Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Edipluspg
  Antarsuar
  25-01-2010
  Vendndodhja
  nen qiell
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Prse m dalin reklamat n forum?

  Kur hyj ne forum firefox gjen fllucka, disa pjese fjalesh behen ngjyre blu te nenvizuara dhe kur shpie mausin tek keto pjese fjalesh me hapet nje dritare dhe kur klikoj aty hapet nje faqe tjeter(new tab).
  Dhe nje gje tjeter, nganjehere firefox haper perseri (new window).

  Keto me kane ndodhur vetem sot.
  'far jane keto?
  Po i ilustroj dhe me foto.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Edipluspg
  Antarsuar
  25-01-2010
  Vendndodhja
  nen qiell
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Keto jane faqet qe me hapen
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  #VamosArgentina

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •