Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 26 prej 26
 1. #21
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Muller ishte m i miri n kt botror at e shfaqi me do ndeshje t kurrorzuar me gol dhe assist. Nga t tjert sm intereson se kush e fiton, Muller befasoi doknd kt botror dhe mendoj se Gjermania meritoi m shum se vendin e tret.
  Sui generis

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Citim Postuar m par nga RaPSouL Lexo Postimin
  Muller ishte m i miri n kt botror at e shfaqi me do ndeshje t kurrorzuar me gol dhe assist. Nga t tjert sm intereson se kush e fiton, Muller befasoi doknd kt botror dhe mendoj se Gjermania meritoi m shum se vendin e tret.
  RaPSouL te lumte goja
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 3. #23
  I-Skipitari 2.0 Maska e Deusexmachina
  Antarsuar
  21-02-2010
  Postime
  161
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Urguai duhet te ndryshoj emrin ne Ekipi Forlan.Qe nje nga lojtaret ne ket boteror qe udhehoqi formuloji lojen nxorri nga m Uruguain ne shume raste dhe shenoi petlla cope 5.Villa ne vendin e dyte.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Deusexmachina : 11-07-2010 m 14:24
  Intellects whose desires have outstripped their understanding.
  Friedrich August von Hayek

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-05-2009
  Postime
  322
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

 5. #25
  Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
  Antarsuar
  07-01-2010
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  1,094
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Ishte zgjedhur Forlan si me i mire i turneut. Ok, por kete vit duhet te japin dy te shtojne edhe nje top tjeter te arte, nje per Xavi dhe nje per Iniesta, nuk ka ne bote mesfushor me te mire se keta te dy. Eshte nje kenaqesi kur i shikon te luajne, dhe kudo qe luajne imponojne lojen e tyre.
  Perch er coro che famo tutti quanti insieme
  dice LAZIO sei grande te volemo bene!

 6. #26
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Forlan dhe Muller, m t mirt e Botrorit


  Pas triumfit t Spanjs n Botrorin, Afrika e Jugut 2010, u ndan dhe mimet pr futbollistt m t mir t Botrorit, q befasisht pr protagonist nuk patn futbollistt pjesmarrs t finales Sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Forlan, sht shpallur futbollisti m i mir i Kampionatit Botror, duke mposhtur kshtu pr kt mimin edhe Wesley Sneijderin edhe David Villan Nga ana tjetr, Thomas Muller befasoi t gjith kur me pes golat dhe tre asistimet e tij e fitoi Kpucn e Art t Botrorit, si golashnuesi m i mir, duke mposhtur edhe nj her Sneijderin dhe Villan Muller gjithashtu e fitoi mimin e futbollistit m t mir t ri t ktij Botrori, pas paraqitjeve mbreslnse, duke ln prapa Andre Ayew t Gans dhe Giovanni Dos Santosin e Meksiks Iker Casillasit iu nda mimi Doreza e Art, pr intervenimet e tija vendimtare n finale ndrsa Spanja gjithashtu u shpall ekipi m fair-play i ktij Kampionati Botror. /Telegra
  Ndryshuar pr her t fundit nga strange : 12-07-2010 m 02:11

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •