Close
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 187 prej 187
 1. #181
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  38
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

  Pr: Golat m t bukur t javs

  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 2. #182
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime

  Pr: Golat m t bukur t javs

  Supergol i Pajtim Kasamit ne triumfin e Fulhamit.
  Crystal Palace 1-4 Fulham


  Pajtim Kasami aka. Van Basten


 3. #183
  i/e regjistruar Maska e semiku
  Antarsuar
  11-04-2010
  Postime
  1,204
  Faleminderit
  33
  152 falenderime n 129 postime

  Pr: Golat m t bukur t javs

  Anderleht - PSG 0:5

  Ibrahimovic


 4. #184
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime

  Pr: Golat m t bukur t javs


 5. #185
  Muslim Sunni
  Antarsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  124
  Faleminderit
  3
  2 falenderime n 2 postime

  Eurogoal nga nje Shqiptar nga Maqedonia

  Shqiptari i cili eshte pjes e ekipit te KF Milanos Kumanova ka shenuar nje gol fantaskit kunder klubit te Shkupit Metalurg, ja vlen te shikohet ....

  "Vertet,ti (o Muhammed) je n nj shkall t lart morali!'' (Kalem: 4)

 6. #186
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime

  Pr: Golat m t bukur t javs

  Super gol paska bo. Si Muzaka Milanit e paska bo dhe ky.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 7. #187
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime

  Pr: Golat m t bukur t javs  Fluturon fluturon...

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •