Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Muslim4ever Maska e bl3nd
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin ku gjithmone ka pas tradhtara
  Postime
  356
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Ndihme ne Backtrack 4 RS 1

  Po e perdor LiveUSB per Backtrack 4 RS 1
  Kur po hyj ne te,ne desktop me del nje ikone te quajtur "INSTALL".
  Po e i klikoj ne te,mirepo un po dua ta instaloj ne kete pjese te hardiskut:

  Kur po e zgjedh kete partiton tek instalimi,un po e selektoj kete,mirepo po me del nej Error Message,ku shkruan Error Root,kshtu diqka!
  Qfar te bej ?????

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-03-2005
  Postime
  68
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Normal kur pret pėrgjigje duhet tė shtrosh pyetjen pak mė qartė.. :-)
  Per instalim te linux (backtrack pėrndryshe ėshtė pėr hackera dhe nuk ta kisha preferu si fillestar qė qenke) nuk ke nevojė tė startosh windows.. fute liveUSB apo bootable CD dhe ristarto kompjuterin nga LiveUSB respektivisht nga CD..

  Nese te del ndonje "error message" do tė na ndihmonte nėse tregon pak me gjersisht kur te dule gabimi dhe si dukej.. "Error Root, kshtu diqka!" nuk mjafton :-)

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e xubuntu
  Anėtarėsuar
  03-05-2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ne cilin HD don ta instalosh?
  provo opsionin per particionimin manual

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •