Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 61
 1. #41
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
  Te them te drejten edhe pse kto qe ke sjell te tregojne fix se c'fare niveli kan mileti chatist dhe se si vritet koha prape jam kurioze ti lexoj edhe ato te tjerat. jam ne orar te punes s'kam ca bej .punen e mbarova do rri te shtyj oren, tani gallat dua....
  me mire shih zgjedhjet eshte menyre me produktive e harxhimit te kohes

 2. #42
  ShkOdrAne ForEver Maska e Adaes
  Anėtarėsuar
  06-01-2009
  Vendndodhja
  HeRe... TheRe... NoWheRe...
  Postime
  1,281
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Pershendetje!

  Nje gje nuk po marr vesh une ktu, eshte hape teme kunder chatistave???
  Si nuk shifni punen tuj o njerez, lerini chatistat ne pune te tyre sic po u lene ata/ato ne pune te vet!

  Meqe thate se chatistat jane parazita, me parazite me dukej vetja kur shkruja ne tema pa lidhje ktu, e llapja kot, se sa tashi qe jam pjese e chatit!

  E njerzit qe skane me ca me shty kohen normale do i bijne legenit me dore, sdo merren me shkence atomike

  Kalofshi mire ene lini thashethemet ene paragjykimet kot pa lidhje se sia ka pa kush hajrin!

  Adaes
  Really Dude... Get A Life!!!

 3. #43
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
  Te them te drejten edhe pse kto qe ke sjell te tregojne fix se c'fare niveli kan mileti chatist dhe se si vritet koha prape jam kurioze ti lexoj edhe ato te tjerat. jam ne orar te punes s'kam ca bej .punen e mbarova do rri te shtyj oren, tani gallat dua....
  kur te kem kohe do i vendos

  disa i kam humbur ...

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Anėtarėsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Adaes Lexo Postimin
  Pershendetje!

  Nje gje nuk po marr vesh une ktu, eshte hape teme kunder chatistave???
  Si nuk shifni punen tuj o njerez, lerini chatistat ne pune te tyre sic po u lene ata/ato ne pune te vet!

  Meqe thate se chatistat jane parazita, me parazite me dukej vetja kur shkruja ne tema pa lidhje ktu, e llapja kot, se sa tashi qe jam pjese e chatit!

  E njerzit qe skane me ca me shty kohen normale do i bijne legenit me dore, sdo merren me shkence atomike

  Kalofshi mire ene lini thashethemet ene paragjykimet kot pa lidhje se sia ka pa kush hajrin!

  Adaes


  lol vazhdo punen se ne bejme shaka....
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

 5. #45
  ShkOdrAne ForEver Maska e Adaes
  Anėtarėsuar
  06-01-2009
  Vendndodhja
  HeRe... TheRe... NoWheRe...
  Postime
  1,281
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
  lol vazhdo punen se ne bejme shaka....
  Lol kurse ti vazhdo shkencen se e mbytke ... Hajd shnet tashi kap noj nenforum tjeter ne dore!
  Really Dude... Get A Life!!!

 6. #46
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,362
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime
  hahahaahahahha.. sa nerva keni mer jahu aaapappa se ca i hy n'pun ktyne sa lloj chatistash ka se kuptoj.. mjeni bo si plakat llapa llapa gjith diten....
  Forumi Shqiptar

 7. #47
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Anėtarėsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,754
  Faleminderit
  8
  26 falenderime nė 16 postime
  Citim Postuar mė parė nga iktuus Lexo Postimin
  Elonaa cdo njeri kohen e lire e kalon sic vet deshiron dhe kjo nuk perben asnje gabim. Ne menyr kofidenciale te them se mua sme rruhet fare per chat por shkrimi yt kerkon pergjigje.
  LoooooooooooooooooL
  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 8. #48
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  .........................
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Genti : 12-06-2011 mė 05:07 Arsyeja: pa lidhje

 9. #49
  ShkOdrAne ForEver Maska e Adaes
  Anėtarėsuar
  06-01-2009
  Vendndodhja
  HeRe... TheRe... NoWheRe...
  Postime
  1,281
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Deni_Boy Lexo Postimin
  hahahaahahahha.. sa nerva keni mer jahu aaapappa se ca i hy n'pun ktyne sa lloj chatistash ka se kuptoj.. mjeni bo si plakat llapa llapa gjith diten....
  Skane ca bene mo minoreno... madje japin edhe shembuj, u del ne prv nonji si puna e Blendi KS, ene aha knaqen, kaq dune :P Meqe ra llafi ca chatistash ka amore, Ka Sop, Aop, Ircop, ene floodistaaaaaa.... lol, do u bime apo jo? :P
  Really Dude... Get A Life!!!

 10. #50
  .................... Maska e iktuus
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Albela Lexo Postimin
  LoooooooooooooooooL
  Jemi te dy gjelle e te njejtes pjate... looooooooooooooooooooool je vet
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

 11. #51
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Ka chatista me vath qe i genjen mendja e thone te vesh me mini e bikini. Hahahahahahaha. Kalim kohe i bukur, kenaqesh me disa qe jetojne me iluzionin
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 12. #52
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  42
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime
  Ka Qen Bukur Chati Albasoul Nje Here E Nje Kohe Me (garden E Vjeter)
  Ndoshta Dhe Me Kta Te Rinjte Mund Te Jet Bukur Por Nese Midis Njeri Tjetrit Mund Te Ket Harmoni Dhe Shaka, Ashtu Sic Kemi Kalu Ne Me Koleget Qe Kemi Qen @ Ne Albasoul..
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 13. #53
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  33
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  Jan Nja Ca Chatista Si Deni_Boy qe ven servilosen sa andej ktej per IRCop hahahahhahahahaha lol spiuna pa lek hahahahaha

 14. #54
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Chati ska ndonje gje te keqe as chatista po po hyre me emer femre e hengre ndizen llambat me lloj lloj budallenjsh pa kulture

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  une nuk hyj kurr ne qat se di....

 16. #56
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  33
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  Chati ska ndonje gje te keqe as chatista po po hyre me emer femre e hengre ndizen llambat me lloj lloj budallenjsh pa kulture


  Fleet nga eksperienca ti helena :P lol hahahahah

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar R3nato pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 18. #57
  i/e regjistruar Maska e FRANKO^^AMC
  Anėtarėsuar
  25-08-2005
  Vendndodhja
  Turkey
  Mosha
  36
  Postime
  23
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ku eshte chati par ska Me
  Do Te Mjaftoje Nje Jete E Gjith Per Te Me Haruar!!!

 19. #58
  .:: Garda e VjeTeR ::. Maska e engjulli_peje^
  Anėtarėsuar
  15-11-2002
  Vendndodhja
  Jetoj ne Hen Ne Boten E Dashuris ,Larg Fierit Tim Te Dashur Larg Miqeve TE Mi Edhe Shqiperis.
  Mosha
  39
  Postime
  430
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga EDUARDI Lexo Postimin
  Ka Qen Bukur Chati Albasoul Nje Here E Nje Kohe Me (garden E Vjeter)
  Ndoshta Dhe Me Kta Te Rinjte Mund Te Jet Bukur Por Nese Midis Njeri Tjetrit Mund Te Ket Harmoni Dhe Shaka, Ashtu Sic Kemi Kalu Ne Me Koleget Qe Kemi Qen @ Ne Albasoul..
  Eh Edi iken Ato kohe Tashme . Gjithsesi them dhe jam i bindur qe te gjith Ata TE vjeterit futen rrin 5 min dhe ikin me vrap .
  FieRaK

 20. #59
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga AuGuSt_ Lexo Postimin
  U bera kaq kohe ne chat dhe kam hasur ne personalitete te ndryshem.

  Nese eshte e mundur mund ti klasifikojme ne kategori te ndryshme?
  Kemi Chat : Ke te qaj nona me pare
  : Mos te raft ne dere
  : O zot ca i ke be vetes


  Grupi i fundit : Sa te kam dasht moj , qe te te shtifsha ne dhe
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 21. #60
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Kemi Chat : Ke te qaj nona me pare
  : Mos te raft ne dere
  : O zot ca i ke be vetes


  Grupi i fundit : Sa te kam dasht moj , qe te te shtifsha ne dhe
  Iza ky i fundit me pelqejka me shume

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •