Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  A mundesohet perdorja e kesaj faqeje me celular...?

  Me fjale te tjera, njerezit te ken mundesi te futen me celular ne forumin shqiptar. Une e kam provuar dhe me thote se nuk eshte e mundur,se di pse.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  thanx A...ok futem me celular tani, po nuk ma nxhjerr ate qe te postoj, ka raste qe e nxhjer ne raste te tjera jo. me nje fjale kutin ku shkruan...

 3. #3
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  provoje 1 her e futu me opera mini se duhet te hapet..!
  Forumi Shqiptar

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •