Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-02-2009
  Postime
  93

  Karakteristikat e nje kompanie

  Pershendetje forumist te dashur kam per te punuar nje ese qe me kan dhen ne shkoll ne lidhje me kulturen e kompanis struktura dhe menyra e komonikimit besoj se do me ndihmoni.

  Faleminderit

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-02-2009
  Postime
  93
  ju lutem a ka kush me ndihmon?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •