Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 11 prej 11
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-08-2010
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pyetje per ps3

  Kam ndermend te blej nje Ps3 meqe jam duke pritur per Final Fantasy Versus XIII qe thon se do dali vetem per Ps3.Doja te dija nese shqiperi gjenden Ps3 slim me 250 Gb dhe sa lek mund te kushtoje, gjithashtu kisha edhe nje pyetje se sa lek ben nje disk Ps3 ketu ne shqiperi,cmimi eshte prej 59$ si ne amerike apo bejne me shtrenjte?

 2. #2
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Cmimi e console sjam shume i sigurt, por nqs slim ka dal neper dyqane jasht e gjen dhe ktu tek dyqane si Euronics ose Trony. Lojrat jan pak me shtrenjt faktikisht nqs merr parasysh kursin e kembimit. Mbaj mend qe FFXIII per PS3 ishte diku tek 90 mije lek (te vjetra) por zakonisht varet nga loja. Nqs kerkon lojra qe kan online multiplayer community kam ven re se ato kapin cmimet me te larta zakonisht dhe lojrat qe jan single player oriented kan cmime pak me te uleta. Plus me kalimin e kohes bihen, lojrat e vjetra i gjen dhe me 40-50 mije lek.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-08-2010
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ah kuptova shum faleminderit per pergjigjen e shpejt.

 4. #4
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Ca budallalleku po si 90,000 leke kur jane region-free?! Tani dmth evropianeve vetem ju duhet nje website qe operon ne ShBA dhe qe dergon edhe ne evrope.
  Mbaj mend une kur isha i vogel nje PSX ne Tirane kushtonte 384,000 leke!!!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Harakiri : 13-09-2010 mė 17:23
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-04-2007
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Keni parasysh brenda 2 muaj edhe per PS3 dot vjen mundesia te luhen lojrat jo originale
  dot duhej nje usb stick i ber vetem per kete pune(dot kushtoj dikun nga 100euro) ose nese ke nje iphone sdot duhet as usb per te pas mundesin ti luash lojrat jo origjinale.

 6. #6
  TOMORROW NEVER DIES Maska e A.V.A.T.A.R
  Anėtarėsuar
  28-01-2010
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  282
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  tek un♪7 ne ks ..ps3 ..kushton 399.99euro.....(aq bleu nje shoku im para ca ditesh)

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-11-2006
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  A doli usb sticku?

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  USB per jailbreak te PS3 ka ca koh qe ka dal , eshte dhe app ne iPhone.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 9. #9
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  USB-te dolen jashte perdorimit me daljen e 'custom firmwares'.
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-01-2014
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Pyetje per ps3

  ju lutem kush mund te me ndimoje te bej jailbreak ps3 tim ,nuk di si behet

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Pyetje per ps3

  Citim Postuar mė parė nga andoni68 Lexo Postimin
  ju lutem kush mund te me ndimoje te bej jailbreak ps3 tim ,nuk di si behet
  ti e ke blere usb stik?? ke konkretisht ke blere?

  http://www.ps3hax.net/forumdisplay.php?f=127
  http://www.ps3-cfw.com/
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •