Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
 1. #21

  Pėr: Azem Hajdari, biografi dhe retrospektive e shkurter e jetes se tij.

  Edhe nje here per Azem Hajdarin.


 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  979

  Pėr: Azem Hajdari, biografi dhe retrospektive e shkurter e jetes se tij.

  Bota ka dy lloje njerezish, kecat e eger apo banoret e saj dhe luanet apo te fortet. Azemi qe nje martir i banoreve qe nuk arriti te behej dot kec, Sali, dhe ngaterresat qe duhet thene qe nuk ishin historike e rrokullisen jashte arenes se botes, ringut te njerezve me klas. Te forteve nuk u intereson historia e Azem Hajdarit dhe as qe duan te prishin lumin e kecave te oxhakut te vjeter.

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Ciarli pėr postimin:

  martini1984 (25-12-2015)

 4. #23
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Thumbs down Pėr: Azem Hajdari, biografi dhe retrospektive e shkurter e jetes se tij.

  As mos u habisni qe jemi te fundit.....per hajgare.

  MAKABER.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •