Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 50 prej 50
  1. #41
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anėtarėsuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    Citim Postuar mė parė nga jarigas Lexo Postimin
    Xhamia!!! Kujdes me epitetet, pasi nese kerkon pergjigje te te njejtit nivel, ti e din shume mire qe ta nxij bojen ty dhe kujtdo tjeter ketu!!
    Une nuk te quaj as "idiot" e as " injorant" edhe pse ke dhene prova per kete!!

    Tani qe t'i kthehemi debatit, pyetja ime ishte retorike!!
    Ti bere nje pyetje, qe per mendimin tim ishte e palogjikshme, kur kerkove qe te vertetohet me Kuran se Muhamedi kishte 13 gra!!
    Dhe une per te ta vene ne dukje se Kurani nuk eshte shkruar per personin e Muhamedit ta bera pyetjen se a e verteton dot me Kuran se Muhamedi nuk ishte "gay"!!! Nejse, ti nuk ia arrite dhe me ktheve nje pergjigje qe per mendimin tim eshte akoma me ofenduese per Muhamedin!!!
    Ai ajeti qe solle, jo vetem qe nuk deshmon per virilitetin e Muhamedit, por perkundrazi le te dyshojme se grate e tij ishin lavire dhe ai i kerkoi Allahut qe t'i zbriste ate ajetin kercenues aty!!(siē i ndodhte sa here qe kishte nevoje per diēka)... Perndryshe, nese Muhamedi ishte ai "burre" qe tregohet neper perrallat arabe te haditheve, i cili shkonte me 13(apo 11) gra ne dite, per ēfare arsyeje grate e tija do te mendonin per burra te tjere???!!

    Here tjeter kur te me pergjigjesh, lexoje dy here postimin tim e pastaj pergjigju......e kujdes respektin per ate qe te respekton!!! Gjithēka eshte reciproke!!
    Kerkove pergjigje ta dhash pergjigjen .

    Mbetesh i pershendetur .

  2. #42
    Une nuk e kuptoj se pse i djeg muslimaneve kjo puna e incestit

    Ja pershembull, te krishteret e lexuan dhe rrine urte sepse e din qe eshte e vertete dhe gjithsesi jetojn me te Ndersa ju jo vetem qe nuk sqaroni gje, por edhe te veni perpara pergjesis sikur ne jemi Allahu apo Jezusi
    Revolution 1848

  3. #43
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    04-07-2010
    Postime
    227
    Ndersa ne reaguam sepse ju keni trilluar, dhe ne nuk tolerojme qe dikush te tallet me fene tone, feja jone eshte e paster.kete shume mire na e tregon Kurąni.
    Ne nuk mund te te sqarojme asgje ti ,sepse ti se pari nuk je i nivelit per te kuptuar ca gjera, ose je i vogel ose po je me te meta psiqike,njera nga keto eshte 100 %

  4. #44
    Citim Postuar mė parė nga Muhamer Lexo Postimin
    Ndersa ne reaguam sepse ju keni trilluar, dhe ne nuk tolerojme qe dikush te tallet me fene tone, feja jone eshte e paster.kete shume mire na e tregon Kurąni.
    Ne nuk mund te te sqarojme asgje ti ,sepse ti se pari nuk je i nivelit per te kuptuar ca gjera, ose je i vogel ose po je me te meta psiqike,njera nga keto eshte 100 %
    Ky po qe eshte sqarim edhe vet muhamedi ne kete menyre e ka sqaruar , sepse ju jeni nxenesit e tije dhe ai eshte mesuesi juaj
    Revolution 1848

  5. #45
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    04-07-2010
    Postime
    227
    Po Eurostar , tamam e ke ti , topi nuk e luan, cfar han ti qe je kaq i mencur?

  6. #46
    Citim Postuar mė parė nga Muhamer Lexo Postimin
    Po Eurostar , tamam e ke ti , topi nuk e luan, cfar han ti qe je kaq i mencur?
    Ja keshtu i pergjigjej muhameti atyre qe e pyesnin dhe thuaj pastaj qe islami nuk eshte fe bindese
    Revolution 1848

  7. #47
    Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
    Anėtarėsuar
    21-03-2003
    Vendndodhja
    Napoli,Italy
    Postime
    5,221
    Hurma qabje dhe qumesht deveje.....ēike naj ēike do bohet profet....
    Jarigas

  8. #48
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    04-07-2010
    Postime
    227
    Une mendova se han dicka tjeter

    Si puna e PRIFTIT shqiptaro-greko-serb

  9. #49
    Citim Postuar mė parė nga Muhamer Lexo Postimin
    Une mendova se han dicka tjeter

    Si puna e PRIFTIT shqiptaro-greko-serb
    JO jo se ate e kan ngrene grate dhe vajzat e muhametit
    Revolution 1848

  10. #50
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    14-09-2014
    Postime
    992

    Pėr: Incest ne librat fetar , Bibel dhe Kuran

    Muhamedi qe nen magjine e nje gruaje djall prej cifutesh. Ajo kishte fuqi te cmendte te eksitonte dhe te helmonte dike ne nje largesi disa dhjetra metra. Eshte i njejti lloj djall si gruaja e cvajgut qe e detyroi ate te vriste veten. Edhe pse te rrezikshem keta nuk jane si djajte qe kane zotat apo engjejt. Ata jane te padukshem dhe cysin ne shpirtrat e tyre pervec mbretereshes se tyre. Naten vone mblidhen jashte bote dhe bejne orgjira me engjejt.

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •