Close
Faqja 0 prej 61 FillimFillim 121050 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1208
 1. #1
  Perjashtuar
  Antarsuar
  26-03-2010
  Postime
  60

  Filmi i fundit q keni par 2010-2011

  Cili eshte filmi qe keni pare heren e fundit ne kino apo ne shtepi.

  Mbreme kete e pashe Crazy Heart


 2. #2
  i/e regjistruar Maska e kryenece
  Antarsuar
  17-01-2005
  Postime
  167
  "The brave one" me Judi Foster ne rolin kryesor.

 3. #3
  -
  Antarsuar
  21-01-2009
  Vendndodhja
  -
  Postime
  2,082
  Une jam Legjende.
  Me nje qen pastor dhe Uill Smith.

  Filmi me terhoqi deri ne momentin qe vrane qenin.
  Ptuuuh regjizor bastard. Me mire vrisje Uillin sesa qenin mor kanibal.

  Si ngjarje ishte ngjarje koti. Po e pashe se une i kam fiksim pastoret.
  -

 4. #4
  "N fillim ishte Fjala dhe Fjala ishte pran Perndis, dhe Fjala ishte Perndi!"

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e TiaraT
  Antarsuar
  26-07-2010
  Postime
  56
  Mr. Nobody

  Konfuz por i mrekullueshem.


 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-08-2010
  Mosha
  34
  Postime
  15


  shum i bukur

 7. #7
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Ngeli kjo tema ne vend numero, qekur Jacku s'ka postu me lol. (Jack, where r u ? )

  Kam pa filmin me poshte. Bazuar ne histori te vertete. Interesant si film. Not bad at all. Ka njerez qe per idealet e tyre, nuk dorezohen, sikur dhe te vihen ne prove, para me miliona dollare, nuk u dridhet qerpiku nga fuqia marramendese e parase.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 8. #8
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  Ajo aktorja me lart, Lauren Graham, i like her..luan edhe te serie tv Gilmore Girls.

 9. #9
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Citim Postuar m par nga broken_smile Lexo Postimin
  Ajo aktorja me lart, Lauren Graham, i like her..luan edhe te serie tv Gilmore Girls.
  Edhe mua me pelqen. E kam pas pare dikur Gilmore Girls, shumicen e serive, po ngaqe serite e reja gjithmone jepeshin mbasditeve ketu, i papershtatshem, so u shkeputa nga ai serial. Po ta bej te shkurter, I like her too.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 10. #10
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  Citim Postuar m par nga PINK Lexo Postimin
  Edhe mua me pelqen. E kam pas pare dikur Gilmore Girls, shumicen e serive, po ngaqe serite e reja gjithmone jepeshin mbasditeve ketu, i papershtatshem, so u shkeputa nga ai serial. Po ta bej te shkurter, I like her too.
  Dialogjet e Girlmore Girls jane fantastike!! Flasin aq shpejt ato te dyja, dhe me pelqen edhe toni ironik jo i ekzagjeruar. I shikoja shpesh me mamin

  Mbaj mend qe ishte serial shume i gjate..

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  The Year of Getting to Know Us
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 12. #12
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  35
  Postime
  3,441
  e pash dje ishte njish fare kemi vdek tu qesh
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  djem kur shkova ne shpi e hap te novacinema1, per nopj film por doli nji me te lepime,...lol

  e fika, se skena mo moshe

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  sot ne dreke, tu qerruar bamjet,

  sixhejseven,  shume film i bukur,  i rekomandohet mamave qe kane femije ne shkolle.

  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 15. #15
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Citim Postuar m par nga KAT Lexo Postimin
  sot ne dreke, tu qerruar bamjet,

  sixhejseven,  shume film i bukur,

  http://www.youtube.com/watch?v=ZePBF0bBdz8

  i rekomandohet mamave qe kane femije ne shkolle.


  mire filmin na e the, po bamjet si u bene?


  sa lezet ka kur gatuan mashkulli. A pa pa pa.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Citim Postuar m par nga PINK Lexo Postimin
  mire filmin na e the, po bamjet si u bene?


  sa lezet ka kur gatuan mashkulli. A pa pa pa.
  Pink,

  pse pyt per bamjet kot,...lol

  ti je si shtraussi qe kur i vune perpara derkucin e pjek me sallaturina anash, u tha shqiptareve, une do haj derrin, se kto kto jeshillliqet i ha ky...

  so,

  na na le porcinot te hame jeshillliqet, ti shiko i porcini

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 17. #17
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Citim Postuar m par nga KAT Lexo Postimin
  Pink,

  pse pyt per bamjet kot,...lol

  ti je si shtraussi qe kur i vune perpara derkucin e pjek me sallaturina anash, u tha shqiptareve, une do haj derrin, se kto kto jeshillliqet i ha ky...

  so,

  na na le porcinot te hame jeshillliqet, ti shiko i porcini

  Kat, prano komplimentet e mia. Ishte kompliment, sa mire qe gatuan. Edhe film shef, edhe bamjet i qerrove.

  porcinot se kuptova? duhet te jete gje e mire, se m'ke qit dhe gjuhen jashte. LoL


  Mos dal nga tema, kam pa Crush- pjese pjese ama.Se e kapa andej nga gjysma. Pershtypjet, not bad. Hajt mo. lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 18. #18
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Fillova me pa Drag me to Hell- pu pu pu, se kush ma sugjeroi ate film mua (?) lol, pu pu pu, c'a filmi. A pa pa pa, na tmerroi. C'dua une me horror, e dija ne fakt qe mund te jete i frikshem, po jo kaq. A ja ja ja, e lashe as 10 min spashe. Leqe me trembi dhe cunin. Pale vete u tremba e para. lol


  Jam duke pa Olivia-n te nickJr. tani, me rregullu shijet. LOL
  Ndryshuar pr her t fundit nga PINK : 10-08-2010 m 21:33
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 19. #19

 20. #20
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Po shof filmin MUMJA
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

Faqja 0 prej 61 FillimFillim 121050 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •