Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 26 prej 26
  1. #21
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Muller ishte më i miri në këtë botëror atë e shfaqi me çdo ndeshje të kurrorëzuar me gol dhe assist. Nga të tjerët smë intereson se kush e fiton, Muller befasoi çdokënd këtë botëror dhe mendoj se Gjermania meritoi më shumë se vendin e tretë.
    Sui generis

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e stern
    Anëtarësuar
    09-10-2008
    Postime
    5,034
    Citim Postuar më parë nga RaPSouL Lexo Postimin
    Muller ishte më i miri në këtë botëror atë e shfaqi me çdo ndeshje të kurrorëzuar me gol dhe assist. Nga të tjerët smë intereson se kush e fiton, Muller befasoi çdokënd këtë botëror dhe mendoj se Gjermania meritoi më shumë se vendin e tretë.
    RaPSouL te lumte goja
    "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


  3. #23
    I-Skipitari 2.0 Maska e Deusexmachina
    Anëtarësuar
    21-02-2010
    Postime
    161
    Urguai duhet te ndryshoj emrin ne Ekipi Forlan.Qe nje nga lojtaret ne ket boteror qe udhehoqi formuloji lojen nxorri nga m Uruguain ne shume raste dhe shenoi petlla cope 5.Villa ne vendin e dyte.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Deusexmachina : 11-07-2010 më 13:24
    Intellects whose desires have outstripped their understanding.
    Friedrich August von Hayek

  4. #24

  5. #25
    Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
    Anëtarësuar
    07-01-2010
    Vendndodhja
    Rome
    Postime
    1,079
    Ishte zgjedhur Forlan si me i mire i turneut. Ok, por kete vit duhet te japin dy te shtojne edhe nje top tjeter te arte, nje per Xavi dhe nje per Iniesta, nuk ka ne bote mesfushor me te mire se keta te dy. Eshte nje kenaqesi kur i shikon te luajne, dhe kudo qe luajne imponojne lojen e tyre.
    Perchè er coro che famo tutti quanti insieme
    dice LAZIO sei grande te volemo bene!

  6. #26
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anëtarësuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    Forlan dhe Muller, më të mirët e Botërorit


    Pas triumfit të Spanjës në Botërorin, Afrika e Jugut 2010, u ndanë dhe çmimet për futbollistët më të mirë të Botërorit, që befasisht për protagonistë nuk patën futbollistët pjesëmarrës të finales Sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Forlan, është shpallur futbollisti më i mirë i Kampionatit Botëror, duke mposhtur kështu për këtë çmimin edhe Wesley Sneijderin edhe David Villan Nga ana tjetër, Thomas Muller befasoi të gjithë kur me pesë golat dhe tre asistimet e tij e fitoi Këpucën e Artë të Botërorit, si golashënuesi më i mirë, duke mposhtur edhe një herë Sneijderin dhe Villan Muller gjithashtu e fitoi çmimin e futbollistit më të mirë të ri të këtij Botërori, pas paraqitjeve mbresëlënëse, duke lënë prapa Andre Ayew të Ganës dhe Giovanni Dos Santosin e Meksikës Iker Casillasit iu nda çmimi Doreza e Artë, për intervenimet e tija vendimtare në finale ndërsa Spanja gjithashtu u shpall ekipi më fair-play i këtij Kampionati Botëror. /Telegra
    Ndryshuar për herë të fundit nga strange : 12-07-2010 më 01:11

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •