Close
Faqja 2 prej 13 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 241
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  pos ta pate re kolo-pedha ?
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 2. #22
  shtriga Maska e shtrigaa
  Anėtarėsuar
  09-11-2004
  Vendndodhja
  kudo midis jush
  Postime
  290
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ncuq ncuq piper ne gjuhe.ue si u prish dynjaja endless ne me sa dim nuk jemi kolopedha se kemi dal nga vend tjeter e jo qe atje qe thua
  Kur linda qava dhe te tjeret qeshen......
  Kur te vdes tjeret do te qajn dhe une do qesh
  Jam_Ajo

 3. #23
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Anėtarėsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,141
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  ueeeeeeeee si ben edhe ti mi shtrige...........
  he mi se 2 cm eshte distanca ngatarrohet ndonjehere

 4. #24
  E dua letėrsinė Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,041
  Faleminderit
  72
  98 falenderime nė 81 postime
  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Keq e kane punen grekerit,kan filluar ta hollojne uzon me uje.........
  uzon me ujė e kan pi gjithmon.. por tash e kan nje kriz te vogel . po e pin pa menze ...

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga shtrigaa Lexo Postimin
  ncuq ncuq piper ne gjuhe.ue si u prish dynjaja endless ne me sa dim nuk jemi kolopedha se kemi dal nga vend tjeter e jo qe atje qe thua

  opo lere moj moter xhani, kjo dynja sa vine e po dhitet nga dite ne dite. mire do ishte qe robt avash avash te fillojne e ti vene bebelinat ne goje here pas here. se si dihet ndonjehere ca nxjer ajo e shkrete, kur se ke mendjen.


  dhe sa per vendin na ke dale, mire eshte mos me qene asnjehere aq e sigurte per gjera qe si ke pare vet, por qe vetem te kane thene. s'do besuar shume thashethemeve ne keto dite sot, jo per gje.
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 6. #26
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  pershenndetje elinares
  shtrigen a ma ka pare njeri mo amani se me mungon

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  helence, me duhet nje kenge greke, po sme kujtohet. isht nje kengetar mashkull qe i ka dhen qeverija nja 30 mij dhrahmi para 17 viteve dhe ka knduar nje keng te bukur. smbaj mend asnjegje tjeter... po ta degjoj kengen me kujtohet...

 8. #28
  shtriga Maska e shtrigaa
  Anėtarėsuar
  09-11-2004
  Vendndodhja
  kudo midis jush
  Postime
  290
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kujt i mungova?muahqqqqqqqqqqqqqqqqq te gjithve helen motrushe ketu jam. vrapoj me kalamajt lart e posht
  Kur linda qava dhe te tjeret qeshen......
  Kur te vdes tjeret do te qajn dhe une do qesh
  Jam_Ajo

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e edi72
  Anėtarėsuar
  14-06-2002
  Vendndodhja
  Tirane - Albania
  Mosha
  47
  Postime
  190
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Pershendetje, forumistat e Greqise ..
  mos bej ate qe nuk don te bejne te tjeret tek ty.

 10. #30
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,816
  Faleminderit
  9
  56 falenderime nė 49 postime
  Pershendetje te gjitheve.

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime nė 30 postime
  Pėrshėndetje tė gjithėve!
  Uroj tė jeni mirė me shėndet dhe me punė!

 12. #32
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-10-2010
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pike se pari ju kerkoj falje juve shqiptareve qe jetoni ne greqi
  po me mire do tu behesha rob i shqiperis se sa shtetas i greqis edhe pse kurri nuk do ta arrini te beheni shtetas,se vend me i lige ne evrope eshte greqia.
  po a pak bota eshte e gjere dhe e gjate duke filluar mbi italin dhe perpjet e deri ne norvegji,e amerik e canada e australi,cfar jeni pik pas greqis kete nuk e kuptoj o njeres,eshte shtet qe me shum na uren neve shqiptareve,ju perseri ne greqi,une kemba dores do eceshem dhe do e kalojshem greqin dhe do u ngjiteshem larte ne perendim.

  kerkoj falje bashkekombas tane

  flm

 13. #33
  ......... Dukat ......... Maska e G.S.Vangjeli
  Anėtarėsuar
  14-04-2010
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  357
  Faleminderit
  5
  3 falenderime nė 3 postime
  pėrshėndetje o njėrėz(shprehje nga fshati im)....,

  shkuat pėr votime..? apo ja varėt

  unė Jo, por u bėra pishmėnd
  Gjithmonė jap atė qė mė japin tė tjerėt

 14. #34
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Mirmengjes
  cbehet kete ?
  shtriga ku ke humbur me?

 15. #35
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-05-2009
  Vendndodhja
  Dallas Texas
  Postime
  774
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  un e konsideroj fatkeqsi per nje njeri qe imiigron ne greqi.....
  ju qofshi qe ju ahet buka e grekut....

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga Mr Zeid Lexo Postimin
  un e konsideroj fatkeqsi per nje njeri qe imiigron ne greqi.....
  ju qofshi qe ju ahet buka e grekut....
  po se sa te rrish dhe pa ngren buk fare. ka dhe me keq daku.
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  shtriga rrezik eshte duke tmerruar akoma kalamaqt,lart e poshte.
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 18. #38
  shtriga Maska e shtrigaa
  Anėtarėsuar
  09-11-2004
  Vendndodhja
  kudo midis jush
  Postime
  290
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hahhahahah mirmengjesi ngela andej nfa facebooku moj .
  sa per kalamaqt nuk me friksohen me u mesuan dhe ata me mua
  nejse lagja si keni qen mor amani ? me mori malli .
  Kur linda qava dhe te tjeret qeshen......
  Kur te vdes tjeret do te qajn dhe une do qesh
  Jam_Ajo

 19. #39
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,816
  Faleminderit
  9
  56 falenderime nė 49 postime
  Citim Postuar mė parė nga ardititii Lexo Postimin
  pike se pari ju kerkoj falje juve shqiptareve qe jetoni ne greqi
  po me mire do tu behesha rob i shqiperis se sa shtetas i greqis edhe pse kurri nuk do ta arrini te beheni shtetas,se vend me i lige ne evrope eshte greqia.
  po a pak bota eshte e gjere dhe e gjate duke filluar mbi italin dhe perpjet e deri ne norvegji,e amerik e canada e australi,cfar jeni pik pas greqis kete nuk e kuptoj o njeres,eshte shtet qe me shum na uren neve shqiptareve,ju perseri ne greqi,une kemba dores do eceshem dhe do e kalojshem greqin dhe do u ngjiteshem larte ne perendim.

  kerkoj falje bashkekombas tane

  flm
  Ardit ti ke te drejte kur thua se bota eshte e gjere dhe e gjate POR kur shume familje kane shkuar ne greqi para 20 vjetesh etjjjj nuk eshte aq e lehte qe te marrin plackat dhe te ikin sepse kane femije .Pastaj gjerat nuk jane dhe aq te thjeshta qe te fillosh jeten nga e para .

 20. #40
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,816
  Faleminderit
  9
  56 falenderime nė 49 postime
  Citim Postuar mė parė nga Mr Zeid Lexo Postimin
  un e konsideroj fatkeqsi per nje njeri qe imiigron ne greqi.....
  ju qofshi qe ju ahet buka e grekut....
  mos more fatkeqesi e madhe.

Faqja 2 prej 13 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •