Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 67 prej 67
 1. #61
  Citim Postuar m par nga ♥ Ela ♥ Lexo Postimin
  Mbaj mend ate teatrin me kukulla "Kozeta"... shume prekes.
  Pastaj ka qene dhe ai teatri "Qerosi", me duket dhe me ate kucedren (qe e imitonim ne me ate zerin e cjerre, lol).
  Qerosi mundi Katallanin

 2. #62
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,845
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Filma vizatimor dhe pjes teatrale me kukulla n vite

  Ujku - Mama Dhia dhe shtate kecat


 3. #63
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,845
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Filma vizatimor dhe pjes teatrale me kukulla n vite

  Arrushi qe kerkonte babane


 4. #64
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,845
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Filma vizatimor dhe pjes teatrale me kukulla n vite

  Kau dhe Ujku - Pa brire ti je mbret! Pa brire ti je pasha!


 5. #65
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,845
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Filma vizatimor dhe pjes teatrale me kukulla n vite

  Ndodhite e Cufos


 6. #66
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,845
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Filma vizatimor dhe pjes teatrale me kukulla n vite

  Dhelpra dhe Lejleku


 7. #67
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,640
  Postimet n Bllog
  2

  Ksulkuqja film pr fmij


Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •