Close
Faqja 59 prej 59 FillimFillim ... 949575859
Duke shfaqur rezultatin 1,161 deri 1,167 prej 1167
  1. #1161
    i/e regjistruar Maska e Ermedin
    Anėtarėsuar
    15-09-2010
    Postime
    716
    Citim Postuar mė parė nga The Pathfinder Lexo Postimin
    Kam probleme me nje file word.
    Kam patur nje file 300kb word dhe tani ate e shoh ~word.doc 1kb.
    Ku mund te me kete shkuar origjinali?
    Si mund ta kthej?
    Skedari i tillė ėshtė skedar i vetėshkruar nga AutoRecovery Service i Microsoft Office (Word).

    Skedarin origjinal kėrkoje me tė njėjtin emėr me anė tė Windows Search tek Start Menu. Sukses!

  2. #1162
    i regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-10-2007
    Vendndodhja
    Diku ne emigrim
    Postime
    709
    Citim Postuar mė parė nga iktuus Lexo Postimin
    Ardi po ky shkruan kot mo. si nuk i vjen zore qe shkruan keto dallavere ahhahahaha. Ik re fillo me gjuhet programuese Java, html, dhe C. te duhet nja kater pese vjet shkoll. Ky dashka edhe ti modifikoka hahahaha. Pastaj specifikoje per cfare e do exe
    Lol nuk dua te tallem por te mesoje, dhe ti nuk linde i ditur besoj se do ishe futur ne gines tash, por nejse...
    une kam nje program exe qe ka dy programe brenda dhe dua qe te heqe nje por nuk po e rregulloje dote, pra sa po fshij nje kuti aty programi nuk hapet me, dhe doja te di se cafre programi te perdore per modifikimin e saj.

  3. #1163
    i/e larguar Maska e jonivlore
    Anėtarėsuar
    30-03-2009
    Vendndodhja
    Vlore
    Postime
    330

    Si ti heq keto dosje ??

    Pershendetje
    Kam nje problem me kompjuterin ne hd me dalin disa dosje me nr edhe germa kote si ne foton me pushte. Antivirus kam kaspers 2012 te blere me licenc te rregullt.
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

  4. #1164
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anėtarėsuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Nė ēdo vend ku ka jetė
    Postime
    5,321
    Jonivlore: keto jane dosje te Update qe ben sistemi operativ apo ndonje program tjeter. Nuk mund ti heqesh dot. Keto jane Hidden folders dhe mundet ti fshehesh. Mos u shqeteso pasi nuk jane viruse. Ndiq rrugen si me poshte:

    Hap My Computer, tek rrjeshti i komandave lart, kliko tek Tools, Folder Options, View, Restore Defaults, dhe je OK.
    Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

  5. #1165
    i/e larguar Maska e jonivlore
    Anėtarėsuar
    30-03-2009
    Vendndodhja
    Vlore
    Postime
    330
    Jo mo flori nuk eshte puna tek folderat e fshehur por kam edhe shume neper hd te tjere qe i kam te instaluar ne pc

  6. #1166
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-08-2019
    Postime
    1

    Pėr: Si ta kopjoj tekstin nga nje pdf file ?????

    Citim Postuar mė parė nga Juli_85 Lexo Postimin
    kam ca materiale ne pdf po me duhet ti hedh ne notepad ose word po puna
    eshte se nuk e kopjoj dot tekstin qe eshte ne pdf ....provova ca program qe e kthejne nga pdf ne word po nuk punonin si duhet .........

    keni noj ide se si ta kthej ket pdf ne text dmth qe te kopjoj dhe edit ate qe dua ????

    ps;dhe se harrova kjo pdf eshte image si duket per ket s'me len te bej copy-paste
    A i keni kopjuar skedarėt pdf?

    Nėse jo, ndoshta njė mjet profesional i rimėkėmbjes pdf ėshtė njė zgjedhje e mirė pėr ju.

    Kėrkoni rimėkėmbjen e pdf nė internet dhe do tė zbuloni se ka shumė mjete qė mund ta bėjnė kėtė. Tė tilla si Rimėkėmbja e tė Dhėnave Bitwar, Wondershare, Minitool, etj.
    Atėherė mund tė zgjidhni njė dhe tė provoni.

    Paē fat.

  7. #1167
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-09-2019
    Postime
    1

    Pėr: Problem me skedar(file)/dosje(folder)/dokumenta.

    An old thread.

Faqja 59 prej 59 FillimFillim ... 949575859

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •