Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 18

Tema: Prshndetje!

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Ermedin
  Antarsuar
  15-09-2010
  Postime
  716

  Prshndetje!

  Prshndetje pr t gjith!
  Jetoj n mesin e tetovarve, jam student n fakultetin e filologjis
  dhe ekonomis. E jetoj arsyetimin e s vrtets, shkencn dhe artin!
  Shpresoj se do t kaloj mir ktu n mesin tuaj e do t jemi bashk!

  Me respekt, Ermedini!

 2. #2
  Isis Maska e Mon.Alisa
  Antarsuar
  15-09-2010
  Vendndodhja
  Kingdom of the Night
  Postime
  640
  Mire se ki ardh...

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Ermedin
  Antarsuar
  15-09-2010
  Postime
  716
  Citim Postuar m par nga Mon.Alisa Lexo Postimin
  Mire se ki ardh...
  Falnderit Alisa, mirse t gjeta!


 4. #4
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781
  Ermedin mire se erdhe ju deshiroj caste te bukur ne forum
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Ermedin
  Antarsuar
  15-09-2010
  Postime
  716
  Citim Postuar m par nga Sueda Lexo Postimin
  Ermedin mire se erdhe ju deshiroj caste te bukur ne forum
  Mirse t gjeta, falnderit! Ju dshiroj minuta t bukura!


 6. #6
  Ekstremist Islamik Maska e ximi_abedini
  Antarsuar
  27-02-2010
  Vendndodhja
  nga KOSOVA e SHQIPERIS
  Mosha
  36
  Postime
  2,800
  pershendetje ermedin mir se erdhe
  Prderisa sht dikush n Qiell q m mbron...
  Nuk ka askush n Tok q m mposht...

 7. #7
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  Mire se erdhe Ermedin...

  Mua falenderomu me birre

 8. #8
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  39
  Postime
  3,266
  mire se erdhe..Ermedin
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Ermedin
  Antarsuar
  15-09-2010
  Postime
  716
  Falnderit Ximi, Illyrian dhe Toni, mirse ju gjeta!

  Illyrian, jo me birr se nuk ban mir edhe rrymon dlir!


 10. #10
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  aha haram a?

  ok ok faleminderit

 11. #11
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Antarsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  Mire se erdhe midis nesh.

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Ermedin
  Antarsuar
  15-09-2010
  Postime
  716
  Mirse t gjeta Ksanthi! Falnderit!

  Illyrian, nuk dua ta shndrroj kt tem n tem shkencore e fetare, se me e
  dit dmin q sjell nj prmbajtje alkooli, pra nuk dua ktu t dal jasht tems!

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,260
  Mir se ke ardhur uno!
  Kalofsh bukur!

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Ermedin
  Antarsuar
  15-09-2010
  Postime
  716
  Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
  Mir se ke ardhur uno!
  Kalofsh bukur!
  O falnderit, shpresoj t kaloj bukur n mesin tuaj! Falnderit!

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,624
  Mire se erdhe kalofsh mire ketu............
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 16. #16
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  51
  Postime
  5,430
  Mire se na erdhe Ermedin
  kalofsh bukur ketu

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  diku
  Mosha
  42
  Postime
  1,545
  Citim Postuar m par nga Ermedin Lexo Postimin
  Prshndetje pr t gjith!
  Jetoj n mesin e tetovarve, jam student n fakultetin e filologjis
  dhe ekonomis. E jetoj arsyetimin e s vrtets, shkencn dhe artin!
  Shpresoj se do t kaloj mir ktu n mesin tuaj e do t jemi bashk!

  Me respekt, Ermedini!
  mire se erdhe o mik shqiptar .
  mire qe nuk jeton arsyetimin fetaro politiko racisto te ndikimit shqiptar , se boll kemi te tille ketu dhe vec po hane kokat e njeri tjetrit duke u zene si grate e liga .  e verteta , arti dhe dija te ndricofshin rugen perhere.

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Ermedin
  Antarsuar
  15-09-2010
  Postime
  716
  Falnderit shum Lisa, USA Number-One dhe Maratonomak!
  Besoj dhe un se do t kaloj mir ktu, mirkuptim dhe dashuri!

  Maratonomak, jam musliman mirpo nse m takon pr s gjalli,
  do t kishe mundur t vresh tek un se nuk jam si tjert ndaj
  dhe un shum i urrej veprimet e ktyre t sotmve madje dhe
  shum dijetar t'i quaj ngase ka mbetur vetm teoria si n libra!
  Besoj se m kupton ndaj dhe nuk do t ndryshoj faktin e respektit!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Ermedin : 17-09-2010 m 11:09

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •