Close
Faqja 8 prej 9 FillimFillim ... 6789 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 160 prej 161
 1. #141
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Citim Postuar mė parė nga Akuamarini Lexo Postimin
  Albin Kurti: Ja mjetet e forta me tė cilat u vra dhunshėm Astrit Dehari
  MĖ: 7 NĖNTOR 2016
  Deputeti i lėvizjes Vetėvendosje, Albin Kurti, ka folur nė “Interaktiv” pėr vdekjen e aktivistėt tė kėsaj partie, Astrit Dehari.

  “Ishte shumė e rėndė dhe e dhimbshme pėr tė gjithė ne aktivistėt dhe pėr familjen se pas dy vitesh qė e humbėn Arbonrit e humbėn edhe djalin tjetėr, Astirit. Ne nuk kemi aktivistė tjetėr si Astriti. Ai ishte i kompletuar”, ka thėnė .

  “Jemi tė gjithė nė njė gjendje shoku. Jemi bashkė familjen. Ka solidaritet tė madh tė tė gjithė shqiptarėve kudo janė, por edhe tė ndėrkombėtarėve sepse ka ndodhur diēka qė nuk ndodh as nė regjimet mė totalitare kur njė i ri vdes nė qelinė e tij”, ka thėnė mė tej Kurti.

  Kurti ka kujtuar se njėherė thuhej se bėhet fjalė pėr vetėvrasje.

  “Informatat e fundit qė i kemi janė se ai ka pėrjetuar njė vrasje tė dhunshme nė qelinė e tij, e nuk bėhet fjalė pėr vetėvrasje. Pas obduksionit, mjekėt shkencėtarė, tė cilėt gjatė tėrė kohės e kanė vėzhguar, kanė dhėnė konkluzion tė pėrbashkėt se shkaktar i vdekjes nuk ka qenė kurrfarė medikamenti, i cili do tė mund tė thoshte se gjendja e tij psiko-fizike ishte jonormale. Vdekja erdhi nga ngufatja me njė mjet tė fortė, dhe ky mjet i fortė ishte njė shishe e plastikės qė ėshtė gjetur nė fytin e Astritit. Ishte aso shishe e foshnjave, e fortė”, ka thėnė Kurti.

  “Mjekėt kanė thėnė se nuk kanė hasur kurrė njė rast tė tillė tė vetėvrasjes.
  Pėrveē kėsaj, Astriti ka gėrvishtje nė qafė, nė dorė, hemtoma, dhe bri tė thyer dhe njė plagė nė kokė, nė ballė. Janė gjetur disa gjėsende me gjak. Ėshtė gjetur njė fije e hollė litari me gjak, brisqe tė rrojės tė ndara nga makina...”, ka thėnė Kurti.

  www.botasot.info
  ket terrorist e vran shtabi i terroristve te VETFUNDOSJES
  sepse ky si filloi te bashkpunoi me organet e drejtesis se Republikes se Kosoves
  dhe tregoi se si shtabi i terroristve te prir nga albini visari mulliqaj e tier e planifikuan sulmin terrorist ne kuvend ne tv e ne disa shtepia private keta vran qoft ai nese ka ba vetvrasje ka ba nga kercnimet e ketyre terroristve qoft edhe nese e kan pague dike ne burg kryesorja ky terrorist shkooi si qeni ne rrush siq u shkue me par edhe vllau i ti

  albini po nai helmon e po nai vran djemt e ri
  kush ta degjon ket spiun ruso-serb do ta ket fatin e kewti te fundit

 2. #142
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov  Shėrbimi Korrektues i Kosovės reagon ndaj Vetėvendosje!-s

  08.11.2016 | 18:20

  Shėrbimi Korrektues i Kosovės (SHKK), ka shprehur shqetėsimin e thellė pėr deklaratat dhe akuzat e Lėvizjes Vetėvendosje! tė adresuara ndaj zyrtarėve tė kėtij shėrbimi nė Qendrėn e Paraburgimit nė Lipjan.
  “Shėrbimi Korrektues i Kosovės, njofton opinionin publik se nuk ka asnjė ‘terrorizim’ apo sjellje tė pahijshme tė zyrtarėve korrektues ndaj tė paraburgosurve. Tė paraburgosurit nuk ‘po enden nėpėr zyra tė ndryshme’ siē po pretendon Lėvizja Vetėvendosje, por po dėrgohen pėr ekzaminime tė rregullta si pjesė e procedurave tė paraburgimit. Shėrbimi Korrektues ka marrė masa shtesė mbikėqyrėse dhe tė kujdesit ndaj tė paraburgosurve. Kujdesi i shtuar i zyrtarėve korrektues, ėshtė nė funksion tė sigurisė sė tė paraburgosurve dhe asnjėherė nuk ka tendenca keqtrajtimi. Pėr hir tė transparencės, Ministria e Drejtėsisė fton Zyrėn e Avokatit tė Popullit dhe KMDLNJ-nė qė tė bėjnė vizita nė Qendrėn e Paraburgimit nė Lipjan dhe tė verifikojnė gjendjen e tė paraburgosurve dhe sjelljet e zyrtarėve korrektues”, ėshtė thėnė nė reagimin e SHKK-sė.

  Redaksia online
  (e.r. / epokaere.com)

 3. #143
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov
  Shala i KMDLNj’sė: E kam vizituar Atdhe Arifin, ishte i shqetėsuar pėr vdekjen e Astrit Deharit

  08/11/2016

  “Realisht nuk po di a ti besoj deklaratave tė VV’sė apo syve tė mi sepse unė tė dielėn e kam vizitua Atdhe Arifin, pėrveē shqetėsimit pėr vdekjen e Astrit Deharit nuk ka pasur ndonjė vėrejtje tjetėr”, kėshtu po thotė kryetari i KMDLNJ-se Behxhet Shala pas akuzave tė Lėvizjes Vetėvendosje se aktivisti i saj i arrestuar, Atdhe Gashi, po keqtrajtohet nė qendrėn e paraburgimit nė Lipjan.


  Kontaktuar nga Gazeta Express, Shala ka thėnė se gjatė vizitės nė qendrėn e paraburgimit nė Lipjan Atdhe Arifi, nuk ka shprehur ndonjė shqetėsim lidhur me sjelljen e stafit karshi tij.

  “E kam pyet Arifin pėr ndonjė problem, ai nuk e ka thėnė as edhe njė kritikė tė vetme lidhur me trajtimin e tij nė qendrėn e paraburgimit nė Lipjan”, ka thėnė Shala.

  Ai ėshtė zotuar se sė shpejti do ta vizitojė sėrish Gashin.

  “Nuk e di pse VV me ēdo kusht dėshiron qė tė hedhė akuza ndaj pjesėtarėve tė Shėrbimit Korrektues tė Kosovės. Nuk kemi nevojė pėr ftesa publike nga institucionet e drejtėsisė pėr vizita. Ne kur ta vlerėsojmė do tė shkojmė”, thotė shėfi i Kėshillit pėr Mbrojtjen e tė Drejtave dhe Lirive tė Njeriut.

 4. #144
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov
  Ministria e Drejtėsisė fton Avokatin e Popullit pėr tė vėrtetuar se aktivistėt e VV’sė nuk po terrorizohen nė paraburgim

  08/11/2016

  Shėrbimi Korrektues i Kosovės ka reaguar ndaj pretendimeve tė Lėvzijes Vetėvendosje, se aktivistet e tyre tė arrestuar mbi dyshime pėr terrorizėm, po terrorizohen brenda qendrave tė paraburgimit nė Lipjan.

  Nė reagim thuhet se, pėr hir tė transparencės, Ministria e Drejtėsisė ka ftuar Zyrėn e Avokatit tė Popullit dhe KMDLNJ’nė qė tė bėjnė vizita nė Qendrėn e Paraburgimit nė Lipjan dhe tė verifikojnė gjendjen e tė paraburgosurve dhe sjelljet e zyrtarėve korrektues.

  Ky ėshtė reagimi i plotė i SHKK dhe Ministrisė sė Drejtėsisė:

  Shėrbimi Korrektues i Kosovės, shpreh shqetėsimin e thellė pėr deklaratat dhe akuzat e pabaza tė adresuara ndaj zyrtarėve tė Shėrbimit Korrektues nė Qendrėn e Paraburgimit nė Lipjan.

  Shėrbimi Korrektues i Kosovės, njofton opinionin publik se nuk ka asnjė “terrorizim” apo sjellje tė pahijshme tė zyrtarėve korrektues ndaj tė paraburgosurve.

  Tė paraburgosurit nuk “po enden nėpėr zyra tė ndryshme” siē po pretendon Lėvizja Vetėvendosje, por po dėrgohen pėr ekzaminime tė rregullta si pjesė e procedurave tė paraburgimit.

  Shėrbimi Korrektues ka marrė masa shtesė mbikėqyrėse dhe tė kujdesit ndaj tė paraburgosurve dhe kujdesi i shtuar i zyrtareve korrektues ėshtė nė funksion tė sigurisė sė tė paraburgosurve dhe asnjėherė nuk ka tendenca keqtrajtimi.

  Pėr hir tė transparencės, Ministria e Drejtėsisė fton Zyrėn e Avokatit tė Popullit dhe KMDLNJ-nė qė tė bėjnė vizita nė Qendrėn e Paraburgimit nė Lipjan dhe tė verifikojnė gjendjen e tė paraburgosurve dhe sjelljet e zyrtarėve korrektues.

  Shėrbimi Korrektues i Kosovės

 5. #145
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,900
  Faleminderit
  122
  65 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Shume bastarde la Milloshevici pas vetes edhe ne Kosove. I ngjajne ne sjellje,ne mentalietet por edhe ne fytyrat e percudnuara te tyre. Keta bastarde flasin shqip por kane DNA te bastarduar serbe. Shume shkerdhyen serbet e shume kopila lane pas. I ke edhe ketu ne forum disa.Ata do e njohin veten nuk po ju jap emra.

 6. #146
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov  Albin Kurti akuzohet pėr vrasjen e Astrit Deharit “Ti e ke vra kėt djal tė ri bre Zoti tė Vraft”


  Sot u varros njė djal i ri nė moshėn e tij mė tė mirė. Gjithēkaje i ka humbur kuptimi dhe vlera, dhe ka ardhur njė moment qė dikush po do tė fitojė politikisht nga vdekja tragjike e Astrit Deharit, nė burgun e Prizrenit.

  Astriti, sot u pėrollė pėr nė banesėn e tij tė fundit me lotė e vaj, nga familjarėt e mijėra shokė e miq tė tjerė, ndėrsa deklaratat pėr vdekjen e tij, kanė filluar tė marrin lloj-lloj kahjesh e qendrishmesh.

  Disa po ja hedhin fajin pushtetit e disa fajin Vetėvendosjes, por autopsia ende nuk e ka konfirmuar se nė ēfarė forme vdiq Dehari, ishte vrasje apo vetėvrasje, dhe deri nė raportin e autopsisė gjitha paragjykimet e ngritura bien poshtė./Gazeta NewBorn/

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Llapi : 09-11-2016 mė 12:37

 7. #147
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov  Hysen Durmishi premton qė Vetėvendosje do t’i ngrehė zhag mediat kur ta merr pushtetin


  GazetaExpress E premte, 11 Nentor 2016 17:55


  Drejtori Drejtorisė sė Investimeve Kapitale dhe Menaxhimit tė Kontratave nė Komunėn e Prishtinės Hysen Durmishi ėshtė shfaqur edhe njė herė me temperament tė lartė duke premtuar se Vetėvendosje do t’i ngreh zhag mediat kur ta marrė pushtetin.

  Durmishi ka shkruar tė premten nė Facebook se mediave do t’i vijė fundi bashkė me pushtetin.

  “Ju media tė pushtetit a po mendoni ndonjėherė qė i vie fundi edhe kėtij pushteti kriminal. I vie fundi edhe kėtij pushteti tė Klanit Pronto. Do tė ju vie fundi edhe juve bashk me ta. Mos mendoni se harrojmė. Mė e pakta qė duhet ta mendoni ėshtė qė zvarrė do tė nxjerrim e do tė ju dėrgojmė nė burg o kriminel. Mos na lėndoni mė shumė o tė pėshtirė. Nuk ju falim kurr kriminel!” ka shkruar ai.

  Vetėvendosje ėshtė duke kėrkuar qė tė pushojnė hetimet pėr rastin Dehari dhe me rastin tė merren hetues privatė. Ndėrkohė qėndrimi i kėsaj lėvizjeje ėshtė se Dehari ėshtė vrarė nė burg ende pa dalė raporti i autopsisė.


 8. #148
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov


  ​Shuhet Vetėvendosja nė Drenas, shkak sjelljet arrogante tė qendrės


  Botapress, 11 Nėntor
  Partia Demokratike e Kosovės kishte njoftuar sot se “Vetėvendosjen” do ta braktisin njė pjesė e madhe e nėndegėve tė saj. Express ka arritur tė kuptojė arsyen e kėsaj braktisjeje, e kjo pėr shkak se sjelljet e pjesėtarėve tė LVV-sė ishin tejet arrogante dhe se ishin tė papėrgjegjshėm nė punėn e tyre.

  Nėndega e “Vetėvendosjes” nė Drenas, kanė vendosur tė ngrijnė marrėdhėniet me kėtė parti, e kjo pėr shkak tė disa parregullsive dhe sjelljes jo tė mirė tė zyrtarėve tė kėsaj partie, por edhe pėr shkak tė mungesės sė strukturės politike.

  Rifat Demaku, dikur kandidat pėr kryetar tė Drenasit, e tani kryesues i nėndegės qė po largohet nga LVV-ja, konfirmon pėr Gazetėn Express se i kanė pezulluar aktivitetet me kėtė parti dhe se tani dhe po e shqyrtojnė mundėsinė tė bėhen pjesė e ndonjė partie tjetėr politike.

  “I kemi ngrirė marrėdhėniet me ta, e kemi pezullu aktivitetin me Lėvizjen”, ka thėnė Demaku pėr Express, duke treguar se kanė marrė oferta nga tė gjitha subjektet politike, tė cilat janė duke i shqyrtuar.

  “Ne duam tė vazhdojmė tė ardhmen tonė politike, por nė njė subjekt tjetėr”, ka thėnė Demaku, duke potencuar se mund tė mbesin si grup i pavarur, pasi sipas tij, kanė njė fuqi tė veēantė pėr zgjedhjet lokale.

  PDK’ja gjithashtu ka deklaruar se mungesa e kuadrove, strukturės dhe fuqisė politike nė kėtė Lėvizje ėshtė edhe arsyeja kryesore e refuzimit tė pjesėmarrjes nė zgjedhjet e jashtėzakonshme.

 9. #149
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov  Vetėvendosje manipulon me nxėnės, i nxjerr nė marsh pėr Astrit Deharin (Foto)

  GazetaExpress E enjte, 17 Nentor 2016 16:11  Vetėvendosje po i nxit nxėnėsit e shkollave tė mesme tė Prishtinės qė tė dalin nė marsh protestues pėr vdekjen e Astrit Deharit. Deri mė tani rreth kėsaj thirrjeje tė shpėrndarė nė rrjetet sociale nga nxėnės/aktivistė nga radhėt e VV’sė, nuk ka folur askush nga Komuna e Prishtinės, respektivisht Drejtoria e Arsimit, e cila ėshtė pėrgjegjėse pėr mbarėvajtjen e mėsimit

  Sipas njė njoftimi, nxėnėsit e shkollave tė mesme nė Prishtinė nesėr do tė mbajnė marsh protestues pėr vdekjen e aktivistit tė Lėvizjes Vetėvendosje, Astrit Dehari.

  Organizatorėt, nė bazė tė postimeve nė rrjetet sociale janė aktivistė tė VV’sė dhe ende nė moshė tė mitur, ndėrkohė qė deri mė tani nuk ka ndonjė reagim nga Komuna e Prishtinės, e cila nuk ka reaguar pėr tė penguar manipulimin e fėmijėve. Siē dihet pėr rastin Dehari ende nuk kanė dalė raporti i autopsisė.

  “Nesėr nė ora 14:00, tek sheshi ”Zahir Pajaziti” do tė mbahet marshi protestues i nxėnėsve tė shkollave tė mesme. Pjesėmarrės do jenė tė gjithė nxėnėsit e shkollave tė mesme nė Prishtinė”, thuhet nė njoftim. /GazetaExpress/

  Ky ėshtė njoftimi i publikuar nė rrjetet sociale:


 10. #150
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov  Shpend Ahmeti i ka shpėrblyer me 1 milion euro aktivistėt e Vetėvendosjes, thotė Shala


  GazetaExpress E premte, 18 Nentor 2016 22:15  Flamur Shala, nga Grupi i asamblistėve tė LDK’sė nė Prishtinė e ka kritikuar rėndė udhėheqjen e Vetėvendosjes nė Prishtinė duke shtuar plane rregulluese tė lagjeve tė kryeqytetit po kthehen nga Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapėsinor mbrapsht, si plane tė paligjshme e ku si shembull ka marrė planin rregullues ‘Kodra e Trimave’ I-II.

  Shala ka thėnė se pikėrisht kėto probleme po dalin qė udhėheqja e Shpend Ahmetit ka qenė jo e mirė.

  Derisa pėr punėsimet enorme nė Komunėn e Prishtinės, Shala ka thėnė nė Rrokum se janė shkelė rregulloret ngase kosto e shpenzimeve pėr kėto dukuri ka shkuar deri nė 1 milion euro.

  Kurse sa i pėrket projekteve publiko-private qė komuna i ka prezantuar tash sė fundi ka thėne se mė shumė kanė qenė propaganduese se sa qė janė realizuar.

  Ai ka thėnė se kėto projekte janė serioze por duke e parė punėn e Shpend Ahmetit dhe ekipit tė tij, lėnė shumė pėr tė dėshiruar ngase 7 drejtorė ja kanė lėnė punėn nė gjysmė.

  Sipas tij, kėto projekte nuk janė tė Shpend Ahmetit por tė zyrave tė Vetėvendosjes pėr tė bėrė propagandė, duke shtuar se pikėrisht kėto zyra kanė qeveris edhe nė Prishtinė ku Shpendi ka qenė i bllokuar prej kėtyre njerėzve. Shala ka thėnė se nė zgjedhjet lokale, LDK ka pėr ta fituar Prishtinėn, duke thėnė se LDK ka kapacitete tė mėdha, dhe se ky subjekt ka pėr ta gjet kandidatin ma tė mire pėr tė fituar Prishtinėn.

 11. #151
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,648
  Faleminderit
  35
  91 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov


  Albin Kurti thėrret pėr protesta - 02.09.2018 - Klan Kosova

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Akuamarini pėr postimin:

  bili99 (30-09-2018)

 13. #152
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Anėtarėsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,169
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Vetevendosja eshte e keqja e Kosoves
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 14. #153
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,648
  Faleminderit
  35
  91 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  NE PROTESTE DO TE MARRIN PJESE VETEM 5000 PERSONA ?!


  Published on Sep 28, 2018
  SUBSCRIBE MY CHANNEL! - © NEWS OFFICIAL


 15. #154
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,648
  Faleminderit
  35
  91 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Drejtpėrdrejt nga protesta e Lėvizjės Vetėvendosje
  *Zėri nuk do tė dėgjohet pėr shkak tė muzikės dhe deri nė momentin qė nisin fjalimet.
  live


 16. #155
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,648
  Faleminderit
  35
  91 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov  arbresh.info
  Published on Sep 29, 2018
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 29-09-2018 mė 17:37

 17. #156
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,648
  Faleminderit
  35
  91 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov


 18. #157
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,648
  Faleminderit
  35
  91 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov
  Albin Kurti zbret nė shesh si fitues i zgjedhjeve

 19. #158
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,648
  Faleminderit
  35
  91 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov  Ismeti & Perparimi - Kėngė pėr Albin Kurtin

 20. #159
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,648
  Faleminderit
  35
  91 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov  Albin Kurti e shpall fitoren, i thotė vetes Kryeministėr - 07.10.2019 - Klan Kosova
  32 143 visningar•7 okt. 2019

 21. #160
  Pasioni pėr shkencėn Maska e KILI MERTURI
  Anėtarėsuar
  23-01-2008
  Vendndodhja
  evropė
  Postime
  1,856
  Faleminderit
  8
  14 falenderime nė 10 postime

  Pėr: Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  LVV tani do tė udhėheq Kosovėn dhe faqezit kriminel do tė kėkojn vrimen e miut!

  Tani do tė ndodhė clirimi i vėrtet i Kosovės!  Kili Merturi
  SHQIPĖRIA ETNIKE ĖSHTĖ GJAKU IM QĖ NUK FALET!
  Nė dreq tė mallkuar tė gjithė antishqiptarėt dhe tradhtarėt e kombit!

Faqja 8 prej 9 FillimFillim ... 6789 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •