Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6

Tema: Kng shqip

 1. #1
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Antarsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,718

  Kng shqip

  do te doja te dija nqs ka ndonje sit shqiptar
  ku mund te shkarkoj keng shqip .
  kam qen e regjistruar ne 2 site te till , por qe tani nuk mund te shkarkoj me
  nqs ka ndonje sit tjeter , ju lutem me ndihmoni
  FLM
  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Antarsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  2,791
  degjo.com
  shkarko-mp3
  risi-ks.com
  etj.

  Shkruaj vetem "shkarko mp3 shqip" dhe u be.
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 3. #3
  Jane nja 53138431843123542312 faqe shqiptare per shkarkim kengesh

 4. #4
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Citim Postuar m par nga Bamba Lexo Postimin
  Jane nja 53138431843123542312 faqe shqiptare per shkarkim kengesh
  Po por problemi sht se m shum viruse ka se kng n ato faqe.

  studentet.info m duket m serioze paks. Un pr vete i marre nga youtube ka ca knge q e kan kualitetin m t dobt por s'me prish pun.

  Pa harru edhe shkupimusic.com
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 5. #5
  http://www.ganoweb.com Maska e Shpirt Njeriu
  Antarsuar
  30-09-2002
  Vendndodhja
  Ne toke sepse ne HENE per fat te keq nuk arrita dot
  Postime
  1,869
  http://dardaniamusic.com/

  Ketu ke sa me ngrene dhe qente :P
  You are the master of your fate...You are the captain of your soul...

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-04-2010
  Postime
  8
  Risi-KS
  Dedi-ks

  Jon mat mirat dhe qesin kang te reja perdit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •