Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 35 prej 35
 1. #21
  Perjashtuar
  Antarsuar
  24-02-2009
  Vendndodhja
  Prishtin
  Mosha
  30
  Postime
  3,642
  Citim Postuar m par nga Seneka Lexo Postimin
  per kete arsye dhe e postova temene besom llapi e ju te tjeret qe merreni me genjeshtra dhe dallavere qe e rrjept kit popull me rrena dhe hajni nga me te ndryshmet duke bashkvepruar edhe me serb dhe grek o llapi.
  Me vjen keq per njez sikur ju kur dihet qe ne menyre publike askush deri me sot nuk e ka akuzuar direkt PROF.DR ISA MUSTAFEN kurse sa i perket liderave te PDK-S "kjo s e fundit do te thot e serbis" sa te duash akuza dhe fakte te nderuar per tradheti,hajni korrupsion e qka jo se edhe bota po mirret me juve sepse ne nuk mundemi por edhe po te kishim mundur ju do te ishit ata qe do ti vrisnit te gjithe vetem e vetem te shpetoj pjella juaj e keqe sikur qe keni vrar edhe me heret ket krejt SHQIPTARIA E DIN o llap,po ku dole ti more llap me mbrojt kaq shum hashim brojen se ?
  Shamin e ka ndaluar Enver Hoxhaj te nderuar kurse Isa e ka realizuar urdhresen administrative te ministris te udhehequr nga hajnat serbo-grek.
  Me vjen keq llap qe kenaqesh me smundjen e tjetrit por ne njeren ane edhe nuk befasohem sepse jemi mesuar me ju qysh nga vitet 1996 e kendej .
  E mir pse ve ti po e mbron Isa Mustafen e krejt na tjert kokmi gabim! a ma shum ekziston mundesia njo me kan gabim apo krejt?
  Tjetra Ministria e Arsimit e ka perpilu nj Udhzim Administrativ, ky udhzim votohet, korigjohet, miratohet dhe implementohet nga KK (Kuvendi Komunal), LDK-ja osht shumic n Prishtin.
  Sa i prket Llapjanve mos harro se shumica e tyre (e kom fjalen per ata q jan kan n UK) jon me PDK-n mos harro se Llapi e Drenica gjithmon jon kan bashk si n luft si n do gja

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Seneka
  Antarsuar
  25-05-2007
  Vendndodhja
  anes malit
  Mosha
  42
  Postime
  51
  Citim Postuar m par nga gimche Lexo Postimin
  E mir pse ve ti po e mbron Isa Mustafen e krejt na tjert kokmi gabim! a ma shum ekziston mundesia njo me kan gabim apo krejt?
  Tjetra Ministria e Arsimit e ka perpilu nj Udhzim Administrativ, ky udhzim votohet, korigjohet, miratohet dhe implementohet nga KK (Kuvendi Komunal), LDK-ja osht shumic n Prishtin.
  Sa i prket Llapjanve mos harro se shumica e tyre (e kom fjalen per ata q jan kan n UK) jon me PDK-n mos harro se Llapi e Drenica gjithmon jon kan bashk si n luft si n do gja
  I nderuari Gimche
  Nuk jam une i vetmi qe e mbroj por qka eshte e vertet eshte se ska njeri te perkryer vetem Zoti eshte pa te meta o i respektuar.
  Eshte nje fjal filofofike me duket e ka then Aristoteli
  "Mos rri i heshtur ne mes te turmes"
  Kur une kam vendos ta postoj kete tem nuk e kam ber per nje qellim te caktuar por duke u nisur nga ajo qe ne Elitat Kombetare ka hyr Hashim Thaqi&CO thash pse te mos hyn ketu edhe PROF.DR ISA MUSTAFA kurse sa i perket materialit per ket kam sa te duash sikur qe bejne llapi e disa te tjere ketu por nuk po dua te ju ngarkoj palidhje me shkrime qe jan bere tashme monotone por thjesht nje bashkbisedim me te gjithe ketu lidhur me kete njeri.
  Une prap e pohoj qe ndoshta jam gabim per kete njeri por realiteti me flet ndryshe per kete e ndryshe me flet per hashim thaqin & CO ok ketu eshte problemi ngase ka njerz ketu qe as nje meter skan qendruar afer hashim thaqit dhe flasin per te sikur te ishte ai biri i tyre
  une kur te njoh dikend shum mir atehere edhe shkruaj ketu ok
  sa i perket shamis i nderuar une jam kunder ati vendimi dhe do te jem gjithmon por nuk eshte ashtu si ti e thua ok problemi qendron diku tjeter e jo te isa mustafa ok mbetsh mir

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,940
  Citim Postuar m par nga Seneka Lexo Postimin
  per kete arsye dhe e postova temene besom llapi e ju te tjeret qe merreni me genjeshtra dhe dallavere qe e rrjept kit popull me rrena dhe hajni nga me te ndryshmet duke bashkvepruar edhe me serb dhe grek o llapi.
  Me vjen keq per njez sikur ju kur dihet qe ne menyre publike askush deri me sot nuk e ka akuzuar direkt PROF.DR ISA MUSTAFEN kurse sa i perket liderave te PDK-S "kjo s e fundit do te thot e serbis" sa te duash akuza dhe fakte te nderuar per tradheti,hajni korrupsion e qka jo se edhe bota po mirret me juve sepse ne nuk mundemi por edhe po te kishim mundur ju do te ishit ata qe do ti vrisnit te gjithe vetem e vetem te shpetoj pjella juaj e keqe sikur qe keni vrar edhe me heret ket krejt SHQIPTARIA E DIN o llap,po ku dole ti more llap me mbrojt kaq shum hashim brojen se ?
  Shamin e ka ndaluar Enver Hoxhaj te nderuar kurse Isa e ka realizuar urdhresen administrative te ministris te udhehequr nga hajnat serbo-grek.
  Me vjen keq llap qe kenaqesh me smundjen e tjetrit por ne njeren ane edhe nuk befasohem sepse jemi mesuar me ju qysh nga vitet 1996 e kendej .
  HAAAAAAAAAAAAAA
  nervoz a?
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 4. #24
  Perjashtuar
  Antarsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,304
  Dr. Prof. Isa Mustafa - Lider i vertet Komunist!

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,233

  seneka

  Citim Postuar m par nga Seneka Lexo Postimin
  Ky eshte nje
  Ky eshte i vetmi
  qe askush gjer me sot nuk ja ka drejtuar gishtin e te thot ke vjedhur ose ke plaqkitur.
  Ky njeri i ka te gjitha por i mungojne korrupsioni,vjedhjet,keqperdorimet,mafia luksi mbi kurriz te popullit.

  p.s

  besoni qe tash e pash qe ky hashim broja qenka hyr ne rubriken ELITA KOMBETARE paramendoni se kush ka hy ne ket rubrik.Skedart e Bashkngjitur 135167

  Skedart e Bashkngjitur 135168

  Skedart e Bashkngjitur 135169
  ama edhe ky isa mustafa ne listen e patriotave me habite shoki aj ka qen adhurus i stafetes se shokut tito sa e dim ne tash patriot nejse kuptohet kan ndruar kohrat

 6. #26
  Perjashtuar
  Antarsuar
  24-02-2009
  Vendndodhja
  Prishtin
  Mosha
  30
  Postime
  3,642
  Dr. Prof. Isa Mustafa - Putini lider i vrtet i partis komuniste

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Pa_doreza2
  Antarsuar
  02-11-2009
  Postime
  1,658
  Isa Mustafa eshte lavire kumuniste e konsumuare ne LKJ
  Sarmatosem sa tjet jeta!

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e Drenica 97
  Antarsuar
  19-07-2009
  Vendndodhja
  KOSOVE
  Postime
  1,092
  HA HA HA isa mustafa ne eliten kombtare,po isa ka qen pjes e "elites" jugo-komuniste.

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,233
  po dalin disa ftyra patriota hahahaaaaaaaaaaaaaaaaahhahaa

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,764

  Pr: Dr. Prof. Isa Mustafa - Lider i vertet kombtar

  Kisha propozu kete teme me largu nga Elita Kombtare


  Hajna, hajna, hajna
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 28-04-2017 m 11:23

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,764

  Pr: Dr. Prof. Isa Mustafa - Lider i vertet kombtar

  Momenti kur Isa Mustafa u Sulmua nga Deputett e Opozits

  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,764

  Pr: Dr. Prof. Isa Mustafa - Lider i vertet kombtar

  #ZonaExpress: "Vjedhje n koh lufte" (Pjesa I) 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,764

  Pr: Dr. Prof. Isa Mustafa - Lider i vertet kombtar

  Mustafa: 2600 euro jan pak pr mua

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,764

  Pr: Dr. Prof. Isa Mustafa - Lider i vertet kombtar

  Isa Mustafa srish cak i vezve t Vetvendosjes

  Ani kjo kudra (policja) don me ja nxerr floket djalit

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,764

  Pr: Dr. Prof. Isa Mustafa - Lider i vertet kombtar

  Mustafa: 2600 euro jan pak pr mua


Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •