Close
Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 163
  1. #41
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    mashkull

  2. #42
    Ragnald
    Anëtarësuar
    18-06-2006
    Vendndodhja
    london
    Postime
    4,442
    Kur u bene dhe keto mimozat llasticat me qen mos u mbefte. Me qafsh cfare lloji e ke marre?
    Si ata papushat qe del paris hilton ne tv ?
    Per mendimin tim femres nuk duhet ti lejohet te mbaj qen . Femra sdi sesi ta kontrolloj qenin .....po te shohesh me vemendje ate dog whisperer , ai gjithmone rehabilition qener te cilet kane pronare femra ose gay .
    Femra se trajton qenin si qen , por si tool for her sadisfaction.

    Une mendoj qe femra te ban-et per mbajtjen e qenve dhe ngarjen e makines.

  3. #43
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar më parë nga drifilon Lexo Postimin
    Jeni te pa par ore ikni ore shqiptare ngopne barkun buke njeher e lereni qente se na prishet nervate me keto fare idiotizmash flisni sikur te ishit niperit e Rothshildve e jo nje shoqeri e dalure nga koperativat e cila jo me large se para njezet viteve priste ne rradhe me liste per te marre edhe nje buke te vetme

    Runa zote
    po qen eshte o derebardhe, se ka blere prej floriri.
    cope mishi me dy sy, me ca qime, e me 4 kembe. lool

    fierake, veja bubikacurrel. karakter i lezetshem nga cufo. ose vija dhe cufo.

  4. #44
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    edhe c'o kjo pune me shqipot. shumica i sugjerojne emra te tipit

    kuci
    buci
    luci
    puci
    tuci

    c'a tregon kjo ?

  5. #45
    Ragnald
    Anëtarësuar
    18-06-2006
    Vendndodhja
    london
    Postime
    4,442
    tregon qe e kemi qejf ''ci-ne'' si prapashtese

  6. #46
    . Maska e illyrian rex
    Anëtarësuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Hashim...e gezoft

    Atje mund ta therrasin Shimi...not bad

  7. #47
    yep Maska e Izadora
    Anëtarësuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793
    Gufi..........
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  8. #48
    i/e larguar Maska e Gordon Freeman
    Anëtarësuar
    03-05-2009
    Vendndodhja
    .
    Postime
    2,895
    qenushi ,mike (majk)

  9. #49
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    zürich.swiss
    Postime
    1,134
    Citim Postuar më parë nga Smth_Poetic Lexo Postimin
    o drifilon , po lalucja ka lind ne ameriqe mer .....clidhje ka ajo me rradhat e qumeshtit
    Qe lidhje ka ku ka lindur ajo or burre shqiptaret duhet te kene pake rrespekt edhe per te kaluaren e afert e jo ta perbuzin ate me te tashmen tema te tilla jane te turpshme te pa cipa per ne shqiptaret perderisa gjithandej ne trojet shqiptare ende kemi njerez te cielt vuajne per kafshaten e gojes e ne ketu te shesim pordha per emra qejshe fundi i fundi nje qene hargjone sa nje njeri eshte turp injorance jo njerzore ta lodhim ket populle me tema e idiotizma te tilla .

    Edhe une kame mundesi te mbaje nje qene se qyshe ne vitin 1960 qyshi me ka punuar ne austri dhe kame 4 gjenerata ne familjen time qe nuke e din qfare esht varferija po ashtu dhe une vet pothuaj se kame lindur ne zvicerr ku jetoje tash e 20 vite .

    Ama diqka te tille as qe me shkon ndermend ta bej do me vinte turpe nga vetja ime edhe sikur vetem ta mendoja nje gje te tille une te mbaje qen nderko qe me teper se gjysma e kombit time nuk ka buke per te ngren kjo esht fundi i ndergjegjes e injorances njerzore.

    Gjdo shqiptare i cili mbane qene per mua esht me qene se vet qeni ...

    E kame fjalen per qente e luksit .

  10. #50
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379
    roza veja,

    ose laro,

    nice emra te dyja...
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anëtarësuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    Citim Postuar më parë nga drifilon Lexo Postimin
    Qe lidhje ka ku ka lindur ajo or burre shqiptaret duhet te kene pake rrespekt edhe per te kaluaren e afert e jo ta perbuzin ate me te tashmen tema te tilla jane te turpshme te pa cipa per ne shqiptaret perderisa gjithandej ne trojet shqiptare ende kemi njerez te cielt vuajne per kafshaten e gojes e ne ketu te shesim pordha per emra qejshe fundi i fundi nje qene hargjone sa nje njeri eshte turp injorance jo njerzore ta lodhim ket populle me tema e idiotizma te tilla .

    Edhe une kame mundesi te mbaje nje qene se qyshe ne vitin 1960 qyshi me ka punuar ne austri dhe kame 4 gjenerata ne familjen time qe nuke e din qfare esht varferija po ashtu dhe une vet pothuaj se kame lindur ne zvicerr ku jetoje tash e 20 vite .

    Ama diqka te tille as qe me shkon ndermend ta bej do me vinte turpe nga vetja ime edhe sikur vetem ta mendoja nje gje te tille une te mbaje qen nderko qe me teper se gjysma e kombit time nuk ka buke per te ngren kjo esht fundi i ndergjegjes e injorances njerzore.

    Gjdo shqiptare i cili mbane qene per mua esht me qene se vet qeni ...

    E kame fjalen per qente e luksit .

    Po per ata qe mbajne papagaj ose kanarine ca mendimi ke joti?
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  12. #52
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anëtarësuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    Citim Postuar më parë nga drifilon Lexo Postimin
    Qe lidhje ka ku ka lindur ajo or burre shqiptaret duhet te kene pake rrespekt edhe per te kaluaren e afert e jo ta perbuzin ate me te tashmen tema te tilla jane te turpshme te pa cipa per ne shqiptaret perderisa gjithandej ne trojet shqiptare ende kemi njerez te cielt vuajne per kafshaten e gojes e ne ketu te shesim pordha per emra qejshe fundi i fundi nje qene hargjone sa nje njeri eshte turp injorance jo njerzore ta lodhim ket populle me tema e idiotizma te tilla .

    Edhe une kame mundesi te mbaje nje qene se qyshe ne vitin 1960 qyshi me ka punuar ne austri dhe kame 4 gjenerata ne familjen time qe nuke e din qfare esht varferija po ashtu dhe une vet pothuaj se kame lindur ne zvicerr ku jetoje tash e 20 vite .

    Ama diqka te tille as qe me shkon ndermend ta bej do me vinte turpe nga vetja ime edhe sikur vetem ta mendoja nje gje te tille une te mbaje qen nderko qe me teper se gjysma e kombit time nuk ka buke per te ngren kjo esht fundi i ndergjegjes e injorances njerzore.

    Gjdo shqiptare i cili mbane qene per mua esht me qene se vet qeni ...

    E kame fjalen per qente e luksit .
    Gjyshi im ka qene i varfer,por mbante qen stani kunder ujqejrve,
    Belec e kishte emrin qeni.
    Pra derdellit kot.

  13. #53
    luftëtare
    Anëtarësuar
    23-05-2009
    Vendndodhja
    Maqedoni
    Postime
    157
    mua më pëlqen emri Pupthi,
    është pak i vështirë për ta shqiptuar
    Mos i trego Zotit sa i madh është problemi, por tregoi problemit sa i madh është Zoti.

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379
    chuchu,

    ne plazh?

    lol
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  15. #55
    i/e regjistruar Maska e TiaraT
    Anëtarësuar
    26-07-2010
    Postime
    56
    Citim Postuar më parë nga drifilon Lexo Postimin
    Qe lidhje ka ku ka lindur ajo or burre shqiptaret duhet te kene pake rrespekt edhe per te kaluaren e afert e jo ta perbuzin ate me te tashmen tema te tilla jane te turpshme te pa cipa per ne shqiptaret perderisa gjithandej ne trojet shqiptare ende kemi njerez te cielt vuajne per kafshaten e gojes e ne ketu te shesim pordha per emra qejshe fundi i fundi nje qene hargjone sa nje njeri eshte turp injorance jo njerzore ta lodhim ket populle me tema e idiotizma te tilla .

    Edhe une kame mundesi te mbaje nje qene se qyshe ne vitin 1960 qyshi me ka punuar ne austri dhe kame 4 gjenerata ne familjen time qe nuke e din qfare esht varferija po ashtu dhe une vet pothuaj se kame lindur ne zvicerr ku jetoje tash e 20 vite .

    Ama diqka te tille as qe me shkon ndermend ta bej do me vinte turpe nga vetja ime edhe sikur vetem ta mendoja nje gje te tille une te mbaje qen nderko qe me teper se gjysma e kombit time nuk ka buke per te ngren kjo esht fundi i ndergjegjes e injorances njerzore.

    Gjdo shqiptare i cili mbane qene per mua esht me qene se vet qeni ...

    E kame fjalen per qente e luksit .
    Sapo doja te ju them:-pse harxhoni germa per nje teme koti. Por ju pikerisht per kete po flisnit.

    Turp per bese, lere qe tallen me nje qenie qe meriton te jetoj i lire po tallni dhe vetveten duke menduar se po e ngrisni ate. Klishe!

  16. #56
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379
    Citim Postuar më parë nga TiaraT Lexo Postimin
    Sapo doja te ju them:-pse harxhoni germa per nje teme koti. Por ju pikerisht per kete po flisnit.

    Turp per bese, lere qe tallen me nje qenie qe meriton te jetoj i lire po tallni dhe vetveten duke menduar se po e ngrisni ate. Klishe!
    ruaje zemerimin tend per tjeter kund tiarat,

    leji njerezit te kenaqen,...lol
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  17. #57
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar më parë nga drifilon Lexo Postimin
    Qe lidhje ka ku ka lindur ajo or burre shqiptaret duhet te kene pake rrespekt edhe per te kaluaren e afert e jo ta perbuzin ate me te tashmen tema te tilla jane te turpshme te pa cipa per ne shqiptaret perderisa gjithandej ne trojet shqiptare ende kemi njerez te cielt vuajne per kafshaten e gojes e ne ketu te shesim pordha per emra qejshe fundi i fundi nje qene hargjone sa nje njeri eshte turp injorance jo njerzore ta lodhim ket populle me tema e idiotizma te tilla .

    Edhe une kame mundesi te mbaje nje qene se qyshe ne vitin 1960 qyshi me ka punuar ne austri dhe kame 4 gjenerata ne familjen time qe nuke e din qfare esht varferija po ashtu dhe une vet pothuaj se kame lindur ne zvicerr ku jetoje tash e 20 vite .

    Ama diqka te tille as qe me shkon ndermend ta bej do me vinte turpe nga vetja ime edhe sikur vetem ta mendoja nje gje te tille une te mbaje qen nderko qe me teper se gjysma e kombit time nuk ka buke per te ngren kjo esht fundi i ndergjegjes e injorances njerzore.

    Gjdo shqiptare i cili mbane qene per mua esht me qene se vet qeni ...

    E kame fjalen per qente e luksit .
    ne rradhe te pare hapsja e temes nuk tha qe bleu "qen luksi" dhe nuk eshte se bleu por dhe nese blinte ato 1000 apo 2000 dollar nuk do shpetojn te varferit e botes...jam dakort qe njerzit qe shpenzojn aq shume para per nje kafsh duhet te mendojn per njerzit qe vuajn nga buka e gojes ama ti po i hidhesh nje anetares qe se njef fare dhe qe as nuk ka shkruar detaje sesa e ka bler qenin...so zotri, pyete ne fillim pastaj reago
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  18. #58
    i/e regjistruar Maska e TiaraT
    Anëtarësuar
    26-07-2010
    Postime
    56
    Citim Postuar më parë nga KAT Lexo Postimin
    ruaje zemerimin tend per tjeter kund tiarat,

    leji njerezit te kenaqen,...lol
    Po kjo nuk kenaqet me faktin qe ka blere nje puppy por me faktin qe po na shet****ketu ne forum lol


    ...dhe jo vetem kjo, e kemi si semundje gjenetike "nuk kenaqemi me aktin sa kenaqemi duke u rrefyer per te'.

  19. #59
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anëtarësuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    Citim Postuar më parë nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
    ne rradhe te pare hapsja e temes nuk tha qe bleu "qen luksi" dhe nuk eshte se bleu por dhe nese blinte ato 1000 apo 2000 dollar nuk do shpetojn te varferit e botes...jam dakort qe njerzit qe shpenzojn aq shume para per nje kafsh duhet te mendojn per njerzit qe vuajn nga buka e gojes ama ti po i hidhesh nje anetares qe se njef fare dhe qe as nuk ka shkruar detaje sesa e ka bler qenin...so zotri, pyete ne fillim pastaj reago

    e pse u dashka te mendoj une per bark-pangopurit e afrikes ne i kam leket te blej nje kafshe? as ma ndjene fare mor zoteri, kam lek dhe bej ca te dua me to. deng t'ja bej komshia. lol


    more do ha dhe me lug floriri po ma mbajti xhepi.
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  20. #60
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar më parë nga TiaraT Lexo Postimin
    Po kjo nuk kenaqet me faktin qe ka blere nje puppy por me faktin qe po na shet****ketu ne forum lol


    ...dhe jo vetem kjo, e kemi si semundje gjenetike "nuk kenaqemi me aktin sa kenaqemi duke u rrefyer per te'.
    po ata qe hapin tema sesi ta emerojn femijen po na shesin **** keshtu qe linden ...aman shikoni punen tuaj boll u bet si ato plakat llafazane duke i marr njerzit e tjere neper goje

    tema pyet per emra ju futet hunden per tipin e fierakjes...se di kush eshte me torollak
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •