Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 36
 1. #1

  Hoteli i par n bot me 7 yje  Ndryshuar pr her t fundit nga Explorer : 01-10-2010 m 15:40

 2. #2

 3. #3

 4. #4

 5. #5

 6. #6

 7. #7
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,430
  eshte e pabesueshme por edhe shume ka kushtuar 2 miliarde $ wow

 8. #8
  Sa buxheti vjetor i Shqiperise....
  hehehe....

 9. #9
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882
  bah!!! luks i eksagjeruar...
  Vasudhaiva Kutumbakam

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Vdekja
  Antarsuar
  20-06-2007
  Postime
  268
  I din kush qmimet se deri ku sillen ?
  Nuk jam un q ju thrras ,por jeni ju q vini tek un!

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e TiaraT
  Antarsuar
  26-07-2010
  Postime
  56
  Luxi eshte i panevojshem. Ata qe mendojne se kenaqen me kete luks dihet qe nuk dine te kenaqen me asgje!
  Not dead yet.

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Antarsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,412
  Citim Postuar m par nga Vdekja Lexo Postimin
  I din kush qmimet se deri ku sillen ?
  Varet nga dhoma cilen zgjedh,me e shtrenjta me duket se shkon 7000 euro per nje nate.

 13. #13
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882
  Citim Postuar m par nga Vdekja Lexo Postimin
  I din qmimet se deri ku sillen ?
  sapo kontrollova nepermjet tripadvisor nje dhome pas 2 javesh.
  nje nate kushtoka 5390 dirham. jane 1064 euro.
  pastaj ka edhe dhoma me te shtrenjta. keto jane ato "normale".
  Vasudhaiva Kutumbakam

 14. #14
  Citim Postuar m par nga the admiral Lexo Postimin
  bah!!! luks i eksagjeruar...
  Citim Postuar m par nga TiaraT Lexo Postimin
  Luxi eshte i panevojshem. Ata qe mendojne se kenaqen me kete luks dihet qe nuk dine kenaqen me asgje!
  Lej pordht ileeee po hecccc..
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 15. #15
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882
  Citim Postuar m par nga fattlumi Lexo Postimin
  Varet nga dhoma cilen zgjedh,me e shtrenjta me duket se shkon 7000 euro per nje nate.
  nuk eshte e vertete. me sa po shoh une, nje suite deluxe me 2 dhoma gjumi dhe me mengjes te perfshire, kushton 2365 euro.
  dhe nuk ka asnje me te shtrenjte...
  Vasudhaiva Kutumbakam

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344
  Citim Postuar m par nga the admiral Lexo Postimin
  bah!!! luks i eksagjeruar...
  Pse eshte i eksagjeruar ?Nuk te pelqejne ambjentet ?
  Apo me mire te themi qe nuk ja vlen sepse nuk jemi mesuar ne me kaq luks !

 17. #17
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882
  Citim Postuar m par nga alnosa Lexo Postimin
  Pse eshte i eksagjeruar ?Nuk pelqejne ambjentet ?
  Apo me mire te themi qe nuk ja vlen sepse nuk jemi mesuar ne me kaq luks !
  nuk te duket ty luks i tepruar ky? ke quan luks te tepruar ti? te perdoresh 500€ si karte higjenike???
  mua thjeshte nuk me pelqen luksi.
  gjeja e pare qe me shkon nder mend kur shoh luks te tepruar, jane femijet qe vdesin urije neper bote. ndoshta eshte problem i imi, por c'te them?
  une kam qene disa here ne hotele me 5 yje dhe as ato nuk i preferoj. kam shkuar si per marrezi. imagjino 7 yje!
  Ndryshuar pr her t fundit nga the admiral : 01-10-2010 m 19:24
  Vasudhaiva Kutumbakam

 18. #18
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,092
  kam nje shok timin nga Shqipria biri i nje lekisti te madh Shqiptar qe ka vajt andej,,,,thoshte eshte magji e vertete.


  kur po me tregonte qe kishte qene atje, kur maroi tha: te kushton 300 paund, une ja kthej si:

  ai me thot po he se mua me ka kushtu 8000 paund per nje jave, une fola te pakten 45 minuta ma ktheu. hehe majmun lekist

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344
  Citim Postuar m par nga the admiral Lexo Postimin
  nuk te duket ty luks i tepruar ky? ke quan luks te tepruar ti? te perdoresh 500 si karte higjenike???
  mua thjeshte nuk me pelqen luksi.
  gjeja e pare qe me shkon nder mend kur shoh luks te tepruar, jane femijet qe vdesin urije neper bote. ndoshta eshte problem i imi, por c'te them?
  une kam qene disa here ne hotele me 5 yje dhe as ato nuk i preferoj. kam shkuar si per marrezi. imagjino 7 yje!
  Jetojme ne nje bote kapitaliste ,ku barazija nuk ekziston
  Une e shoh nga ana estetike , eshte gje e bukur pa u futur thelle ne detaje. te shkosh per ca pushime nuk do ishte keq .Po enderroj une tani me sy hapur .

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Antarsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,664
  Kam mendimin qe njeriut heren e pare i bejne bejne pershtypje kto bukurirat.Shume shpejt i mesohet syri dhe i duket cdo gje normale edhe pse ajo pamje eshte perrallore per dike....S'ja vlen! .Aty ka dhoma me 5000$ ka edhe me 8000$nata ne vende te tjera....!!.Jane cmendurirat e te pasureve qe s'kan ku i cojne leket dhe ju pelqen te diferencohen pak nga turma...
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •