Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
  1. #1
    [ MUSLIM SUNNIT' ]
    Anëtarësuar
    14-12-2007
    Vendndodhja
    Mitrovicë/Tavnik City
    Postime
    184

    Post Tribunë - Të kuptuarit e drejtë të Islamit

    — Peace TV Shqip - Tribuna 'Të kuptuarit e drejtë të Islamit' e mbajtur në qytetin e Prishtinës me hoxhë Enis Ramën dhe Mazllum Mazllamin -

    Jezusi (Isai a.s) është sikurse edhe gjithë profetët tjerë rob i zgjedhur dhe i dërguar i Allahut.

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Bardhi
    Anëtarësuar
    06-09-2002
    Postime
    708
    Citim Postuar më parë nga f.Tahiri Lexo Postimin
    — Peace TV Shqip - Tribuna 'Të kuptuarit e drejtë të Islamit' e mbajtur në qytetin e Prishtinës me hoxhë Enis Ramën dhe Mazllum Mazllamin -

    http://www.youtube.com/watch?v=2q9Pj...layer_embedded
    Nese mundesh me ba mire me ne diqka bre Tahiri, ke me marr shprblim nga populli , se kerka nuk jem nje here.
    JU NJE HAP - PUNA DY...

  3. #3
    [ MUSLIM SUNNIT' ]
    Anëtarësuar
    14-12-2007
    Vendndodhja
    Mitrovicë/Tavnik City
    Postime
    184
    Citim Postuar më parë nga Bardhi Lexo Postimin
    Nese mundesh me ba mire me ne diqka bre Tahiri, ke me marr shprblim nga populli , se kerka nuk jem nje here.
    serjozisht e kamë nuk te kuptoj.. a bon më qartë
    Jezusi (Isai a.s) është sikurse edhe gjithë profetët tjerë rob i zgjedhur dhe i dërguar i Allahut.

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e Bardhi
    Anëtarësuar
    06-09-2002
    Postime
    708
    O Tahir bre jam ka mendoj , me na dhane naj keshill, a me na mbush mend diqysh, se a spo e shehe, se si ne Shqiperi si ne Kosove llug punet na jane bere. Kjo teme qe keni sjell ju besoj se do te jep shume kontribute per te mire. A po me kupton o Tahir djali.
    JU NJE HAP - PUNA DY...

  5. #5
    [ MUSLIM SUNNIT' ]
    Anëtarësuar
    14-12-2007
    Vendndodhja
    Mitrovicë/Tavnik City
    Postime
    184
    Citim Postuar më parë nga Bardhi Lexo Postimin
    O Tahir bre jam ka mendoj , me na dhane naj keshill, a me na mbush mend diqysh, se a spo e shehe, se si ne Shqiperi si ne Kosove llug punet na jane bere. Kjo teme qe keni sjell ju besoj se do te jep shume kontribute per te mire. A po me kupton o Tahir djali.
    aha tani te kuptoj dhe shpresoj te kesh me serjozitet i nderuar t'pershendes.
    Jezusi (Isai a.s) është sikurse edhe gjithë profetët tjerë rob i zgjedhur dhe i dërguar i Allahut.

  6. #6
    e mir kjo video

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •