Close
Faqja 3 prej 13 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 257
  1. #41
    Citim Postuar më parë nga Smth_Poetic Lexo Postimin
    Vetem mos ju rente gjermania juve , se edhe me ate ekip viktime qe kane , prape ju rrahin........kane nja 40 vjet qe ju kane shti friken juve ata....

    ah , edhe italia mos ju rente se nuk i dihet
    E mban mend Europianin e kaluar ti qurrs Italine tende ? E mban mend sa u shkerdhye nga Hollanda ? Ja varem ate tonin neper shale Italise dhe ty bashke me Italine.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  2. #42
    3-0 do dali Hollande - Japoni.



    PARA CUNAT...!!
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  3. #43
    Ragnald
    Anëtarësuar
    18-06-2006
    Vendndodhja
    london
    Postime
    4,442
    Citim Postuar më parë nga AIRON^BOY Lexo Postimin
    Itali do degjenrohet nga Hollanda, uroj te kapi vendin e dyte dhe te perballet me magjiket e Hollandes.
    I sigurt jam qe Hollanda do fitoj me golead.

    Kur eshte ndeshur Gjermania me Hollanden heren e fundit ?!!!! Ketu e 20 vjet me pare !

    Hollanda do i marri me pellemba te gjitha ekipet qe i dalin perpara.... T etjeret duhen te tremben nga Hollanda.
    E keshtu foli plaku i vitit te ri.......ska ardh viti i ri ala airon boy qe te genjesh ciliminjte me te tilla fjale

    hollanda mu duk si pa shpirt ne loje .....se di ......maksimumi cerek-finalja eshte shume per ta.

  4. #44
    ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
    Anëtarësuar
    13-12-2002
    Vendndodhja
    ♥ Camp Nou ♥
    Postime
    2,012
    Citim Postuar më parë nga Smth_Poetic Lexo Postimin
    E keshtu foli plaku i vitit te ri.......ska ardh viti i ri ala airon boy qe te genjesh ciliminjte me te tilla fjale

    hollanda mu duk si pa shpirt ne loje .....se di ......maksimumi cerek-finalja eshte shume per ta.
    Shif me mire gara me qen o njeri, mos shif italin.

    S'e e mban mend ne Euro2008 si e palloj Hollanda itali pleheren, ekipin me ordiner qeka pare historia e futbollit.
    Fitojn si ....... femrat.

    Te kaloi nje here grupin italia, pastaj po zuri vendin e 2, le te vi te pallohet nga Robbeni, Van Pierse e me radhe.

    U ben pepinot, turp i futbollit.
    ◄█ Barcelona e MADHE █►

  5. #45
    Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
    Anëtarësuar
    20-03-2005
    Vendndodhja
    With God...
    Postime
    3,328
    Citim Postuar më parë nga AIRON^BOY Lexo Postimin
    Shif me mire gara me qen o njeri, mos shif italin.

    S'e e mban mend ne Euro2008 si e palloj Hollanda itali pleheren, ekipin me ordiner qeka pare historia e futbollit.
    Fitojn si ....... femrat.

    Te kaloi nje here grupin italia, pastaj po zuri vendin e 2, le te vi te pallohet nga Robbeni, Van Pierse e me radhe.

    U ben pepinot, turp i futbollit.

    Prap i njejti argument, jemi super-ekip ne grupe, por ne ndeshje jasht grupit, jemi ekip qe thyemi si cdo here.

    Italia u "humbi" nga Spanja dhe me penallti, kurse Hollanda u "turperua" nga Rusia edhe pse doli nga grupi si super-ekip dhe me hunden ne maj te qiellit.


    Un kam shume deshire qe Hollanda ta fitoj ket boteror, por ne qoftese se eliminoen prap ne cerekfinale ose edhe ne gjysemfinale atehere kot sa krahasoni Hollanden me ekipet e tjera. Ekipi i vertet dhe ambicioz per te fituar nuk duket dhe gjykohet ne grupe. Kan shume ekipe qe kualifikoen shume leht si ne eleminatore dhe ne grupet e turneut por ama asnjehere nuk shkojn dot larg.

    Sic e thash mos u fryni me ndeshje grupi, se mbas grupit edhe Slovakia tju bie, ka shance tju eleminoj, me historine qe ka Hollanda.
    Il Club Più Titolato Al Mondo

  6. #46
    I love god
    Anëtarësuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    ATENTION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Fotografitë e Bashkëngjitura Fotografitë e Bashkëngjitura  

  7. #47
    Á Я † ι $ † Maska e Homer
    Anëtarësuar
    18-12-2008
    Vendndodhja
    Nιρρση
    Postime
    2,287
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

    Ky asht gol, hUhU Sneijder!!!
    D'Oh!

  8. #48
    I love god
    Anëtarësuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    po me zete gjumi per pak.

    mire, jo keq.gol i bukur.

    komenti gjermonit:faji portierit

  9. #49
    Á Я † ι $ † Maska e Homer
    Anëtarësuar
    18-12-2008
    Vendndodhja
    Nιρρση
    Postime
    2,287
    Po ma bajn gjakun çaj pjesen e dyt kta Japonezt lol
    D'Oh!

  10. #50
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Anëtarësuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,549
    U kry raundi i parë!
    Life's too short to remove USB safely.

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e Linda5
    Anëtarësuar
    03-10-2007
    Postime
    7,276
    Urime Jack per fitoren e Hollandes

    Kishe von ndonji bast sot,po kishe fitu ndonji bast,e du nji te qerasme

    Urime dhe per te gjith tifozat e Hollandes
    Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

  12. #52
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Anëtarësuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,549
    Citim Postuar më parë nga Linda5 Lexo Postimin
    Urime Jack per fitoren e Hollandes:

    Kishe von ndonji bast sot,po kishe fitu ndonji bast,e du nji te qerasme D

    Urime dhe per te gjith tifozat e Hollandes)
    Kam vënë 3 ndeshje, 20 mijë lek të vjetra për 2 milion e gjys

    Hollandën e kisha X-1 (dmth pjesa e parë barazim dhe pjesën e dytë fiton Hollanda). Kam edhe dy ndeshje të tjera njëra sot tjetra nesër, por nuk tregoj më shumë se e kam ters.

    Nqs më dalin, party për të tërrr, open bar
    Life's too short to remove USB safely.

  13. #53
    Dominus Albanae Maska e Geri Tr
    Anëtarësuar
    17-08-2009
    Vendndodhja
    Tirana the Shitty Metropolis
    Postime
    1,837
    edhe pse Hollanda eshte duke ec mire,nuk mendoj se do ta fitoje,botrorin eshte midis,Argjentines,Brazilit dhe Italise
    Të gjitha gjërat që ne shohim apo duken, janë vetëm një ëndërr brenda një ëndrre

  14. #54
    Epo u ngrita qe ne oren 6:30 te mengjesit per te pare nje Hollande qe me vuri prape ne gjume se po luante skandal. Pjesen e pare nuk e mbarova dot se ma shpifi. Pjesen e dyte nuk e di si luajten megjithate urime per fitoren.

    Gjithsesi, po vazhduan te luajne keshtu keta, ta shikojne me dylbi titullin.

  15. #55
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Anëtarësuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,549
    Citim Postuar më parë nga INFINITY© Lexo Postimin
    Epo u ngrita qe ne oren 6:30 te mengjesit per te pare nje Hollande qe me vuri prape ne gjume se po luante skandal. Pjesen e pare nuk e mbarova dot se ma shpifi. Pjesen e dyte nuk e di si luajten megjithate urime per fitoren.

    Gjithsesi, po vazhduan te luajne keshtu keta, ta shikojne me dylbi titullin.
    mendo me optimizëm, kanë fituar dy ndeshje pa u djersitur fare dhe pa i ndezur motorrë, imagjino ça do bëjnë kur t'i ndezin
    Life's too short to remove USB safely.

  16. #56
    Citim Postuar më parë nga Jack Watson Lexo Postimin
    mendo me optimizëm, kanë fituar dy ndeshje pa u djersitur fare dhe pa i ndezur motorrë, imagjino ça do bëjnë kur t'i ndezin
    Ata sot m'u duken sikur kane nevoje per nderrim vaji te motorrit se dhe koordinim topi s'po benin dot. lol
    Nuk e di po pjesen e pare m'u duken kot. Ndoshta po e ruajne energjine per me vone. Shpresoj te jete ashtu.

  17. #57
    Une isha duke u kthyer nga Greqia kur filloj ndeshja,dhe kam pare vec pjesen e pare ne Qafe Thane,po aq shume u merzita sa nuk po me shtyhej,u cova dhe ika.Rruges me derguan sms...Gol Sneijder,vec aty buzeqesha pak .E kisha vene Hollanden 1-1,Ganen X,dhe Danimarken 2+.Ma prishi Hollanda :@.Hec mo,shyqyr qe fituan,dhe kaluam grupin.
    Urime Urime.


    PARA TULIPANET.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  18. #58
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    poshte Hollanda.lol
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  19. #59
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Anëtarësuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,549
    Citim Postuar më parë nga PINK Lexo Postimin
    poshte Hollanda.lol


    Life's too short to remove USB safely.

  20. #60
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    C'a paske qene dhe ti !!


    Poshte Hollanda. Again and again. lol
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

Faqja 3 prej 13 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •