Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 61
 1. #21
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  37
  Postime
  281
  Faleminderit
  15
  7 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga eTiLeN Lexo Postimin
  Ujku vjeter po ujk i vjeter mbetet

  Pastaj peshku i madh gjithmon e ha te voglin :P
  hahaha ecc aty peshku madh eshte peshkaqen
  Na mbyten servilat.com

 2. #22
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,861
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Mistreco po mer po normale.Ti dhe une bashk jena Peshkaqena.

  Ej po daten e regjistrimit e paskena njesoj ne mer toco :P lol
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 3. #23
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Une them se Luli eshte me i mir se Edi Rama!
  Edi Rama eshte floodis dhe shet acc me leke,ai nuk e meriton kete status.
  Feel the pump √

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Anėtarėsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Mendoj se chatistet jane njerzit me parazit te ksaj toke.Se te shpenzosh kohen duke folur ne ajer, sepse s'di ke ke mbrapa ekranit s'eshte normale...Te jesh chatist: I bie te jesh i papune dhe pa asnje lloj objektivi ne jet. Nuk kuptoj pse e kan te domosdoshme perdorim e fjalorit banal.shumcia shajne e ofendojne njeri tjetrin.Ca hiqen si gangstera e ca si te ditur.PO te githe jane ne te njetin thes Chatist Nuk do ta besoj kurre qe ne chat qendron nje njeri normal.Imagjino ata qe kan me vite.bahhhh pleraa......njerez te semure..
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

 5. #25
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime
  Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
  Mendoj se chatistet jane njerzit me parazit te ksaj toke.Se te shpenzosh kohen duke folur ne ajer, sepse s'di ke ke mbrapa ekranit s'eshte normale...Te jesh chatist: I bie te jesh i papune dhe pa asnje lloj objektivi ne jet. Nuk kuptoj pse e kan te domosdoshme perdorim e fjalorit banal.shumcia shajne e ofendojne njeri tjetrin.Ca hiqen si gangstera e ca si te ditur.PO te githe jane ne te njetin thes Chatist Nuk do ta besoj kurre qe ne chat qendron nje njeri normal.Imagjino ata qe kan me vite.bahhhh pleraa......njerez te semure..
  hahaha u funny lol
  well maybe u right
  but mos i vi te tere ne nje kategori se ka edhe qe jan fut te flasin shqip
  ka edhe nga ata qe jan me shkoll te lart ose vashdojn shkollen akoma
  por thelbi i muabetit mos ofendo njerzit se mbase si njef:P

  sa per vete chatin e urej sepse nuk me shtyn gje atije
  njerzit qe rin aty 24/7 cpret te jen ne pun

  any ways
  Partizoni

 6. #26
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
  Mendoj se chatistet jane njerzit me parazit te ksaj toke.Se te shpenzosh kohen duke folur ne ajer, sepse s'di ke ke mbrapa ekranit s'eshte normale...Te jesh chatist: I bie te jesh i papune dhe pa asnje lloj objektivi ne jet. Nuk kuptoj pse e kan te domosdoshme perdorim e fjalorit banal.shumcia shajne e ofendojne njeri tjetrin.Ca hiqen si gangstera e ca si te ditur.PO te githe jane ne te njetin thes Chatist Nuk do ta besoj kurre qe ne chat qendron nje njeri normal.Imagjino ata qe kan me vite.bahhhh pleraa......njerez te semure..
  E ke gabim.
  [15:51] <******8*> hi
  [15:51] <thirsty> hi
  [15:51] <***8****> ckemi
  [15:52] <thirsty> cfare do kemi
  [15:52] <thirsty> ne internet
  [15:52] <thirsty> humbas kohen kot ;(
  [15:52] <****8***> nga flet
  [15:52] <thirsty> nga shtepia e mamit
  [15:53] <****8***> bukur fare
  [15:53] <****8***> pse nuk del per kafe
  [15:55] <thirsty> pertoj
  [15:55] <*****8**> me cfare merresh?
  [15:56] <thirsty> me asgje
  [15:56] <thirsty> po ti me cfare merresh?
  [15:56] <**8*****> une punoj
  [15:56] <****8***> jurist ne ministrine e drejtesise
  [15:57] <thirsty> haha, shume bukur
  [15:57] <thirsty> shume bukur
  [15:57] <****8***> flm
  [15:57] <***8****> sa vjece je?
  [15:57] <thirsty> lum ajo qe te ka
  [15:57] <thirsty> me shkolle :-)
  [15:57] <**8*****> flm
  [15:57] <thirsty> 19
  [15:57] <thirsty> ti?
  [15:58] <***8****> 26
  [15:58] <***8****> edhe 100
  [15:58] <danieli> per cfare studion?
  [15:59] <thirsty> jam pa shkolle, vetem gjimnazin
  [15:59] <thirsty> do e vazhdoj ivitin tjeter
  [15:59] <***8****> ishalla
  [15:59] <****8***> te uroj vetem fat
  [15:59] <****8***> cfare dege ke deshire
  [16:00] <thirsty> faleminderit
  [16:00] <***8****> asgje te lutem
  [16:00] <**8*****> nga je me origjine?
  [16:00] <thirsty> cun i sjelleshem :P
  [16:01] <thirsty> nga jugu shqiperise
  [16:01] <*****8**> flm une keshtu jam
  [16:01] <*****8**> nuk ndryshoj dot
  [16:01] <*****8**> edhe pse ketu jemi ne chat perseri une jam ky
  [16:01] <**8*****> edhe nuk ndryshoj
  [16:02] <thirsty> :-)
  [16:02] <****8**> ne tirane jeton?
  [16:03] <thirsty> po
  [16:03] <****8***> prinderit mire i ke?
  [16:04] <thirsty> mire, jo keq
  [16:04] <thirsty> po ti te tut si i ke?
  [16:04] <******8*> shmire flm qe pyet
  [16:04] <***8****> te punojne prinderit
  [16:06] <****8***> ?
  [16:07] <thirsty> po
  [16:07] <*******> edhe ti qenke vajze shume me kulture
  [16:07] <*8******> ke moter apo vella?
  [16:07] <thirsty> e vetme
  [16:07] <******8*> te jesh me jete
  [16:07] <**8*****> edhe ishalla vetem mbaresi pac ne jeten tende
  [16:07] <thirsty> faliminderit per komplimentin
  [16:07] <*****8**> ta uroj me gjithe zemer
  [16:08] <thirsty> [16:07] <thirsty> faliminderit per komplimentin
  [16:08] <thirsty> po lexoja dicka me larte
  [16:08] <*****8**> asgje te lutem
  [16:08] <thirsty> faleminderiit :-)
  [16:08] <****8***> me cfare e kalon kohen?
  [16:09] <thirsty> dal, clube, rri ne shtepi
  [16:09] <******8*> shume mire ben
  [16:10] <**8*****> cfare te pelqen me shume tek nje mashkull qe te jete ideali yt?
  [16:10] <thirsty> po nuk dole cmendesh
  [16:10] <***8****i> e vertete
  [16:11] <thirsty> duhet te iki se kam pak pune
  [16:11] <thirsty> kalofsh bukur
  [16:11] <****8***> do kisha shume deshire te flisnim perseri
  [16:11] <****8***> ishte kenaqe qe folem dhe flm per biseden e perzemert
  [16:11] <thirsty> edhe une :-)
  [16:11] <*8******> nese ke msn ma jep
  [16:12] <****8***> te flasim ndonjehere kur ta gjejme ne linje njeri tjetrin
  [16:12] <thirsty> do futem ketu ne chat perseri
  [16:12] <thirsty> mbase me vone
  [16:12] <*****8**> ma ler msn se mbase sjam edhe i bie mos flasim me kurre
  [16:12] <***8****> eshte gjynah mos flasim perseri
  [16:13] <**8*****> gjithmone nese edhe ti deshiron
  [16:13] <***8****> pa deshiren tende jo
  [16:14] <thirsty> jam e sigurt qe do te jesh ketu

  [16:14] <****8***> vertet?
  [16:14] <****8***> sa vonohesh?
  [16:14] <thirsty> 20 minuta
  [16:14] <thirsty> neqoftse nuk ka ndryshim plani
  [16:15] <****8***> ok po te pres  keta te tjeret

  [15:55] <******> hi
  [15:55] <******> e uritur?
  [15:55] <******> ke etje?
  [15:55] <thirsty> po
  [15:55] <thirsty> kena ngel pa uje
  [15:55] <******> te jap nje kove une
  [15:56] <thirsty> nuk jam bageti :P


  [15:34] <%%%%%%> hello
  [15:34] <%%%%%%> si jeni
  [15:34] <thirsty> mire, po ju si jeni?
  [15:34] <%%%%%%> mire flm ]nga chat
  [15:35] <thirsty> e di qe je nga chati
  [15:36] <%%%%%%> hahah
  [15:36] <%%%%%%> nga chat
  [15:36] <%%%%%%> ti
  [15:36] <thirsty> po
  [15:36] <thirsty> catia e katit 5-te?
  [15:36] <%%%%%%> une jam nga chatiat e te 2 kate
  [15:36] <%%%%%%> hahhaha
  [15:37] <%%%%%%> nga shkruan
  [15:37] <%%%%%%> usa
  [15:37] <%%%%%%> apo shqiperia
  [15:37] <thirsty> AMERICA, **** YEAH
  [15:37] <thirsty> WAL-MART, **** YEAH
  [15:37] <thirsty> :-D
  [15:37] <%%%%%%> aha nice \what part
  [15:37] <%%%%%%> whats ur name
  [15:39] <thirsty> sweetie-pie :P
  [15:39] <thirsty> lol
  [15:39] <%%%%%%> uuu nice
  [15:39] <%%%%%%> u have msn
  [15:41] <thirsty> yep
  [15:41] <thirsty> i sure do lol, who doesn't?
  [15:42] <%%%%%%> hahha
  [15:42] <%%%%%%> u wan chat there
  [15:42] <thirsty> nah, is off, i rarely use it
  [15:42] <%%%%%%> ok si te kesh qefin
  [15:42] <%%%%%%> ti
  [15:44] <thirsty> une, kush tjeter? :P
  [15:44] <thirsty> :-D
  [15:45] <%%%%%%> edhe kojshia
  [15:45] <%%%%%%> hahha
  [15:46] <thirsty> hahaha
  [15:51] <%%%%%%> me cfar meresh
  [15:57] <thirsty> asgje
  [15:57] <thirsty> rri ne shtepi :-D
  [15:57] <%%%%%%> mire shume
  [15:58] <%%%%%%> je beqare apo e martuar
  [15:58] <thirsty> beqare, ti?
  [15:58] <%%%%%%> beqar
  [15:58] <%%%%%%> sa vjece jeni
  [15:59] <thirsty> 19
  [15:59] <thirsty> ju?
  [16:00] <%%%%%%> 28
  [16:00] <%%%%%%> qenke e re
  [16:00] <%%%%%%> mire shume per ty
  [16:00] <thirsty> edhe ti i ri je
  [16:01] <%%%%%%> une me i madh
  [16:01] <%%%%%%> se po i ri
  [16:01] <%%%%%%> po ka edh mete ri
  [16:01] <%%%%%%> hahaha
  [16:01] <thirsty> po
  [16:01] <thirsty> por jane te mitur :P
  [16:01] <%%%%%%> po po hahahah
  [16:01] <%%%%%%> sa je e gjate
  [16:02] <thirsty> 168
  [16:02] <%%%%%%> nice
  [16:02] <%%%%%%> qenke
  [16:02] <thirsty> ti?
  [16:02] <%%%%%%> une jam shume
  [16:02] <%%%%%%> 1.80
  [16:03] <thirsty> edhe ti nice qenke
  [16:03] <%%%%%%> une jam teper i gjate
  [16:03] <%%%%%%> 1.80
  [16:03] <%%%%%%> edhe 85 kg
  [16:04] <%%%%%%> je brune apo blonde
  [16:04] <thirsty> bjonde
  [16:04] <thirsty> syte i kam bojeqielli
  [16:04] <%%%%%%> uuuuuuu
  [16:04] <%%%%%%> niceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  [16:05] <thirsty> e di
  [16:05] <%%%%%%> sa kg jeni
  [16:05] <thirsty> perse me pyet? nuk jam e shendosh
  [16:05] <thirsty> jam shume e lehte :-D
  [16:06] <%%%%%%> ashtu i kam ne qef
  [16:06] <%%%%%%> te rehatshem ne perdorim
  [16:06] <thirsty> ashtu i kane qejf shumica
  [16:06] <%%%%%%> po ti si ke ne qef meshkujt
  [16:06] <thirsty> per ti vervitar andje kendje pa veshtiresi :-D
  [16:06] <%%%%%%> po pra
  [16:07] <%%%%%%> qe ti mbajn sa me shume ne air
  [16:08] <thirsty> po
  [16:08] <thirsty> hahahah
  [16:09] <%%%%%%> po si ke qef sa me shume ne air
  [16:09] <%%%%%%> hahah
  [16:09] <thirsty> ne eifel tower
  [16:09] <%%%%%%> wawwww
  [16:09] <%%%%%%> niceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  [16:11] <thirsty> bye bye
  [16:11] <thirsty> i have to go now
  [16:11] <thirsty> take care
  [16:11] <%%%%%%> ok baby
  [16:11] <usa-djali> kalofsh mirre
  [16:11] <%%%%%%> likewise
  [15:25] <######> hi
  [15:25] <######> f/m?
  [15:25] <thirsty> sex?
  [15:25] <######> ehe
  [15:26] <######> je femer apo mashkull?
  [15:26] <thirsty> he, si thua?
  [15:26] <thirsty> :-D
  [15:26] <thirsty> si mendon ti?
  [15:26] <######> femer
  [15:26] <######> e etur
  [15:26] <thirsty> kush, une apo ti?
  [15:26] <######> ti
  [15:26] <thirsty> hehe
  [15:26] <######> une jam mashkull?
  [15:26] <thirsty> ku ta di une
  [15:26] <######> une jam mashkull
  [15:26] <######> ti?
  [15:26] <thirsty> thuaje edhe njehere
  [15:27] <######> femer
  [15:27] <thirsty> u hutova
  [15:27] <thirsty> :-(
  [15:27] <thirsty> dy sekonda
  [15:27] <######> nga flet?
  [15:27] <######> nga flet?
  [15:28] <thirsty> tirana shpirti
  [15:28] <######> sa vjece je?
  [15:29] <thirsty> 19
  [15:29] <thirsty> po ti?
  [15:29] <######> une 26
  [15:29] <######> ke msn?
  [15:29] <thirsty> jo
  [15:29] <thirsty> kam por nuk e perdor
  [15:29] <######> scpye?
  [15:30] <thirsty> po
  [15:30] <thirsty> po ti nga flet?
  [15:30] <######> hajde flasim tje
  [15:30] <######> nga shpia
  [15:30] <######> tr
  [15:30] <thirsty> mire, edhe ti tirons
  [15:30] <thirsty> i martuar?
  [15:30] <thirsty> fejuar?
  [15:30] <###### beqo jom
  [15:31] <######> ma pershkruaj pak veten?
  [15:31] <thirsty> awww, nuk do apo nuk ke gjetur vajzen e duhur? Ate qe ta ndjen zemra
  [15:31] <thirsty> [15:31] <###### ma pershkruaj pak veten?
  [15:31] <######> dua vetem per qejf
  [15:31] <thirsty> bjonde me lesh te verdha, syte i kam blu
  [15:32] <######> ehe
  [15:32] <thirsty> :-)
  [15:32] <######> tjeter
  [15:33] <######> sa e gjate?
  [15:33] <######> sa kg?
  [15:33] <thirsty> keto jane surprisa ;-)
  [15:33] <thirsty> :P
  [15:33] <######> ma jep adresen
  [15:34] <thirsty> cilen?
  [15:34] <######> ate qe ke
  [15:34] <thirsty> une kam shume
  [15:34] <######> msn
  [15:34] <######> scype
  [15:34] <thirsty> oh
  [15:34] <######> nje qe te flasim me rehat
  [15:34] <thirsty> mendova te shtepise
  [15:34] <thirsty> merre lehte :P
  [15:34] <######> ok
  [15:35] <thirsty> rehat flasim edhe ketu ne :-D
  [15:35] <######> jooo
  [15:35] <######> coomon
  [15:36] <thirsty> cfare eshte coomon?
  [15:36] <thirsty> oh
  [15:36] <thirsty> fjale angleze haha
  [15:36] <thirsty> silly me
  [15:36] <thirsty> people call me silly all the time :-(
  [15:37] <######> .........
  [15:38] <thirsty> ........
  [15:38] <######> mua
  [15:39] <thirsty> nuk kam menje per vetem do kem menje te jap ty hahahaha
  [15:39] <thirsty> jam bjonde lol
  [15:40] <######> ok
  [15:40] <######> do kalojme ne scype?
  [15:40] <thirsty> me vone, se e kam off tani
  [15:40] <######> ok
  [15:40] <######> ma jep tju bej add
  [15:41] <thirsty> ma jep ti mua, e te bej une add me vone
  [15:41] <######> "*******"
  [15:42] <thirsty> lol
  [15:45] <thirsty> une e kam "mevonezex"
  [15:45] <thirsty> shaka kjo e fundit :-)
  [15:46] <######> ;-)
  [15:46] <thirsty> hehe

 7. #27
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime
  Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
  Mendoj se chatistet jane njerzit me parazit te ksaj toke.Se te shpenzosh kohen duke folur ne ajer, sepse s'di ke ke mbrapa ekranit s'eshte normale...Te jesh chatist: I bie te jesh i papune dhe pa asnje lloj objektivi ne jet. Nuk kuptoj pse e kan te domosdoshme perdorim e fjalorit banal.shumcia shajne e ofendojne njeri tjetrin.Ca hiqen si gangstera e ca si te ditur.PO te githe jane ne te njetin thes Chatist Nuk do ta besoj kurre qe ne chat qendron nje njeri normal.Imagjino ata qe kan me vite.bahhhh pleraa......njerez te semure..
  Ha ha ha ha hahahaha!
  Mos me thuaj se forumi eshte lloj i chatit shume i avancuar dhe e di ke ke pas ekranit?

  *cuditet*

  P.S.Me ca nick je ne chat ti?:P

 8. #28
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
  Mendoj se chatistet jane njerzit me parazit te ksaj toke.Se te shpenzosh kohen duke folur ne ajer, sepse s'di ke ke mbrapa ekranit s'eshte normale...Te jesh chatist: I bie te jesh i papune dhe pa asnje lloj objektivi ne jet. Nuk kuptoj pse e kan te domosdoshme perdorim e fjalorit banal.shumcia shajne e ofendojne njeri tjetrin.Ca hiqen si gangstera e ca si te ditur.PO te githe jane ne te njetin thes Chatist Nuk do ta besoj kurre qe ne chat qendron nje njeri normal.Imagjino ata qe kan me vite.bahhhh pleraa......njerez te semure..

  1. Shoqe Tė kėshilloj urgjentisht tė bėsh nji vizitė te psikologu se je shumė rėndė.
  2. Mesa duket e paske provuar chatin dhe nuk tė paska hec, tė paskan zhgėnjyer se ska mundėsi. Tė njėjtėn gjė mund tė them dhe un pėr ty qė je forumiste apo do ta mohosh qė je ? Dhe mė e keqja dikur ke pas bo pjesė nė chat dhe tani bo si ajo dhelpra me rrusht lol. Kur flisni kshu mvje me qesh se imagjinoj sa shumė do e kesh vra trurin pėr ti shkrujt kto gjona .

  Chatist apo Forumist isoj ėshtė , nqs di te sillesh apo tė rrespektohesh gjithcka reciproke, tė futesh nė chat nuk do tė thotė tė jesh i papunė, kalon kohėn pak me njerėz qė njef sic bėn ti nė FB. Ma mer mendja qe ti gjith ditėn ne FB para Pc rri me kokė.

  Mirupafshim Shoqja Shekspirit.

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Anėtarėsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  chatista soryyyyyy qe ju lendova!!!!!!!!!!.Po ne chat mjafton te vesh i emer te bukur ju te turreni te gjithe aq te zgjuar jeni hahaha
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Anėtarėsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga zANė Lexo Postimin
  Ha ha ha ha hahahaha!
  Mos me thuaj se forumi eshte lloj i chatit shume i avancuar dhe e di ke ke pas ekranit?

  *cuditet*

  P.S.Me ca nick je ne chat ti?:P

  Ne forum une kaloj kohen kur jam ne orar te punes,se ne kohe te lire as behet fjale pffffff por dua te them....ktu te pakten lexon ca ide,qofshin ato te sakta apo te pa sakta,zgjedh ca te pelqen acaron ke do te acarosh dhe injoron ke nuk te pelqen......Po ne chat apapapa eshte tmer...........fjale qe si mban fjalori....lexon gjera te merzitshme,budallalliqe ,te bezdisin...gjithesesi cdo njeri prej nesh eshte i lire te zgjedhi c'fare i pelqen.Une dhashe mendimin tim ju jepni tuajin.....
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Elonaa : 06-05-2011 mė 12:15
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Anėtarėsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin

  1. Shoqe Tė kėshilloj urgjentisht tė bėsh nji vizitė te psikologu se je shumė rėndė.
  2. Mesa duket e paske provuar chatin dhe nuk tė paska hec, tė paskan zhgėnjyer se ska mundėsi. Tė njėjtėn gjė mund tė them dhe un pėr ty qė je forumiste apo do ta mohosh qė je ? Dhe mė e keqja dikur ke pas bo pjesė nė chat dhe tani bo si ajo dhelpra me rrusht lol. Kur flisni kshu mvje me qesh se imagjinoj sa shumė do e kesh vra trurin pėr ti shkrujt kto gjona .

  Chatist apo Forumist isoj ėshtė , nqs di te sillesh apo tė rrespektohesh gjithcka reciproke, tė futesh nė chat nuk do tė thotė tė jesh i papunė, kalon kohėn pak me njerėz qė njef sic bėn ti nė FB. Ma mer mendja qe ti gjith ditėn ne FB para Pc rri me kokė.

  Mirupafshim Shoqja Shekspirit.

  chatist i lumtur ...chatistat kan nivel te ulet fare.S'kan force te zhgenjejne njeri....une cuditem si ju e kaloni kohen kohen.!!!O jeni ju pa vlere ,o esht koha pa vlere..... besoj e kupton kush s'ka vlere.mbase jo.....S'ta mbush dot mendjen ,jap doreheqje.....
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

 12. #32
  .................... Maska e iktuus
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
  Ne forum une kaloj kohen kur jam ne orar te punes,se ne kohe te lire as behet fjale pffffff por dua te them....ktu te pakten lexon ca ide,qofshin ato te sakta apo te pa sakta,zgjedh ca te pelqen acaron ke do te acarosh dhe injoron ke nuk te pelqen......Po ne chat apapapa eshte tmer...........fjale qe si mban fjalori....lexon gjera te merzitshme,budallalliqe ,te bezdisin...gjithesesi cdo njeri prej nesh eshte i lire te zgjedhi c'fare i pelqen.Une dhashe mendimin tim ju jepni tuajin.....
  Elonaa cdo njeri kohen e lire e kalon sic vet deshiron dhe kjo nuk perben asnje gabim. Ne menyr kofidenciale te them se mua sme rruhet fare per chat por shkrimi yt kerkon pergjigje.
  Cfare bene ti ne jeten tende nuk i intereson askujt, menyra se si shkruan tregon arroganc dhe prepotenc, eshte tregues edhe i dickaje tjeter qe ju (zonj zonjush) nuk ju interesojn faqet web por e beni thjesht per te kaluar kohen.
  Ne te njejeten menyr me te njejten pikpamje une te pergjigjesh se ti kohen e lire e shpenzon kot ose me sakt vjedh kohen e lire per ta shpenzuar kot. Supozojm se ti ke nje tjeter kohe te lire ku mund ta vetadministrosh cfare bene? shkon ne hene ti? apo studjon diellin?
  Boll na shkruajte sikur sheron plage, nuk je asgje tjeter vecse viktim e sistemit (stilit te jetes)
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

 13. #33
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
  chatist i lumtur ...chatistat kan nivel te ulet fare.S'kan force te zhgenjejne njeri....une cuditem si ju e kaloni kohen kohen.!!!O jeni ju pa vlere ,o esht koha pa vlere..... besoj e kupton kush s'ka vlere.mbase jo.....S'ta mbush dot mendjen ,jap doreheqje.....
  "Teta e zhgėnjyer" pa na e thuaj pak pra nga e di qė jan nivel tė ulėt chatistat meqė qeke e sigurt. Mė shumė vlerė se ty qė rri nė forum dhe na bo tė zgjuarėn duhet te jenė chatistat se ka dhe nga ato qė nuk flasin budallalliqe si puna jote , por din si tė sillen.

  Normal qė sma mbush dot mendjen se kto qė shkruan ti jan budallalliqe, kohėn e lirė kalon nė chat, nuk ndėrtohet jeta nė chat. Po kujt tja thuash ti qeke 7 ujė 1 ujė , kos fare. lol

  Edhe nji herė mirupafshim "Teta e zhgėnjyer"

  Citim Postuar mė parė nga iktuus Lexo Postimin
  Elonaa cdo njeri kohen e lire e kalon sic vet deshiron dhe kjo nuk perben asnje gabim. Ne menyr kofidenciale te them se mua sme rruhet fare per chat por shkrimi yt kerkon pergjigje.
  Cfare bene ti ne jeten tende nuk i intereson askujt, menyra se si shkruan tregon arroganc dhe prepotenc, eshte tregues edhe i dickaje tjeter qe ju (zonj zonjush) nuk ju interesojn faqet web por e beni thjesht per te kaluar kohen.
  Ne te njejeten menyr me te njejten pikpamje une te pergjigjesh se ti kohen e lire e shpenzon kot ose me sakt vjedh kohen e lire per ta shpenzuar kot. Supozojm se ti ke nje tjeter kohe te lire ku mund ta vetadministrosh cfare bene? shkon ne hene ti? apo studjon diellin?
  Boll na shkruajte sikur sheron plage, nuk je asgje tjeter vecse viktim e sistemit (stilit te jetes)
  Dallėndyshe puntore , mos ja ke lyp ti ksaj qė qeka kaq e revoltume se ska mundėsi

  Kohėn e lirė shef porno mduket kjo lol.

 14. #34
  .................... Maska e iktuus
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Jo jo nuk ja lyp se kam frik mos dashurohet me chatist ahhahahaahah.
  Eshte shaka Elonaa edhe pse nuk perjashtohet fakti se ndonjeher mund te me vij ideja te ta lyp (dmth te te lyp miqsin tende))
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Anėtarėsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Tani me shkrimet tuaja si chatista qe jeni keni fol me gjuhen tuaj.Une s'po e mar mundimin t'ju pergjigjem se e di qe s'ja vlen!!....S'me ka zhgenjyer asnje deri me sot o te uruar.hahaha Kush dashuron ne virtualitet i ka mar koka ere....................
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

 16. #36
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
  Tani me shkrimet tuaja si chatista qe jeni keni fol me gjuhen tuaj.Une s'po e mar mundimin t'ju pergjigjem se e di qe s'ja vlen!!....S'me ka zhgenjyer asnje deri me sot o te uruar.hahaha Kush dashuron ne virtualitet i ka mar koka ere....................
  kta nuk dashurojne jo ... flirtojn ja kushtojne gjithe jeten e vete flirtimit ...lol

 17. #37
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  [15:25] <######> hi
  [15:25] <######> f/m?
  [15:25] <thirsty> sex?
  [15:25] <######> ehe
  [15:26] <######> je femer apo mashkull?
  [15:26] <thirsty> he, si thua?
  [15:26] <thirsty> :-D
  [15:26] <thirsty> si mendon ti?
  [15:26] <######> femer
  [15:26] <######> e etur
  [15:26] <thirsty> kush, une apo ti?
  [15:26] <######> ti
  [15:26] <thirsty> hehe
  [15:26] <######> une jam mashkull?
  [15:26] <thirsty> ku ta di une
  [15:26] <######> une jam mashkull
  [15:26] <######> ti?
  [15:26] <thirsty> thuaje edhe njehere
  [15:27] <######> femer
  [15:27] <thirsty> u hutova
  Loja vazhdon

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Anėtarėsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  Loja vazhdon  hahaha Po ti ne orar te punes ben kte loj....do te pushojn nga puna lol...
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

 19. #39
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
  hahaha Po ti ne orar te punes ben kte loj....do te pushojn nga puna lol...
  hahaha, do te lexosh dy te fundit?

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Anėtarėsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  hahaha, do te lexosh dy te fundit?

  Te them te drejten edhe pse kto qe ke sjell te tregojne fix se c'fare niveli kan mileti chatist dhe se si vritet koha prape jam kurioze ti lexoj edhe ato te tjerat. jam ne orar te punes s'kam ca bej .punen e mbarova do rri te shtyj oren, tani gallat dua....
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •