
  33 falenderime nė 31 postime

  Pėr: gramatika angleze

  shiko kete ketu gramatika angleze

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •