Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 26 prej 26
 1. #21
  Kurre me,ne kete FORUM Maska e woodstock
  Anėtarėsuar
  13-04-2004
  Postime
  560
  Citim Postuar mė parė nga busavata Lexo Postimin
  e di se , kur shiu kishte ndalur, hyp nė byhn fermeri Max Yasgur . Ai i falėnderoi tė pranishmit , nuk kam besuar qė do tė vijnė sė bashku gjysmė milioni njerėz ...tė cilet e gjeten argėtimin dhe muzikė...
  Po,ai(Max Yasgur) ishte edhe pronare i farmes Woodstock.Ai flete edhe ne diten e pare edhe ne perfundim te festivalit..
  I vetmi hero i kombit Adem Jashari

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023
  Citim Postuar mė parė nga woodstock Lexo Postimin
  Mirmbrema Serafim..e ku je more, shume vona tashi..smena nates  Kjo kenge me sa e di nuk ka qene ne woodsstock
  kangen e kan kendue vetemse publiku , nuk ka qen pikė muzikore e ndonje artisti....
  nese e gjej ne youtube do ta postoj...

  p.s. Serafim mirmrama

 3. #23
  Kurre me,ne kete FORUM Maska e woodstock
  Anėtarėsuar
  13-04-2004
  Postime
  560
  Citim Postuar mė parė nga busavata Lexo Postimin
  kangen e kan kendue vetemse publiku , nuk ka qen pikė muzikore e ndonje artisti....
  nese e gjej ne youtube do ta postoj...
  Po.ama vetem ne forme te lutjes...kjo lutje shendrohet ne kenge shume me vone me sa e di ne woodstock94
  I vetmi hero i kombit Adem Jashari

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023
  Citim Postuar mė parė nga woodstock Lexo Postimin
  Po.ama vetem ne forme te lutjes...kjo lutje shendrohet ne kenge shume me vone me sa e di ne woodstock94
  sakt , e ke thanė ...ne forme te lutjes

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023
  dita e tretė - e diell

  kete ditė e fillon Joe Cocker , me Cover versionin e kanges With a Little Help from My Friends te Beatles , ( kang e cila ne kete verson behet hit botrorė ) pastaj vazhdojn Country Joe and the Fish, Mountain edhe aty kah ora 20h , Alvin Lee me grupin e tij te parė Ten Years After i cili qysh ne ket festival e deshmon veten se ishte gitarist nga ma te miret...dhe vazhdojn grupet si Blood, Sweat & Tears , The Band , Crosby, Stills and Nash & Young , gitaristi flokbardh Johnny Winter , Paul Butterfields Blues Band , keshtu qe muzika nuk nderprehet tan naten deri ne mengjes...ku ne mengjesin e dites se hane kendojn Rock n Roll grupi Sha Na Na dhe ne fund kah ora 9 te mengjesit bel Jimi Hendriks me The Star-Spangled Banner dje e vazhdon me Purple Haze etj...  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga busavata : 06-06-2010 mė 20:14

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Woodstock - 3 dit paqje dhe dashuri


 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar busavata pėr postimin:

  SERAFIM DILO (16-08-2017)

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •