Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 61
 1. #1
  谷ஜ๑۩۞۩๑•谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑•谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Anėtarėsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,085
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Sa lloj 'chat-istėsh' njohim?

  U bera kaq kohe ne chat dhe kam hasur ne personalitete te ndryshem.

  Nese eshte e mundur mund ti klasifikojme ne kategori te ndryshme?
  skerdigodo@hotmail.com

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Une para shume videsh hyja
  tani nuk hy po gjithmone chati ka patur shumicen e njerezve bloz
  edhe nuk e kuptoj pse jane kaq te trashe edhe flasin keq
  dihet qe me kete menyre qe flasin duke fshehyr mbrapa aninimit te tyre
  kurre skan per te mare pergjigje nga nje vajze......

 3. #3
  Ēun Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Anėtarėsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropojė
  Postime
  316
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Thumbs down

  Clonista , Flodista , d0sista , mallista , ballista , SPIHUNE

  Kaq kom per thon keni marr fund si Irc.Albasoul.Com . Ski ca chatistash me njof vetem Garden e Vjeter qe sduhet te na harroni kurre
  Mendja Ėshtė Dhuratė - Shfrytėzimi i Saj Mrekulli!

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e DarKSouL
  Anėtarėsuar
  25-06-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ne boten virtuale asnjehere nuk e di se car lloj chatisti eshte tjetri. Kshuqe ka shum lloje...
  Upload UNLIMITED FILES http://SpeedUploads.Com

 5. #5
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Citim Postuar mė parė nga Slimshaddy Lexo Postimin
  Clonista , Flodista , d0sista , mallista , ballista , SPIHUNE

  Kaq kom per thon keni marr fund si Irc.Albasoul.Com . Ski ca chatistash me njof vetem Garden e Vjeter qe sduhet te na harroni kurre
  Fashista,komunista,nazista.
  lol
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  diku
  Mosha
  40
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  17
  24 falenderime nė 19 postime
  une jam nje chatist i sjellshem dhe argetues , dhe kam chatuar me vajza te cilat kane te njejten sjellje dhe respekt .

 7. #7
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Chatistat e Albasoulit,vetem garda e vjeter esht e hajrit.

  Kto te socmit servila kalamaj mashtrus etj etj..

  Ka pas lezet chati nje her e nje koh.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 8. #8
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,362
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime
  hehe... na ka pushtu fryma e re qe sdin ca o chati.. vetem presione budallalliqe.... ka lezet garda e vjeter !
  Forumi Shqiptar

 9. #9
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  30
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  U na marsh te keqen...
  https://www.behance.net/robberysk1100

 10. #10
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime
  per here te pare deni boy po flet dicka te hajrit
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 11. #11
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  30
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Dyshoj se eshte komplot....:S
  https://www.behance.net/robberysk1100

 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Robery Lexo Postimin
  Dyshoj se eshte komplot....:S
  Mos shko o trrim

 13. #13
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Ku chati ? Cfare esht chati ?

 14. #14
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  38
  Postime
  283
  Faleminderit
  15
  7 falenderime nė 6 postime

  na rane lesht re :p

  Citim Postuar mė parė nga Deni_Boy Lexo Postimin
  hehe... na ka pushtu fryma e re qe sdin ca o chati.. vetem presione budallalliqe.... ka lezet garda e vjeter !
  e ke myt
  Na mbyten servilat.com

 15. #15
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  30
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga eTiLeN Lexo Postimin
  Chatistat e Albasoulit,vetem garda e vjeter esht e hajrit.

  Kto te socmit servila kalamaj mashtrus etj etj..

  Ka pas lezet chati nje her e nje koh.
  Ju komunistat e vjeter po e merni ne qaf brezin e ri..s'e lini te eci perpara..:P
  https://www.behance.net/robberysk1100

 16. #16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  sme pelqen chati
  si ke forumistat ashtu jane edhe chatistat......lol
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Ku chati ? Cfare esht chati ?
  me friksove, me bere merak

  mu duk sikur kishe prer kembem

 17. #17
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga Robery Lexo Postimin
  Ju komunistat e vjeter po e merni ne qaf brezin e ri..s'e lini te eci perpara..:P
  Ujku vjeter po ujk i vjeter mbetet

  Pastaj peshku i madh gjithmon e ha te voglin :P
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  sme pelqen chati
  si ke forumistat ashtu jane edhe chatistat......lol
  Tipat qė kam inat , "Bėj si them un, mos bėj si bėj unė", Blahhhhhh na e shpifėt kur boni si kopetenta. Chatist Forumist , varet si sillesh, rrespektohesh gjithmonė edhe nė virtualitet.

 19. #19
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Tipat qė kam inat , "Bėj si them un, mos bėj si bėj unė", Blahhhhhh na e shpifėt kur boni si kopetenta. Chatist Forumist , varet si sillesh, rrespektohesh gjithmonė edhe nė virtualitet.
  nuk thash qe nuk me pelqejne chatistat
  Thash nuk me pelqen chati

 20. #20
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  30
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Zot sa muhabete te nderlikuara...:S
  https://www.behance.net/robberysk1100

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •