Close
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 90
 1. #1
  Trusti i Lulelakres Maska e Tulipani Zi
  Antarsuar
  02-09-2004
  Vendndodhja
  Aty ku mos qofsha
  Postime
  412
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Shqiptart N New York, USA

  Citim Postuar m par nga brooklyn2007 Lexo Postimin
  Fotot e sotme ne Times Square NY. Sa ftohte qe ishte more, bo bo bo
  O Bruklinez nuk mendon se duhet ta nderrosh ate firmen, te pakten per kete teme?
  BRIGADA E KUQE PERJETE

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e elen
  Antarsuar
  07-01-2005
  Vendndodhja
  United States of Albania
  Postime
  924
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga Tulipani Zi Lexo Postimin
  O Bruklinez nuk mendon se duhet ta nderrosh ate firmen, te pakten per kete teme?
  mbase simbolizon dicka dhe ti...p.sh vitin e lindjes, te marteses, te ndarjes , te marrjes se pashaportes portorikane etj.etj.
  Ka mundesi te thote dhe viitin e rregjistrimit po se besoj...bahhh
  Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway

 3. #3
  kuku Maska e brooklyn2007
  Antarsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Tulipani Zi Lexo Postimin
  O Bruklinez nuk mendon se duhet ta nderrosh ate firmen, te pakten per kete teme?

  Jo.
  ________________________________________
  ABCDDhEFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 grma)

 4. #4
  Trusti i Lulelakres Maska e Tulipani Zi
  Antarsuar
  02-09-2004
  Vendndodhja
  Aty ku mos qofsha
  Postime
  412
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga elen Lexo Postimin
  mbase simbolizon dicka dhe ti...p.sh vitin e lindjes, te marteses, te ndarjes , te marrjes se pashaportes portorikane etj.etj.
  Ka mundesi te thote dhe viitin e rregjistrimit po se besoj...bahhh
  I just found it funny qe firma kontradikton frymen e postimeve mbi pavaresine e Kosoves.
  BRIGADA E KUQE PERJETE

 5. #5
  i/e larguar Maska e SKRAPARI
  Antarsuar
  13-01-2005
  Postime
  876
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kush mund te me jape ndonje adrese te ndonje kafe qe frekuentohet nga shqiptaret ketu ne New York.
  Sapo kam ardhur, po banoj ne Manhatan.

  Thanks

 6. #6
  i/e larguar Maska e bklyn_kid
  Antarsuar
  28-01-2008
  Vendndodhja
  Brooklyn
  Postime
  202
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga SKRAPARI Lexo Postimin
  Kush mund te me jape ndonje adrese te ndonje kafe qe frekuentohet nga shqiptaret ketu ne New York.
  Sapo kam ardhur, po banoj ne Manhatan.

  Thanks
  mhm sdi ca me tthon per manhattan se sja kam shum haberin!
  po deshe per broolyn dhe bronx te ndihmoj un!
  kalo mir!

 7. #7
  i/e larguar Maska e SKRAPARI
  Antarsuar
  13-01-2005
  Postime
  876
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po deshe ma ler nje numer telefoni ketu lazerr9@hotmail.com
  do te mar ne telefon

 8. #8
  Lux Libera Nos Maska e Shkelqesia_E_Tij
  Antarsuar
  23-09-2002
  Vendndodhja
  Where ladies pray the God
  Postime
  1,034
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  mjafton te ikesh ne Bronx ke shqipe me shumice

  Blossoms of heaven, Ashes of hell...

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  I ke hy fotografise kom e kok e?

 10. #10
  Lux Libera Nos Maska e Shkelqesia_E_Tij
  Antarsuar
  23-09-2002
  Vendndodhja
  Where ladies pray the God
  Postime
  1,034
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  shume hall te madh paske KozyShack po he ene ti bej si te besh si kemi bere te gjithe

  sa per trafikun lere fare heqim do dite

  Blossoms of heaven, Ashes of hell...

 11. #11
  Lux Libera Nos Maska e Shkelqesia_E_Tij
  Antarsuar
  23-09-2002
  Vendndodhja
  Where ladies pray the God
  Postime
  1,034
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Ju pershendes te gjitheve ju qe jetoni ne New York sidomos ata qe jetojne ne Brooklyn

  Peace & Love ppl

  Blossoms of heaven, Ashes of hell...

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Nyx
  Antarsuar
  02-07-2006
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ca behet ndonje gje interesting for spring break ketej apo hic qetsi

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  varavingo
  Mosha
  43
  Postime
  1,087
  Faleminderit
  6
  9 falenderime n 7 postime
  wow...qe kur iken "ata-ato" spaska fare aktivitete ktu


  as ndeshje futbolli nuk luhen me :P

 14. #14
  Trusti i Lulelakres Maska e Tulipani Zi
  Antarsuar
  02-09-2004
  Vendndodhja
  Aty ku mos qofsha
  Postime
  412
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga vagabondo_nyc Lexo Postimin
  as ndeshje futbolli nuk luhen me :P
  Ca thu plako, Shqipria ka dale ne gjysfinalen e Kupes NjuJorkeze kunder Argjentines.

  http://www.copanyc.us/
  BRIGADA E KUQE PERJETE

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  po shoh ne youtube nje dasem shqiptare ne ny
  nje pralle e vertete
  jam kurioz te di sa mund te kushtoije afersisht
  JO SEKS PARA MARTESE

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-03-2010
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  po shoh ne youtube nje dasem shqiptare ne ny
  nje pralle e vertete
  jam kurioz te di sa mund te kushtoije afersisht
  HOLLE HOLLE 20.000$

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2004
  Postime
  2,393
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  ............................
  imagine there's no countries...
  nje fjale, nje kuptim...
  :))))

 18. #18
  SHQIPTAR Maska e ARIANI_TB
  Antarsuar
  30-12-2005
  Postime
  4,531
  Faleminderit
  5
  22 falenderime n 21 postime

  Shqiptaret Ne New York " Usa "  BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

 19. #19
  SHQIPTAR Maska e ARIANI_TB
  Antarsuar
  30-12-2005
  Postime
  4,531
  Faleminderit
  5
  22 falenderime n 21 postime
  BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  varavingo
  Mosha
  43
  Postime
  1,087
  Faleminderit
  6
  9 falenderime n 7 postime
  Me te vertet krenari shqiptare ..bravo u qofte

Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •