Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 34
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Anesti_55
  Anėtarėsuar
  22-10-2005
  Postime
  2,647

  Rama, lakuriqi shqiptare dajak ne Dubai

  POLITIKĖ
  Pushimet e Ramės nė Dubai nisin me incident, pasi s’e lejojnė tė shėtisė lakuriq
  04-08-2010 / Gazeta 55


  Incidentet po shoqėrojnė ditėt e pushimeve tė Edvinit nė plazhin e abonuar tė Dubait, atje ku vjet ai vendosi dhėmbėt 30 mijė eurosh. Dje ka ndėrhyrė Policia e Moralit pėr ta ndaluar liderin e opozitės tė niste ekzibicionet e tij tė zakonshme nudo

  Edi Rama, i cili ka “hoby” tė zhvishet sa herė ėshtė me pushime nė stinėn e nxehtė tė verės, nuk ka hequr dorė as kėtė herė nga kjo traditė, tashmė e konsoliduar. Por, pėrpos “hoby”-sė qė demonstron me ndėrgjegje, duket se kėtė herė, fillimi i pushimeve tė tij, ėshtė shoqėruar me njė skandal. Skandali mėsohet se ka ndodhur nė aeroportin e Dubait. Dėshmitarė nė vendin e ngjarjes, shqiptarė tė shumtė qė frekuentojnė plazhet e Dubait, tregojnė se Edi Rama, sapo ka zbritur nga avioni, ka filluar tė zhvishet me shpejtėsi. Fillimisht, autoritete aeroportuale, kanė besuar se ishte ndonjė performancė e ndonjė artisti amator, i cili ka dashur vetėm tė tėrheqė vėmendjen. Por, kur, rrobat nė trupin e Edi Ramės, po shkonin drejt fundit, menjėherė forcat e sigurisė kanė ndėrhyrė dhe forcėrisht e kanė larguar Edi Ramėn nga terminali i udhėtarėve.
  Pas izolimit, nė njė nga ambientet e sigurisė sė aeroportit tė Dubait, specialistėt e sigurisė sė Emirateve tė Bashkuara Arabe, fillimisht, mėsohet se kanė qetėsuar “personazhin” e striptizmit dhe mė pas, kanė filluar tė marrin gjeneralitetet e tij.
  Nga “bashkėbisedimi” me Edi Ramėn, autoritete e sigurisė sė aeroportit, kanė mėsuar prej gojės sė tij, se ai ishte lideri i opozitės nė Shqipėri, saktėsisht kryetari i PS-sė nė kėtė vend. Kjo nuk i ka bindur autoritetet e sigurisė sė Emirateve tė Bashkuara Arabe, tė cilėt, nga kurioziteti, pasi kanė bėrė njė “search” te imazhet e “Google”-s, kanė parė se “personazhi” i prezantuar me emrin Edi Rama, ishte shumė “publik”, me foto tė tipit “lakuriq”.
  Kjo ka bėrė qė autoritet aeroportuale, ta trajtojnė “personazhin” e veēantė si njė “rast pa shpresė”. Pėr kėtė, me njė autoambulancė e kanė dėrguar nė spitalin mė tė afėrt, ku mėsohet se pas disa qetėsuesve, ėhstė lėnė i lirė, pėr tė vazhduar “guitėn e tij turistike.

 2. #2
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  Kishte vape duket dhe nuk priste dot te arrinte ne plazh .
  Nuk i besoj shume keto lajme

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,731
  lol ca humori

  e paskan lan apet me dal e?

  hajde gazet 55 hajde
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-07-2010
  Postime
  360
  hahahahahahahahaha

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,281
  1 prilli e 4 gushti janė largazi.

 6. #6
  Aty afer...
  Anėtarėsuar
  14-03-2006
  Vendndodhja
  Epir
  Postime
  62
  Ky eshte turpi i gazetarise shqiptare.

  Nese me ēdo kusht duhet te denigrohet Edi Rama, ka shume menyra si te behet kjo, dhe jo me keto broēkulla, qe as kalamajt nuk i besojne!

  Ne Shqiperi gazetaria hulumtuese ka rene ne provim!

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  65
  Postime
  7,912
  Citim Postuar mė parė nga xani1 Lexo Postimin
  1 prilli e 4 gushti janė largazi.
  1 prillin kanė tė drejtė ta festojnė njė pakicė njerėzish nė gjithė rruzullin.
  Mbase artikullshkruesi i takon kėtij grupacionit tjetėr qė e ka gjithnjė 1 prill!
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Anesti_55
  Anėtarėsuar
  22-10-2005
  Postime
  2,647
  Le te shkruaj nje tjeter per Berishen dhe natyrisht qe do ta besoj, ndonse do te me cudise.Dikush thote se gabim qe s'priti,po sprish pune se nje lider politik qe i perket pothuajse gjysmes se votuesve shqipetare sillet ne menyre preverse.Kjo eshte nje e drejte e njerezve te zakonshem ,por jo lideshipeve politike.Po normal, nese tipa te tille jane ne krye te vendit, nuk jane per merite te tyre, por per shkak te amoralitetit te votuesit.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e juanito02
  Anėtarėsuar
  09-07-2007
  Postime
  2,964
  Kush ka fakte per kete le ti postoje.
  Po mua me duket genjeshter banale.
  Se Rama rrote eshte po e di qe ska plazhe nudo ne vende myslimane ose se paku edhe ne ka te tille do jene shume larg syve te njerezve.
  Thjesht tregon degradimin e borive te pd qe as te genjejne spo dine me.
  Albania Uber Alles

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e leci
  Anėtarėsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  Goetheanum,Italy
  Postime
  1,742
  Citim Postuar mė parė nga Anesti_55 Lexo Postimin
  Le te shkruaj nje tjeter per Berishen dhe natyrisht qe do ta besoj, ndonse do te me cudise.Dikush thote se gabim qe s'priti,po sprish pune se nje lider politik qe i perket pothuajse gjysmes se votuesve shqipetare sillet ne menyre preverse.Kjo eshte nje e drejte e njerezve te zakonshem ,por jo lideshipeve politike.Po normal, nese tipa te tille jane ne krye te vendit, nuk jane per merite te tyre, por per shkak te amoralitetit te votuesit.
  Kurse ti si pishtar i moralit te shendoshe ke votuar per tjetrin,qe duke qene pervers me nje popull te tere,sigurisht eshte me pak i demshem se nje njeri pervers me trupin e tij.

  "amoraliteti i votuesit",apapapa ēfare dialektike fshihet ne qoshet me te largeta te trurit human,made in Albania,aty ku neuronet vetevriten nga depresioni qe shkakton vetmia.

  selam alekum
  Quod timor cladis.
  Sed intuitum amet elit vitae est

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Anesti_55
  Anėtarėsuar
  22-10-2005
  Postime
  2,647
  Citim Postuar mė parė nga leci Lexo Postimin
  Kurse ti si pishtar i moralit te shendoshe ke votuar per tjetrin,qe duke qene pervers me nje popull te tere,sigurisht eshte me pak i demshem se nje njeri pervers me trupin e tij.

  "amoraliteti i votuesit",apapapa ēfare dialektike fshihet ne qoshet me te largeta te trurit human,made in Albania,aty ku neuronet vetevriten nga depresioni qe shkakton vetmia.

  selam alekum
  Selam alekum LecoOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Ja ke fut kot plako.Akoma se ke marre vesht se shqiptret jane nje komb prevers?Kush armik i ka ardhe me ate jane bere, por ma besnik i kane mbete turkaloqit.Jaaaaa ate se leshojne kurre dhe pa buke me mete, se jemi besnik, katunor besnik dhe per krenari kemi injorancen.Une nuk kam thane se Sala eshte europian perkundazi nje lloj aliazhi si puna jone.Si the ti Ai leshi eshte me i mire se ja ka fut vetes ndersa ky popllit, hahahahahah me shkrive Leco.Cfarthe ti ere, poplli hahahahhaaaa. Si pat thone ai prefekti i tirones mat here,"E shifni ju ket kapterrin tem, tre komunista ka vra me doren e vet, hade thuji ene kaurr po deshe"
  Selam malekume shyqyr o zot qe s'na bone kaurr,hahahahhaahaa.Ky eshte populli or Lec.

 12. #12
  Ragnald
  Anėtarėsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,442
  Eshte i vertet ky lajm , apo jane budalliqet e medias shqiptare?

  lol , sbesoj se e ka bere kete gje ai, por nqs e ka bere , atehere kush voton per ate ,qeka me pervers se vet ramushi

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,171
  Nuk eshte e vertet,qe ka shkuar per tu zhveshur lakuriq,ka shkuar per te dhene leje ndertimi...
  Mir qe shkoi,po i pa te pakten se si ndertoheshin pallatet?

 14. #14
  Ragnald
  Anėtarėsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,442
  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Nuk eshte e vertet,qe ka shkuar per tu zhveshur lakuriq,ka shkuar per te dhene leje ndertimi...
  Mir qe shkoi,po i pa te pakten se si ndertoheshin pallatet?
  E pa.
  Ndertoheshin lakuriq

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Anėtarėsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,233
  se kuptoj pse kjo shpifje per hire te urrejtjes turp

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601
  Citim Postuar mė parė nga Anesti_55 Lexo Postimin
  Le te shkruaj nje tjeter per Berishen dhe natyrisht qe do ta besoj, ndonse do te me cudise.Dikush thote se gabim qe s'priti,po sprish pune se nje lider politik qe i perket pothuajse gjysmes se votuesve shqipetare sillet ne menyre preverse.Kjo eshte nje e drejte e njerezve te zakonshem ,por jo lideshipeve politike.Po normal, nese tipa te tille jane ne krye te vendit, nuk jane per merite te tyre, por per shkak te amoralitetit te votuesit.
  PERVERSE,dhe jo preverse ngaqe e perserite ose shkruajte dy here gabim.
  Ty ste lejohen idiotlliqe te tilla.
  Lidership......palle
  lg

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,281
  Citim Postuar mė parė nga Smth_Poetic Lexo Postimin
  Eshte i vertet ky lajm , apo jane budalliqet e medias shqiptare?

  lol , sbesoj se e ka bere kete gje ai, por nqs e ka bere , atehere kush voton per ate ,qeka me pervers se vet ramushi

  Pėr kėtu, as unė nuk e di, kurse mė herėt, mė moti, kemi parė fotot e Ramės nudo diku nė plazh.

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,914
  I paska mare veresi leket prej Saliu se ai vet para nji kohe esht deklaru se i ka ne bank 200,ooo lek ,une u gzova po ato ishin kan lek te moqme demek me te vjetra. Sigurisht edhe ne Vilat e Ramushit e ka pas gratis po nuk po i besoi shum pa 555 eur ta ket bujtur nji nat ne hotelet e atjeshme te rrota e sari-mshelt.

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-07-2010
  Postime
  7
  Citim Postuar mė parė nga Anesti_55 Lexo Postimin
  Selam alekum LecoOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Ja ke fut kot plako.Akoma se ke marre vesht se shqiptret jane nje komb prevers?Kush armik i ka ardhe me ate jane bere, por ma besnik i kane mbete turkaloqit.Jaaaaa ate se leshojne kurre dhe pa buke me mete, se jemi besnik, katunor besnik dhe per krenari kemi injorancen.Une nuk kam thane se Sala eshte europian perkundazi nje lloj aliazhi si puna jone.Si the ti Ai leshi eshte me i mire se ja ka fut vetes ndersa ky popllit, hahahahahah me shkrive Leco.Cfarthe ti ere, poplli hahahahhaaaa. Si pat thone ai prefekti i tirones mat here,"E shifni ju ket kapterrin tem, tre komunista ka vra me doren e vet, hade thuji ene kaurr po deshe"
  Selam malekume shyqyr o zot qe s'na bone kaurr,hahahahhaahaa.Ky eshte populli or Lec.
  Anesti_55, mos je gje "gazetar" i Gazetes 55 ??? Se per nga "llogjika" qe perdor dhe nga menyra si shkruan kualifikohesh per Gazeten 55. Si mund ti thuash ti nje kombi te tere "PREVERS",,, ti nuk di as ta shkruash ate fjale dhe fliske kaq me siguri per kombin shqipetar.

  Tema e hapur eshte qesharake dhe feminore. As nje femije ne fillore nuk do ta besonte nje gje te tille (me perjashtim te autorit te temes)...

 20. #20
  I qete Maska e BEHARI
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
  Postime
  2,121
  Citim Postuar mė parė nga Jam_Arber Lexo Postimin
  Anesti_55, mos je gje "gazetar" i Gazetes 55 ??? Se per nga "llogjika" qe perdor dhe nga menyra si shkruan kualifikohesh per Gazeten 55. Si mund ti thuash ti nje kombi te tere "PREVERS",,, ti nuk di as ta shkruash ate fjale dhe fliske kaq me siguri per kombin shqipetar.

  Tema e hapur eshte qesharake dhe feminore. As nje femije ne fillore nuk do ta besonte nje gje te tille (me perjashtim te autorit te temes)...
  Citim Postuar mė parė nga Jam_Arber Lexo Postimin
  Anesti_55, mos je gje "gazetar" i Gazetes 55 ???.

  Tema e hapur eshte qesharake dhe feminore. As nje femije ne fillore nuk do ta besonte nje gje te tille (me perjashtim te autorit te temes)...
  mbase kjo teme vertet mund te jete provokuese,ose dhe vete lajmi mund te jete i pa vertete,,por kjo nuk do te thote qe njerzit nuk kan per ta besuar kete lajm!!
  une mendoj se shum njerz mund ta marrin si te vertete ket lajm ,pasi Edvin Rama ka treguar dhe here te tjera lakuriqsine e tia neper plazhe te evropes,per kete besoj qe e dime te gjithe dhe nuk e moheon as vete Edvini!!
  ku i dihet mbase temperaturat e larta,stresi i dites nga politika,por dhe ndikimi i droges mundet qe Edvini te kete bere nje sfilade nudo edhe ne Dubai!!

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •