Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 27
 1. #1
  WebMaster Maska e EneaXhani
  Antarsuar
  20-09-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  28
  Postime
  24

  Smile Prshndetje miq

  Une Jam Enea

  Jam 15 Vjec
  Me Origjine Nga Librazhdi, Po Banoj Ne Tirane Prej 12 Vitesh !

  Jam Student Ne Shkollen E Mesme " Harry T.Fultz Institute". Atje Studjoj Per Inxhinieri Elektronike Dhe Informatike !
  Jam i apasionuar mbas bots s Webit, Teknologjise Se Avancuar, Teknikave t ndyshm t ndrtimit t Websiteve, Programimet elektronike ,mbi boten e Shkences, Design , Programimet Ne Gjuhen C++, Java, Basic, Muziken Edhe Mbi Boten E Fshehte Te Pirateve !

  Gjithashtu kt pasion timin e prdor edhe si pun, duke ndrtuar faqe webi bazuar n CMS dhe HTML, Duke Programuar Ne Gjuhen C++ dhe Basic, Sherbej Edhe Si Deejay Neper ceremoni te ndryshme Festive , Kam Ndertuar Website, Design Reklamash etj. Kam hobby t ndryshm, e midis ktyre mund t prmend Sportin, te bej zbulime te reja cdo dite rreth fushave qe me pelqejn edhe Udhtimet npr vnde t ndryshme t bots.

 2. #2
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Mir se erdhe mes nesh Enea , ja kalofsh sa me bukur

 3. #3
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,624
  Mirseerdhe Enea, kalofsh kndshm ktu.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Dar_di
  Antarsuar
  16-08-2008
  Vendndodhja
  Dardani e lasht (Oeneum), aty ku ajri i freskt m bn t ndihem i relaksuar.
  Postime
  1,968
  Enea! Mir se erdhe n F/SH dhe kalofsh sa m bukur!
  "Fet` e best t`i kemi, po t ndar t mos jemi." Naim Frashri

 5. #5
  Mir se erdhe enea..
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 6. #6
  Я ι $ Maska e Homer
  Antarsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,287
  Ja kshu individsh i duhen forumit jo nga ata fanatikt e fes lol

  Mirese erdhe EneaXhani, bafsh kokren e qefit
  D'Oh!

 7. #7
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  38
  Postime
  3,440
  mire se erdhe
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 8. #8
  WebMaster Maska e EneaXhani
  Antarsuar
  20-09-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  28
  Postime
  24
  Faleminderit Te Gjitheve ! Shpresoj T'ja Kalojme Bukur Bashke !

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,260
  Mirseerdhe patriot dhe ja kalofsh bukur!

 10. #10
  WebMaster Maska e EneaXhani
  Antarsuar
  20-09-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  28
  Postime
  24
  Faleminderit Besoja !

 11. #11
  Respekti Mbi T Gjitha! Maska e [E-TROPOJANI]
  Antarsuar
  12-08-2005
  Vendndodhja
  Tropoj
  Mosha
  36
  Postime
  113
  Mir se erdhe Enea....
  JeTa EshTe E BuKuR.....ShiJoJe..!

  JaM TrOpOjAn.....DeMoKrAt i FlAkTe..!

 12. #12
  Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
  Antarsuar
  07-01-2010
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  1,079
  Sipas gjasave ketu do boke Masterin!
  Perch er coro che famo tutti quanti insieme
  dice LAZIO sei grande te volemo bene!

 13. #13
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781
  Mire se erdhe ne mesin tone Enea,ju deshiroj qaste te bukura.
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 14. #14
  WebMaster Maska e EneaXhani
  Antarsuar
  20-09-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  28
  Postime
  24
  @Boy Shpresojme Hahaha

  Faleminderit Sueda dhe ti E-Tropojani

 15. #15
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  Enea per pak me u korit me ty mer djal...

  Mire se erdhe

 16. #16
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660
  mire se erdhe...
  kalofsh bukur
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 17. #17
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Antarsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  Mire se erdhe Enea.

 18. #18
  WebMaster Maska e EneaXhani
  Antarsuar
  20-09-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  28
  Postime
  24
  @Illyrian Me Fal Po Ste Kuptova !

  Faleminderit Ksanthi dhe Tetovarja !

 19. #19
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  52
  Postime
  5,430
  Mire se na erdhe EneaXhani kalofsh mire me ne

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,688
  Mir se erdhe Enea,kalofshe sa me mir.

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •