Close
Faqja 1 prej 59 1231151 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 1168
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime

  Hapja e skedarėve .psf

  Si hapen psf files? Me kane derguar nje document me email, por kur klikoj te download, me del nje kuti qe thote "choose the program you want to use to open the .psf file". Ndonje sugjerim se cfare duhet te bej?

  thanks!

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,144
  Faleminderit
  81
  794 falenderime nė 648 postime
  .psf jane post script files qe hapen vetem me ndihmen e nje post script viwer qe eshte nje program i vogel qe duhet ta shkarkosh e instalosh. Mua nuk me eshte dhene rasti te perdor nje file te tille megjithate po te shkosh tek google.com dhe te kerkosh per post script viwer do te jesh ne gjendje ta shkarkosh dhe instalosh nje program te tille. Vetem pasi ta kesh instaluar, mund te hapesh skedarin pa problem.
  "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  thanks, ia gjeta anen.

 4. #4
  TATAJA Maska e DON_Endri
  Anėtarėsuar
  18-05-2002
  Vendndodhja
  Divizioni 44, Batalioni ''Qef-Rehat''
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Si tė hap imazhet nė formatin Max

  Ju lutem, spo mundem te hap dot nje attachment te skanuar ne max file. sma hap kompjuteri. u mundova ta konvertoj ne word, ose word pad, dhe thot qe se suporton. cfar programi duhet te kem. pres pergjigjen tuaj. endri
  Passwords are like underwear. Change yours often........Don't share yours with your lover.

  TaTaJa

 5. #5
  TATAJA Maska e DON_Endri
  Anėtarėsuar
  18-05-2002
  Vendndodhja
  Divizioni 44, Batalioni ''Qef-Rehat''
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ku jan ekspertet e informatikes o popull! kush e di se si hapen dokumentat ne max, te me thote. pls
  Passwords are like underwear. Change yours often........Don't share yours with your lover.

  TaTaJa

 6. #6
  Titulli Personal Maska e Sentinus
  Anėtarėsuar
  05-12-2002
  Vendndodhja
  c:\sytem volume information
  Postime
  129
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  filet max
  jane projekte tridimensional te krijuara me 3d studio max .
  Pra hapen me 3d studio max

  Shpresoj kjo gje te te ndihmoje

  Bye

 7. #7
  TATAJA Maska e DON_Endri
  Anėtarėsuar
  18-05-2002
  Vendndodhja
  Divizioni 44, Batalioni ''Qef-Rehat''
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  thx, kete 3d studio max e ka cdo kompjuter sentimus? apo duhet ta instaloj
  Passwords are like underwear. Change yours often........Don't share yours with your lover.

  TaTaJa

 8. #8
  Titulli Personal Maska e Sentinus
  Anėtarėsuar
  05-12-2002
  Vendndodhja
  c:\sytem volume information
  Postime
  129
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Duhet ta instalosh

 9. #9
  TATAJA Maska e DON_Endri
  Anėtarėsuar
  18-05-2002
  Vendndodhja
  Divizioni 44, Batalioni ''Qef-Rehat''
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  degjo, po smund ta konvertosh psh. ne ndonje program tjeter, qe ta hapesh, psh, paint, microflash etc. pls man, megjithemend qe duhet ta hap ate document. endri
  Passwords are like underwear. Change yours often........Don't share yours with your lover.

  TaTaJa

 10. #10
  Titulli Personal Maska e Sentinus
  Anėtarėsuar
  05-12-2002
  Vendndodhja
  c:\sytem volume information
  Postime
  129
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Duhet te kesh nje kompjuter me parametra te mire per ta bere kete gje

  Shpresoj te te eci mbare

 11. #11
  Titulli Personal Maska e Sentinus
  Anėtarėsuar
  05-12-2002
  Vendndodhja
  c:\sytem volume information
  Postime
  129
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nuk jam i sigurte nese mund te konvertohet .

  Per 10 minuta te kthej pergjigje

 12. #12
  TATAJA Maska e DON_Endri
  Anėtarėsuar
  18-05-2002
  Vendndodhja
  Divizioni 44, Batalioni ''Qef-Rehat''
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shum falimenderit sentimus, po pres pergjigjen. ma bo hallall. endri
  Passwords are like underwear. Change yours often........Don't share yours with your lover.

  TaTaJa

 13. #13
  Titulli Personal Maska e Sentinus
  Anėtarėsuar
  05-12-2002
  Vendndodhja
  c:\sytem volume information
  Postime
  129
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 14. #14
  TATAJA Maska e DON_Endri
  Anėtarėsuar
  18-05-2002
  Vendndodhja
  Divizioni 44, Batalioni ''Qef-Rehat''
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  me del the page is not available. !!!
  Passwords are like underwear. Change yours often........Don't share yours with your lover.

  TaTaJa

 15. #15
  Titulli Personal Maska e Sentinus
  Anėtarėsuar
  05-12-2002
  Vendndodhja
  c:\sytem volume information
  Postime
  129
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  te del dhe nje box downloadi apo jo ?

  ok shko ketu

  http://www.geocities.com/izenkov/download.htm

 16. #16
  TATAJA Maska e DON_Endri
  Anėtarėsuar
  18-05-2002
  Vendndodhja
  Divizioni 44, Batalioni ''Qef-Rehat''
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  po tani hyra ne faqen, po shof nje max image converter!!! cfar te bej me ate
  Passwords are like underwear. Change yours often........Don't share yours with your lover.

  TaTaJa

 17. #17
  TATAJA Maska e DON_Endri
  Anėtarėsuar
  18-05-2002
  Vendndodhja
  Divizioni 44, Batalioni ''Qef-Rehat''
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  te filloj ta download apo me sugjeron ndonje gje tjeter?
  Passwords are like underwear. Change yours often........Don't share yours with your lover.

  TaTaJa

 18. #18
  Titulli Personal Maska e Sentinus
  Anėtarėsuar
  05-12-2002
  Vendndodhja
  c:\sytem volume information
  Postime
  129
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kliko tek here qe ka ai rreshte perpara .
  Ruaje ne hard disk
  dhe hape programin

 19. #19
  TATAJA Maska e DON_Endri
  Anėtarėsuar
  18-05-2002
  Vendndodhja
  Divizioni 44, Batalioni ''Qef-Rehat''
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  sopo e download maxconver, kur e hap me dalin nje convert, dhe nje MaximGVW.
  Passwords are like underwear. Change yours often........Don't share yours with your lover.

  TaTaJa

 20. #20
  Titulli Personal Maska e Sentinus
  Anėtarėsuar
  05-12-2002
  Vendndodhja
  c:\sytem volume information
  Postime
  129
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hapi ato file dhe shiko opsionet

  Me shume informacion per keta file ke tek

  http://www.discreet.com/products/3dsmax/

Faqja 1 prej 59 1231151 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •