Close

Rezultati i Sondazhit: Sa lexon libra?

Votues
47. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Shume

  18 38.30%
 • Mjaftueshem

  15 31.91%
 • Pak

  12 25.53%
 • Aspak

  2 4.26%
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 36
 1. #-19
  i/e regjistruar Maska e Bes-s
  Anėtarėsuar
  04-02-2010
  Postime
  193

  Sa lexoni libra?

  Pervec materialeve te obligueshme shkollore, te fakultetit, sa preferon te blesh nje liber e te lexosh?

 2. #-18
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,269
  poo
  tash per pushimet verore kam marrur 3romane qe me kan pelqyer shumm
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 3. #-17
  Darness Maska e Lilo-Ila
  Anėtarėsuar
  06-07-2010
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  82
  Me pelqen shume te lexoj,sidomos tash gjate veres,kur jashte bene vape e madhe,mbyllem brenda dhe lexoj romane te ndryshme.Me pelqejn ato romanet me tematika spiunazhi,aksion e gjera te tilla...por lexoj edhe nga ato me tema dashurie pse jo.....
  You are UNIQUE just like everyone else...

 4. #-16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,914
  dikur kisha deshir te lezoja
  tani nuk po lexoi mė


  tani po i harroj.

 5. #-15
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Me pelqen,me se shumti revista lexoj...por edhe romane...kur has ne ndonje qe me ben pershtypje.

 6. #-14
  MoDa KaLoN,sTiLi QeNdRoN! Maska e fashion_girl
  Anėtarėsuar
  06-07-2010
  Postime
  2,411
  tani per pushime kam mar 2 libra per te lexuar, po i lexoj vete me deshiren time qe te eci perpara me ato qe na japin ne shkolle !

 7. #-13
  i/e regjistruar Maska e shitesi
  Anėtarėsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  ne frymemarrjen time
  Postime
  1,069
  Lexoj sa here kam kohe te lire
  Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

 8. #-12
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  35
  Postime
  3,441
  pak se nuk kam shume kohe me lexu ..
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 9. #-11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,808
  Lexoj me rraste. Mund te them 5-6 libra jashteshkollor ne vit jo me shume.

 10. #-10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,283
  pak, kur i hy nje librit qe pelqej e lexoj pothuajse gjithe diten ama pervec librave shkollore, pertoj te lexoj libra per qejf :P
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 11. #-9
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  Vitin e kaluar 1 liber

  sivjet pak me rralle


  p.s. Kur kam kohe te lire...

 12. #-8
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601
  Hic fare shikoj dhe jo lexoj vetem figurat tek revistat

 13. #-7
  Shumė...madje kam kaluar njė hap mė sipėr...deri verėn e kaluar lexoja me njė gisht poshtė rreshtit qė lexoja...tani...kam bėrė progres,nuk lodhem mė,vė njė vizore poshtė rreshtit dhe jam rehat.Mė duhet ta lėviz vizoren njėherė nė 15 minuta,pasi aq kohė mė duhet pėr tė mbaruar njė rresht sė lexuari.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 14. #-6
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277
  Lexoj aq shume,sa qe me duhet te perdor dhe syze tani per lexim
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 15. #-5
  i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
  Anėtarėsuar
  10-09-2009
  Postime
  397
  -Klikova tek opcioni pak,pėr arsye se e ndiej se kam nevojė pėr mė shumė pėr tė zgjeruar diapazonin tim,megjithėse ka kohė qė jam duke kontribuar pėr kėtė.
  Kjo goje nuk eshte per keta veshe

 16. #-4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-03-2006
  Postime
  184
  per librat akademik/shkollor nuk besoj qe behet fjale, per libra jashtshkollor lexoj mjaftushem, tani me pak sepse xhkoj ne gym dhe lodhem paksa, me para lexoja me shume.

 17. #-3
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  Shume lexoj i fundit mbaroi para nje jave.
  "Dashuria ne vitet e koleres " e Gabriel Garcia Marquez

 18. #-2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2010
  Vendndodhja
  unided states of europe
  Postime
  682
  Citim Postuar mė parė nga Bes-s Lexo Postimin
  Pervec materialeve te obligueshme shkollore, te fakultetit, sa preferon te blesh nje liber e te lexosh?
  Epo sjemi te gjithe studenta ,apo shkollare,Ky forum ka edhe fshatare,punetore,etj.
  Jam duke lexuar librin e fundit te Ismail Kadarese...AKSIDENTI....

 19. #-1
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  As shume as pak, mjaftueshem. Vec se kam nje te keqe qe po e fillova nje liber dua ta mbaroj brenda javes, me gjate sme durohet

 20. #0
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Citim Postuar mė parė nga broken_smile Lexo Postimin
  As shume as pak, mjaftueshem. Vec se kam nje te keqe qe po e fillova nje liber dua ta mbaroj brenda javes, me gjate sme durohet
  kaq shume  une mendova, se mos e mbaroje mbrenda nates,...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •