Close
Faqja 0 prej 13 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 243
 1. #1
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  44
  Postime
  811

  Sofra Fierake #10

  Miresevini ne sofren Fierake....Edicioni 10

  Kalofshit sa me mire !

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  under the sun
  Postime
  1,285
  pershendetje te gjitheve kudo qe ndodheni pa dallim feje, krahine, ideje dhe rrace.

  e arritem dhe ne Grande Fratellon ne Itali me 10 edicione.
  When pleasure remains, does it remain a pleasure?

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  po une jam i mirepritur ketu apoooooooooooo

  ciao gesti. ca booooooooone?

 4. #4
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  Pershendetje dhe nga une.
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 5. #5
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  44
  Postime
  811
  Mbrema...si po kalohet ketu ?

 6. #6
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  44
  Postime
  811
  Perla iii e tradhtove sofren me te famshme te FSH....

  do therrat te vjetrit me duket, dulen ciun SeLDi engjulli^peje....tjeter kush ka ngel ? si mbaj mend me lol

 7. #7
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  Nuk eshte ne pergjegjesine time. Nuova gestione,solo cittadini e a me non va. Jemi te gjithe miq
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 8. #8
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  44
  Postime
  811
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Nuk eshte ne pergjegjesine time. Nuova gestione,solo cittadini e a me non va. Jemi te gjithe miq
  ashtu epo mire....po bej apelin une atehere...do sjell sofren e dikurshme ti rri bodyguard ke dera

 9. #9
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  Me gjithe qef
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 10. #10
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  44
  Postime
  811
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Me gjithe qef
  ik miiiii nigraaaaaaaaa

 11. #11
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  Paē fatin e nigres
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 12. #12
  Albamasteri qenka shovinist, o sofra Fierake o fillova greven e uris thote.

 13. #13
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  Hahahaha ere se mir te ben ty, fillon dieten me kete rast loool
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  under the sun
  Postime
  1,285
  miredita te gjithe fierakve kudo qe ndodhen (meqe qenka vetem per fieraket tani)

  u spastrua sofra nga jabanxhinjte, kush te hyje te tregoje njehere pasaporten, pastaj mirese te vije.
  When pleasure remains, does it remain a pleasure?

 15. #15
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  Hahahaha, gesti neve rrime tek dera se nuk e kemi marr akoma pashaportizimin
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  under the sun
  Postime
  1,285
  pse sje nga Fieri ti???

  bobooooo me ke paskam fol deri tani une, mire qe se ka marre vesh njeri qe flisja me ty dhe sqenke qytetase se do kisha lene nam.

  qe ketej e tutje sdo kem me besim te asnje, genjekan te gjithe.
  When pleasure remains, does it remain a pleasure?

 17. #17
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  Une jam nga fshati, hallen e kam qytetare , prandaj lool
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  under the sun
  Postime
  1,285
  mos merr origjine nga halla ti cupe,
  pse gjithmone halla do te te nxjerre nga balta ty?
  When pleasure remains, does it remain a pleasure?

 19. #19
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  Eeeee pse jo Halla ime vlen sa per 101

  Jo po si puna jote qe ke lene Hekalin dhe rri me qera ne Fierin metropols loool
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 20. #20
  HoneY-BunnY √
  Anėtarėsuar
  10-10-2009
  Vendndodhja
  Mbi re...
  Postime
  2,710
  O Perlaaaaaaaa!
  Po une pranohem ketu ?
  U come 2 love not by finding the perfect person,
  but by seeing an imperfect person perfectly.

Faqja 0 prej 13 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •