Close
Faqja 0 prej 51 FillimFillim 121050 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1016
 1. #1
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,577

  *Sofra e miqve* [1]

  Pershendetje

  Per te evituar ngaterresa qytetesh,shtetesh apo fshatrash thash te nderroj pak ajer dhe tu hap deren gjithe miqesis. Sofra e rrumbullaket ka vend per te gjithe qe kane deshire te ulen te qajne nje hall apo te bejne nje dore shaka .

  Presim miq, te shofim nga do jete vizituesi/ja i/e pare
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 2. #2
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,042
  plaku mere i pari

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,870
  Postimet nė Bllog
  1
  Plaka e dyta...haha!Hajde te mblidhemi ketu e te hame nje lakror te ngrohte me qepe e domate ...

 4. #4
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,577
  Hahaha teta Vera, ti je flori, sa te mire ma ben ate lakrorin si pe Korce, me kujton zemren time (gjyshen) qe me mungon shume. Te puth

  dragu ti je ēun ne vaft (kur e kthen nje gote) nuk ke per tu plakur kurre
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 5. #5
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,042
  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  Plaka e dyta...haha!Hajde te mblidhemi ketu e te hame nje lakror te ngrohte me qepe e domate ...
  per petanik me ka shkuar mendja.

  ja te shkoj ne Itali sot dhe ma ben byrazerka

 6. #6
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,577
  Po deshe urdhero e ketej nga fshati im
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 7. #7
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Anėtarėsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,718
  erdha dhe un perla
  cfar po n'a tregoni dicka te bukur ?
  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 8. #8
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,577
  Mirese erdhe fillimisht e dashur Tashti s'jemi mbledhur akoma te gjithe, presim grupin akoma
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 9. #9
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,395
  ciao te tereve!

 10. #10
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,577
  Tankisti maj frend Mirese erdhe
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 11. #11
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,395
  mire se te gjeta!

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023
  mirė se ju gjeta , ju pershendes te gjithve

  [Perla] shum temė e qelluar , te lumt.

 13. #13
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781
  Pershendete dhe urime per temen.
  Kam nje hall,me duhet te vendosi cilen deg te studimeve te zgjedhi por e kam veshtir se te trijat me pelqejn.
  A para-per mamie,me duhen edhe 6 vjet studime
  E dyta-edukatore per femijt ne feshnjore
  E treta-ne nje azil per persona te moshuar.

  Qe te triat me pelqejn qfar me kishit keshilluar?.(
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 14. #14
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,577
  Mirese erdhet  Ne te mira e ne gezime u mbledhshim
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 15. #15
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Anėtarėsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,718
  mir se te gjetem perla
  veē gezim paē dhe ti puē puē

  se harova ēokollat
  svihet duar bosh ke tjetri per vizit


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albela : 14-07-2010 mė 10:03
  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 16. #16
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,577
  Busavata ty nga te kemi ?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga [Perla] : 14-07-2010 mė 09:55
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 17. #17
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,577
  Citim Postuar mė parė nga Albela Lexo Postimin
  mir se te gjetem perla
  veē gezim paē dhe ti puē puē
  Faleminderit zemer, gjithashtu edhe per ty. Veē dite te bardha =)

  Sueda Mirese erdhe =)
  Une ne vendin tend do kisha zgjedhur mamie sepse mendoj se eshte diēka e mrekullueshme te ndihmosh ne lindjen e nje jete. Plus eshte nje mundesi me shume per pune, edhe pse mund te jete shkolle e gjate dhe e mundimshme besoj se ja vlen. Edhe deget e tjera nuk mbeten me pas, por mes tyre kjo ishte me e drejta mendoj, zgjedhja eshte e jotja, por gjithesesi mendoje sepse flitet per diēka te rendesishme per jeten tende, arsimimi dhe puna. Uroj te kem ndihmuar.
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 18. #18
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,303
  Pershendetje Nikoqire,
  Sa mire qe e paske ber kete sofer te madhe per te gjith ata qe e ndjejn veten Shqiptarė.
  Une po u sjell nje Qifteli a ka kush kendon ketu??
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 19. #19
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,395
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Mirese erdhet  Ne te mira e ne gezime u mbledhshim
  Shoh se qenkam i tepert ne kete sofer : (

 20. #20
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,577
  TAnkuuu pseeee?

  Roi, ēifteli vallaj nuk kam degjuar, po qe se ke ndonje kitare , na los diēka per kenaqesi
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

Faqja 0 prej 51 FillimFillim 121050 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •