Close
Faqja 2 prej 13 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 257
  1. #21
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    sfiton boteror hollanda jo
    me shume shanse kane taljonet
    JO SEKS PARA MARTESE

  2. #22
    Á Я † ι $ † Maska e Homer
    Anëtarësuar
    18-12-2008
    Vendndodhja
    Nιρρση
    Postime
    2,287
    Citim Postuar më parë nga drague Lexo Postimin
    ku jane tulipanet e forumit???
    Ja ku e keni dhe nji tulipan tjeter

    Dy ekipe mbeshtes kyt boteror:

    1-) Nederland ( hUhU! )

    2-) England ( gjynah per mram )
    D'Oh!

  3. #23
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anëtarësuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    Robben do të mungoje kundër Danimarkes.
    Mëso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

  4. #24
    Citim Postuar më parë nga strange Lexo Postimin
    Robben do të mungoje kundër Danimarkes.
    "I think that he can play,'' van Toorn told German newspaper TZ. "If they do not play him for tactical reasons, okay, but you cannot say he would not be fit."

    Megjithate edhe po nuk luajti te gjithe ndeshjet e grupit,s eshte ndonje problem i madh.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  5. #25
    i/e regjistruar Maska e The_Capital
    Anëtarësuar
    09-12-2009
    Vendndodhja
    Gjilan
    Postime
    1,366
    ***********
    Ndryshuar për herë të fundit nga The_Capital : 14-06-2010 më 06:16
    Burri 1 X flet !

  6. #26
    I love god
    Anëtarësuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    do bohet loje e bukur.

    forcaVETEM FITORE TULIPAN

  7. #27
    Á Я † ι $ † Maska e Homer
    Anëtarësuar
    18-12-2008
    Vendndodhja
    Nιρρση
    Postime
    2,287
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOL!

    2-0

    HuHu Nederland!!!
    D'Oh!

  8. #28
    I love god
    Anëtarësuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    urime .

    loje jo e kenaqshme

  9. #29
    . Maska e alDI
    Anëtarësuar
    27-08-2002
    Vendndodhja
    London
    Postime
    663
    Bravo hollanda, loje e qete dhe e lozur me shume kujdes, jo tipike loja e hollandes por mos harrojme se eshte vetem ndeshja e pare.
    Hollanda nuk loz dot pa sulmus krahu dhe ky ishte dhe problemi me i madh gjat gjith lojes, ata mundoheshin te sulmonin duke care qendren e danimarkes dhe u duk se ishte teper e veshtire, por mbasi futi elian direkt u pa ndryshimi sepse u zgjerua sulmi dhe qendra e mbrojtjes u be me e lehte per tu care nga ku erdhi dhe rasti i Elias ku perfundoj me golin e Kujt.

    Edhe ne 1998 ndeshjen e pare barazuam me belgjiken ne me nje loje qe na e shpifi...ama shkuam deri ne gjys finale ku vetem me penallti na eleminuan.
    .

  10. #30
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Anëtarësuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,549
    Urime urime!

    Nisja e mirë ka rëndësi, ja sa të bëhet gati Roben dhe do ketë spektakël pastaj.
    Life's too short to remove USB safely.

  11. #31
    Cunat ishin larte,mund te ishin dhe me larte po prap shume mire.Loja ishte e studuar,Danimarka te gjithe prapavijen e kishte si nje top nga ai qe vjen ere.Sa u fut Elia ndryshoj menjehere komplet rrjedha lojes,dhe sulmi Hollandez fitoj pak ate elementin e shpejtesise,ose befasise qe e kapte mbrojtjen disi te pavendosur.Pak si pafat te ai rasti i golit te trete qe e shpetoj ai mbrojtesi me roveshat,po nejse mo.

    HUP HOLLAND HUP.

    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  12. #32
    Shyqyr qe bejne lojtaret e skuadres tjeter autogola se sot i kishte zene gjumi.

    Do jete nje kampionat skandal ky sivjet qe me mire mos ta shohesh fare se na e shpifen keta debilat me lojen qe bejne.

  13. #33
    Ragnald
    Anëtarësuar
    18-06-2006
    Vendndodhja
    london
    Postime
    4,442
    kush jane tulipanet e hollandes , se se mora vesh une?

    loool

  14. #34
    Citim Postuar më parë nga Smth_Poetic Lexo Postimin
    kush jane tulipanet e hollandes , se se mora vesh une?

    loool
    Hap rrugen se kjo teme eshte per Tulipanet e Hollandes jo per kariola me syze qe po i bien makaronat nga hundet.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  15. #35
    Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
    Anëtarësuar
    20-03-2005
    Vendndodhja
    With God...
    Postime
    3,328
    Duhet Robben ne formacion, ai terheq mbrojtjen kur deporton ne mese dhe ne krahe. Megjithese ishte ndeshja e pare, Hollanda mbetet ekip favorite.

    Cdo gje do vendoset kur te perballen me ekipet e madhe.
    Il Club Più Titolato Al Mondo

  16. #36
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-03-2003
    Postime
    10,240
    Hollanda më ka pëlqyer gjithmonë me lojën e bukur dhe të hapur që ka luajtur, por ndeshja që zhvilloi sot nuk ishe në nivelet e saja. Në pjesën e parë ka qenë shumë dobët, pastaj në pjesën e dytë me inkuadrimin e Elia në fushë filloi të ndryshoj loja nga krahët.

    Në ndeshjet e para që zhvillohen në grupe çdo skuadër luan pak me më shumë rezervë, që të fitoj ndeshjen dhe ti grumbulloj 3 pikë, kjo është më e rëndësishme. Shpresoj që me rikthimin e Robben në ndeshjet tjera do shohim një Holland më ndryshe dhe më të mirë.

    Nuk e shoh Hollandën si një pretendente për ta fituar Botërorin, në çerek finale ose maksimumi gjysëmfinale po ariti.
    #VamosArgentina

  17. #37
    Lazaratas Maska e Bel ami
    Anëtarësuar
    17-04-2002
    Vendndodhja
    Lazarat
    Postime
    1,184
    Holanda gjithmone shkelqen.Une pata ndjesine se do fitonte Europianin para 2 vitesh,por deshtoi me Rusine.Forca e vertete do tregohet ne 16-8-4,sepse atje luhet vetem nje ndeshje dhe ai qe gabon ngarkon plackat.Do me pelqente nje ndeshje Itali- Holande,fantazia Holandeze kunder mbrojtjes Italiane.
    ... E ku thuhene ne karte
    Fjalet e Gjuhes se Zjarrte!

  18. #38
    ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
    Anëtarësuar
    13-12-2002
    Vendndodhja
    ♥ Camp Nou ♥
    Postime
    2,012
    Holanda, Robben gati pas 8 ditësh


    Arjen Robben mund të luajë në botëror vetëm pas 8 ditësh. Këtë parashikim e bën tekniku i kombëtares së Holandës, Bert van Marwijk.

    “Po ecen mirë me rekuperimin por nuk është ende gati për të luajtur nje ndeshje të plotë dhe ka shumë mundësi që të jetë gati pas 8 ditësh”, theksoi tekniku në një intervistë për faqen e FIFA-s.

    Me këtë parashikim, sulmuesi i Bayern Munchen do të mungojë në ndeshjen e ardhshme kundër Japonisë, ndërsa ndaj Kamerunit parashikohet të jetë


    ◄█ Barcelona e MADHE █►

  19. #39
    Ragnald
    Anëtarësuar
    18-06-2006
    Vendndodhja
    london
    Postime
    4,442
    Vetem mos ju rente gjermania juve , se edhe me ate ekip viktime qe kane , prape ju rrahin........kane nja 40 vjet qe ju kane shti friken juve ata....

    ah , edhe italia mos ju rente se nuk i dihet

  20. #40
    ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
    Anëtarësuar
    13-12-2002
    Vendndodhja
    ♥ Camp Nou ♥
    Postime
    2,012
    Citim Postuar më parë nga Smth_Poetic Lexo Postimin
    Vetem mos ju rente gjermania juve , se edhe me ate ekip viktime qe kane , prape ju rrahin........kane nja 40 vjet qe ju kane shti friken juve ata....

    ah , edhe italia mos ju rente se nuk i dihet
    Itali do degjenrohet nga Hollanda, uroj te kapi vendin e dyte dhe te perballet me magjiket e Hollandes.
    I sigurt jam qe Hollanda do fitoj me golead.

    Kur eshte ndeshur Gjermania me Hollanden heren e fundit ?!!!! Ketu e 20 vjet me pare !

    Hollanda do i marri me pellemba te gjitha ekipet qe i dalin perpara.... T etjeret duhen te tremben nga Hollanda.
    ◄█ Barcelona e MADHE █►

Faqja 2 prej 13 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •