Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 26 prej 26
 1. #21
  Kurre me,ne kete FORUM Maska e woodstock
  Anėtarėsuar
  13-04-2004
  Postime
  569
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga busavata Lexo Postimin
  e di se , kur shiu kishte ndalur, hyp nė byhn fermeri Max Yasgur . Ai i falėnderoi tė pranishmit , nuk kam besuar qė do tė vijnė sė bashku gjysmė milioni njerėz ...tė cilet e gjeten argėtimin dhe muzikė...
  Po,ai(Max Yasgur) ishte edhe pronare i farmes Woodstock.Ai flete edhe ne diten e pare edhe ne perfundim te festivalit..
  I vetmi hero i kombit Adem Jashari

 2. #22
  E dua letėrsinė Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,041
  Faleminderit
  72
  98 falenderime nė 81 postime
  Citim Postuar mė parė nga woodstock Lexo Postimin
  Mirmbrema Serafim..e ku je more, shume vona tashi..smena nates  Kjo kenge me sa e di nuk ka qene ne woodsstock
  kangen e kan kendue vetemse publiku , nuk ka qen pikė muzikore e ndonje artisti....
  nese e gjej ne youtube do ta postoj...

  p.s. Serafim mirmrama

 3. #23
  Kurre me,ne kete FORUM Maska e woodstock
  Anėtarėsuar
  13-04-2004
  Postime
  569
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga busavata Lexo Postimin
  kangen e kan kendue vetemse publiku , nuk ka qen pikė muzikore e ndonje artisti....
  nese e gjej ne youtube do ta postoj...
  Po.ama vetem ne forme te lutjes...kjo lutje shendrohet ne kenge shume me vone me sa e di ne woodstock94
  I vetmi hero i kombit Adem Jashari

 4. #24
  E dua letėrsinė Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,041
  Faleminderit
  72
  98 falenderime nė 81 postime
  Citim Postuar mė parė nga woodstock Lexo Postimin
  Po.ama vetem ne forme te lutjes...kjo lutje shendrohet ne kenge shume me vone me sa e di ne woodstock94
  sakt , e ke thanė ...ne forme te lutjes

 5. #25
  E dua letėrsinė Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,041
  Faleminderit
  72
  98 falenderime nė 81 postime
  dita e tretė - e diell

  kete ditė e fillon Joe Cocker , me Cover versionin e kanges With a Little Help from My Friends te Beatles , ( kang e cila ne kete verson behet hit botrorė ) pastaj vazhdojn Country Joe and the Fish, Mountain edhe aty kah ora 20h , Alvin Lee me grupin e tij te parė Ten Years After i cili qysh ne ket festival e deshmon veten se ishte gitarist nga ma te miret...dhe vazhdojn grupet si Blood, Sweat & Tears , The Band , Crosby, Stills and Nash & Young , gitaristi flokbardh Johnny Winter , Paul Butterfields Blues Band , keshtu qe muzika nuk nderprehet tan naten deri ne mengjes...ku ne mengjesin e dites se hane kendojn Rock n Roll grupi Sha Na Na dhe ne fund kah ora 9 te mengjesit bel Jimi Hendriks me The Star-Spangled Banner dje e vazhdon me Purple Haze etj...  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga busavata : 06-06-2010 mė 21:14

 6. #26
  E dua letėrsinė Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,041
  Faleminderit
  72
  98 falenderime nė 81 postime

  Pėr: Woodstock - 3 dit paqje dhe dashuri


 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar busavata pėr postimin:

  SERAFIM DILO (16-08-2017)

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •