Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 40
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Berisha me mbesat n Dhrmi, thyen rekordin e tij n not

  Berisha me mbesat n Dhrmi, thyen rekordin e tij n not

  Vendosur: 08/08/2010 - 09:18


  Ashtu si do vit, Kryeministri Berisha ka zgjedhur srish Dhrmiun pr t kaluar pushimet. Kreu i Qeveris ndodhet n Dhrmi s bashku me familjen e tij, me niprit e mbesat, me t cilt sht shum i lidhur. Msohet se Kryeministri Berisha e kaloi kt fundjav me familjen e tij, duke i msuar not m t vegjlve, mbesave t tij. Kreu i ekzekutivit, ashtu si do vit, ka marr prsri me vete mbesat n pushimet n Dhrmi. Gjat pushimeve n bregdetin e Jonit, ashtu si edhe nj vit m par, aktivitet kryesor t tij, Berisha ka pasur notin. Ai theu srish rekordin e tij personal n not. Kryeministri vendosi nj rekord t ri, duke notuar pa ndrprerje dhe duke prshkruar disa her distancn deri te Bovat, n plot 127 minuta, kundrejt 123 minutave t nj viti m par. Pushimet n Dhrmi gjat muajit gusht pr Kryeministrin Berisha jan kthyer n nj ritual pothuajse t prvitshm.

  pano rama.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 2. #2
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,625
  Pse di not Berisha ?
  I shkreti polombar q e mban nga posht thuaj.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  po recordin e mecedunit, atij burrit bullafiq tullac me sy lajthie, sbesoj se do e thuj noj here,

  maceduni ka kalu lumin Jahnce me not
  do kisht kalu dhe huanhe-ne po se la cankaishija,...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 4. #4
  Perjashtuar
  Antarsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,914
  Si ore deti jon aq thell nuk mbaka peshkaqen.

 5. #5
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,625
  Citim Postuar m par nga KAT Lexo Postimin
  po recordin e mecedunit, atij burrit bullafiq tullac me sy lajthie, sbesoj se do e thuj noj here,

  maceduni ka kalu lumin Jahnce me not
  do kisht kalu dhe huanhe-ne po se la cankaishija,...lol
  Hahahahaha jo, jo rekordin e Maocedunit nuk e thyen dot.
  Sa t lumtur jan shqiptart q Berisha "thyen rekord" n not.

 6. #6
  Citim Postuar m par nga KAT Lexo Postimin
  po recordin e mecedunit, atij burrit bullafiq tullac me sy lajthie, sbesoj se do e thuj noj here,

  maceduni ka kalu lumin Jahnce me not


  :@pp

  do kisht kalu dhe huanhe-ne po se la cankaishija,...lol
  Mao,ka kaluar lumejt me not!Ndersa maoceduni jon i ka privatizuar....

 7. #7
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  Le te shkoje Mao ne Shqiperi dhe ta shohim se kush do ta kaloj Lanen me shpejt...ai apo Berisha

 8. #8

 9. #9
  Citim Postuar m par nga illyrian rex Lexo Postimin
  Le te shkoje Mao ne Shqiperi dhe ta shohim se kush do ta kaloj Lanen me shpejt...ai apo Berisha :D
  Te shkote Mao ne Shqiperi,do krenohej me Berishen...
  Eshte i vetmi komunist qe di si prishet kapitalizmi.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Citim Postuar m par nga illyrian rex Lexo Postimin
  Le te shkoje Mao ne Shqiperi dhe ta shohim se kush do ta kaloj Lanen me shpejt...ai apo Berisha
  mao, se kalon dot lanen me not, se i bie te fiket nga femrat e bllokit

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-03-2006
  Postime
  184
  haha Prof Berisha eshte i brumosur me vendosmeri dhe cdo gjeje qe i hyn not pash dhe i del matane....i madh eshte.

 12. #12
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,625
  Citim Postuar m par nga ganimet Lexo Postimin
  Si ore deti jon aq thell nuk mbaka peshkaqen.
  Ti do dshiroje q t kishte, t paktn nj ?

 13. #13
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  Padyshim qe eshte i madh...

  E degjuat ate lajmin e pardjeshem per shfaqjen e dy peshkaqenve te vegjel afer Himares, te Livadhi...?

  Saliu i ka ngrene per darke, mbreme

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-03-2006
  Postime
  184
  haha aji ja fut notit per 7 pale qefe, disa vijne ktu e thejne dhamet duke shajt salen..saliu i mund vlonjatet edhe me not, duke qene rrit ne Tropoje...imagjino per nje moment po te ishte rrit diku afer detit, po e zeme ne velipoje,,,,ca do u kishte bo sala vlonjateve si ed maloko-laluc rama?

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  ma mir ne dhermi a ne dubaj?

  sa ben nje nate me fjet ne shtepijat e dhermijasve e himarioto-borshi-stave..?

  sot gazetat selim roziste lajmeronin se tirana qenka boshatisur se mileti vuu ne det paskan vajtur.

  hajde krize hajde.

  kurse shefi i enveroistave vet paska vajtur ne dubaje.

  he me i lumte.

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-03-2006
  Postime
  184
  Citim Postuar m par nga Brari Lexo Postimin
  ma mir ne dhermi a ne dubaj?

  sa ben nje nate me fjet ne shtepijat e dhermijasve e himarioto-borshi-stave..?

  sot gazetat selim roziste lajmeronin se tirana qenka boshatisur se mileti vuu ne det paskan vajtur.

  hajde krize hajde.

  kurse shefi i enveroistave vet paska vajtur ne dubaje.

  he me i lumte.
  brar pse te vjen inat qe ne komunistat kemi lek me shum se ju demokratet,,,,sala ne dhermi, edi ne dubaj, sala ne durres, edi ne kairo...plasni demokrat plasni

 17. #17
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Bravo Berisha , ai eshte atdhetar qe i investon kursimet e veta ne brigjet tona te bukura.
  Sa per arritjet ne fushen e notit , marshallah marshallah ptui ptui ptui
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Antarsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669

  Talking

  po ekipi i ambulances qe asistonin evenimentin pse nuk i kane nxjerre ne foto

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-03-2006
  Postime
  184
  Citim Postuar m par nga Izadora Lexo Postimin
  Bravo Berisha , ai eshte atdhetar qe i investon kursimet e veta ne brigjet tona te bukura.
  Sa per arritjet ne fushen e notit , marshallah marshallah ptui ptui ptui
  jo se edi qan me lot krokodili per varferine e shqiptareve,,,,,ai per vete ja fut ne plazh ne hotele 7yjesh, si ka mundesi qe se futi doren ne xhep nje her per ata njerez per te cilet lufton aq shume nga stoli i opozites.....ktu osht problemi.


  te garantoj qe holiday i ed rames ne dubai kushton te pakten 10000 euro per dy veta, nje jave....me 10 000 euro ed rama do kishte ndreq nja dy shkolla te tiranes.

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e gjirfabe
  Antarsuar
  23-06-2004
  Vendndodhja
  Boston, MA
  Postime
  576
  Citim Postuar m par nga Shup Laka Lexo Postimin
  jo se edi qan me lot krokodili per varferine e shqiptareve,,,,,ai per vete ja fut ne plazh ne hotele 7yjesh, si ka mundesi qe se futi doren ne xhep nje her per ata njerez per te cilet lufton aq shume nga stoli i opozites.....ktu osht problemi.


  te garantoj qe holiday i ed rames ne dubai kushton te pakten 10000 euro per dy veta, nje jave....me 10 000 euro ed rama do kishte ndreq nja dy shkolla te tiranes.

  Pse qenka martuar Edushi dhe ne s'dime gje si FORUM!!!???

  Po qe e vertete, hallall i qofte Dubai!

  .

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •