Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 32
 1. #1
  Isis Maska e Mon.Alisa
  Antarsuar
  15-09-2010
  Vendndodhja
  Kingdom of the Night
  Postime
  640

  Prshndetje :)

  Jom Shqipja nga nje qytez e Kosoves,kame perfunduar tani fakultetin e arkitektures, me pelqen gjithqka qe ka te beje me shkence dhe me ART..

  Shpresoj se do te kaloj mire ketu me ju

 2. #2
  Я ι $ Maska e Homer
  Antarsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,287
  Mirese erdhe krye-veper, klm =D
  D'Oh!

 3. #3
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  50
  Postime
  5,430


  Mire se vjen Shqipe te uroj cdo te mira ne jete dhe kalofsh mire ne Forum

 4. #4
  Isis Maska e Mon.Alisa
  Antarsuar
  15-09-2010
  Vendndodhja
  Kingdom of the Night
  Postime
  640
  Thnx juve ..mire se ju gjeta

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-04-2009
  Postime
  363
  Ke be mir qe ke ardh dhe s`ke gabu vend mona edhe lisa
  Nuk lejohen adresa Interneti ne Firme. Stafi i Forumit.

 6. #6
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  Mire se erdhe Monalisa...

  Ulu

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,870
  Postimet n Bllog
  1
  Mire se erdhe Xhakonda!Sa me pelqen ti dhe sa bukur eshte ketu me ne!Suksese Shqipe e malit!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e kriko-38
  Antarsuar
  01-08-2010
  Vendndodhja
  ketu afer
  Postime
  687
  Mir se erdhe mona.alisa pershendetje dhe me pelqen shum emri ;Mona;
  kalofsh mir ketu mes nesh................

 9. #9
  Isis Maska e Mon.Alisa
  Antarsuar
  15-09-2010
  Vendndodhja
  Kingdom of the Night
  Postime
  640
  Flm edhe juve

 10. #10
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Mire se na ke ardh mi gru.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 11. #11
  Isis Maska e Mon.Alisa
  Antarsuar
  15-09-2010
  Vendndodhja
  Kingdom of the Night
  Postime
  640
  Citim Postuar m par nga Apollyon Lexo Postimin
  Mire se na ke ardh mi gru.

  S'jom gru :P

  Btw...Thnx

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-04-2009
  Postime
  363
  Citim Postuar m par nga Mon.Alisa Lexo Postimin
  Flm edhe juve
  Edhe mua apo
  Nuk lejohen adresa Interneti ne Firme. Stafi i Forumit.

 13. #13
  Isis Maska e Mon.Alisa
  Antarsuar
  15-09-2010
  Vendndodhja
  Kingdom of the Night
  Postime
  640
  Patjeter

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-03-2006
  Postime
  184
  pse na flet ANglisht mo? jemi rregijstru ne ca kurse private por akoma fillestar jemi...te uroj nje mireseardhje te ngroht dhe me plot zemer nga ato qe vec ne Tropojanet dim ti bejme.

 15. #15
  Isis Maska e Mon.Alisa
  Antarsuar
  15-09-2010
  Vendndodhja
  Kingdom of the Night
  Postime
  640
  Asgje more s'kom thon anglisht...shqip krejt perveq do fjale te shkurta te cilat besoj qe i kuptojn te gjithe ketu..

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Annika
  Antarsuar
  29-03-2008
  Vendndodhja
  Ne psheretimen tende
  Postime
  239
  mirseerdhe dhe mir se na gjete .......do lodhesh duke shkruar por eshte bukur
  Para se te jepemi me zemer pas dickaje..lete vezhgojme sa te lumtur jane ata qe e zoterojne ate....!

 17. #17
  Isis Maska e Mon.Alisa
  Antarsuar
  15-09-2010
  Vendndodhja
  Kingdom of the Night
  Postime
  640
  Citim Postuar m par nga Annika Lexo Postimin
  mirseerdhe dhe mir se na gjete .......do lodhesh duke shkruar por eshte bukur
  Besoj qe eshte bukur te shkruash diqka kur din

 18. #18
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781
  Mire se erdhe Mon.Alisa.
  Ju deshiroj caste relaksuese ne F/Sh.
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 19. #19
  Isis Maska e Mon.Alisa
  Antarsuar
  15-09-2010
  Vendndodhja
  Kingdom of the Night
  Postime
  640
  Citim Postuar m par nga Sueda Lexo Postimin
  Mire se erdhe Mon.Alisa.
  Ju deshiroj caste relaksuese ne F/Sh.
  Flm shume besoj qe do te jet Relax per mu

 20. #20
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660
  mireserdhe Mon ( a bene keshtu shkurt me ta thene emrin se per emra pritoj me shkru gjate )


  por me pelqenka keshtu vec Mon ...


  urroj te kalosh bukur ketu me ne shqipet e tjera
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •