Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 71
 1. #41
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Antarsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,877
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Iku dhe Spanja hahahahahaha
  T gjitha gjrat q ne shohim apo duken, jan vetm nj ndrr brenda nj ndrre

 2. #42
  dua ate qe me do Maska e ELDORADO
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  atje ku jam rrit qysh i vogel se u lodha tu bredh
  Postime
  818
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  uiiiiiiiiiiiihuuuuuuuuuuuuuu andales a cacar amigos tifoz de espanjolloss , el puesto miglior de cacar se chimaa ispania ,la zviser che te la mete ner culo ca gallate zvicra dhe icik deshi me i rras ne petllen e dyte spanje, kur po folja me njonin une tu e pyt per nai skuader pretendente , me tha ispania , huh , eh hajde e besova se loje bejne spanjollet po pas ndeshjes me zvicren pffffffffffffffffffffffffff
  DHE NJE DITE TE GJITHE DO TAKOHEMI ATJE.....

 3. #43
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Antarsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  47
  Postime
  5,397
  Faleminderit
  393
  249 falenderime n 213 postime
  Dardha e ka bishtin prapa.......
  Jarigas

 4. #44
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Antarsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  37
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mire ai guardiol injoranti, por dhe del bosque e fut ate pleheren busquets.

  Tek momenti i goli, gjasme eshte shkaterrues ky, ja mori topin ne ajer nje prej lojtarve te Zviceres dhe pastaj doli bosh tjetri.

  Ky buquets plehra nuk eshte per te prishur as per te ndrequr.

  Shpresoj dhe uroj qe mos te luaj ne ndeshjen e dyte, pasi eshte nje plehere, nje lojtar ordiner qe s'ka lidhje te luaj mes atyre yjeve qe e rrethojne.
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 5. #45
  Ragnald
  Antarsuar
  19-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  airon boy, me ke je ti?
  me messin apo me ndonje kombetare tjeter ?

 6. #46
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  35
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Me fitore e Kili tani Spanja vertet qe eshte prane Eleminimit.
  Pasi nese Spanja fiton sonte kunder Honduras shkon 3 pike bashke me Zvicren por..... ndeshja e Fundit luhet Kili - Spanje dhe kjo e fundit do tentoje ta fitoj ndeshjen por Kili duhet te ruhet pasi Zvicra mund ti bej shume gola Hondurasit dhe ja kalon me golavarazh dhe prandaj Kili do luftoje te pakten te mari 1 pike dhe shkon 7 pike dhe 6 pike shkon Zvicra bye bye Spanja.

 7. #47
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-09-2009
  Postime
  108
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga AIRON^BOY Lexo Postimin
  Mire ai guardiol injoranti, por dhe del bosque e fut ate pleheren busquets.

  Tek momenti i goli, gjasme eshte shkaterrues ky, ja mori topin ne ajer nje prej lojtarve te Zviceres dhe pastaj doli bosh tjetri.

  Ky buquets plehra nuk eshte per te prishur as per te ndrequr.

  Shpresoj dhe uroj qe mos te luaj ne ndeshjen e dyte, pasi eshte nje plehere, nje lojtar ordiner qe s'ka lidhje te luaj mes atyre yjeve qe e rrethojne.
  Hahahahha prape ti ? Mendon tash se edhe Del Busque e ka ndonje gje gjyshin e Busquetsit kete radhe ? hahahaha

  Te pershendes dhe te them se edhe sonte prape do jete titullar, PRAPE:  Vamos Espana !

 8. #48
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Antarsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  37
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ore po e pe nga e hengri Spanja golin nga Zvicra ?!!!! Nga ky plehra..... Qe eshte raketik, nuk eshte as per te ndrequr as per te prishur.

  Megjithate vitin tjeter bisqutes eshte nje lojtar rezerve tek Barcelona... Plehrat nuk kane vend per tek Barcelona.

  Nuk e di, por ti dukesh qe nje nje kosovar i trashe..... Nga te gjithe sa shofin futboll habiten sesi busquets luan ne formacion me Spanjen.
  Duke marr parasysh mendimet e atyre njerzve ( opinionistave ) dhe njerzit qe jane te apasionuar pas futbollit flasin shum keq per te.
  Vetem nje kosovar i trashe si ty mund te flasi mire per kete plehren.

  Apo mos e ke burin e motres kete busquetsin ti ?
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 9. #49
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-09-2009
  Postime
  108
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Cilet analista ? Analist ja mabn edhe vetit ti, por ama hajde te Barca e paska shok baba i Busit Guardiolen e futet per ate (ahahahah qfar ideeje, vetem nje idiot total mund ta thote kto) por te Del Bosque si ja ben se di fare, kumidit qfare eshte duke ndodhur ? ku i ke fjalet se nuk ka shance te luaje te kombtarja e Spanjes kkkkkkkkkkuuuuu ?

  Te Barca sdo te luaje ? Ska mund t'ja zere vendin Yaya Toure e po dojin klyshat si Fabregas e disa te tjere.JO JOOOOO harroje, mesfushori i fundit i Barces do jete Busuqtes edhe per shume vite, ngulite niher e mire kete ne koke, per me shume e shf kur te filloje kampionati ri futbollistik.

 10. #50
  Ragnald
  Antarsuar
  19-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Spektakel nga ana e spanjes sot.....kjo eshte spanja qe njohim ne ......shpresoj ta kalojne grupin edhe te ikin deri ne gjysemfinale....jo me shume .....inshallah e anashkalojne brazilin ne 16 .

 11. #51
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Antarsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,333
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime
  Spanja ka nje advantazh nga ekipet e tjera; e ka mesfushen me plot talent dhe thellsi ne lojen qe ben. Edhe me rezervat ne mesfushe, Spanja mund te arrij te mundi cdo ekip.
  Me Kilin duhet te fitojn, sepse barazimi i nxjer jasht (duke menduar se Zvicra nuk do ket problem te mundi Honduras).
  Il Club Pi Titolato Al Mondo

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e semiku
  Antarsuar
  11-04-2010
  Postime
  1,204
  Faleminderit
  33
  152 falenderime n 129 postime
  Spanja luan futboll dekadent,e ashtequajtura "passe" e kopjuar prej fc barcelona nuk ka shans qe te bejne dic serioze ne kete kampionat botrore.Maksimumi ne gjysem finale.Loja e tyre tani me eshte e lexuar.Keto deklarata te Xavi jane femirore valle ai xhuxhi do ti caktoj ekipeve kundershtare taktikat e tyre qe ata me lehte te fitojne.

 13. #53
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Antarsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,333
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime
  Barcelona ka arritur sukses me ate lojen e so quajtur "passe", atehere pse Spanja nuk paska shance per sukses te tille?
  Il Club Pi Titolato Al Mondo

 14. #54
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Moderatort le ti bashkojn kto dy temat e njejta q jan hapur pr Spanjn;
  http://www.forumishqiptar.com/showth...=116419&page=2


  6 lojtar t Barcelons n formacion  #VamosArgentina

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Antarsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  i pershendes te gjith tifoezet e Spanjes ..
  ishalla fiton Spanjaaaaaa

 16. #56
  Gregory Isaacs Maska e metinsk
  Antarsuar
  21-06-2010
  Vendndodhja
  Shkup
  Postime
  92
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Duhen me e mar vetem edhe Guardiolen,edhe lirisht thiri FC BARCELONA.
  Qielli im

 17. #57
  [ MUSLIM SUNNIT' ]
  Antarsuar
  14-12-2007
  Vendndodhja
  Mitrovic/Tavnik City
  Mosha
  27
  Postime
  198
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  qka ka te keqe more ktu nese i ka lojtaret e barcelones kjo osht nje shej e mire shum per spanjen.. sepse lojtaret i ka te kompletuar.. dhe e kan me let per te zhvilluar mu ashtu si barcelona lojen t'pershendes.
  Jezusi (Isai a.s) sht sikurse edhe gjith profett tjer rob i zgjedhur dhe i drguar i Allahut.

 18. #58
  [ MUSLIM SUNNIT' ]
  Antarsuar
  14-12-2007
  Vendndodhja
  Mitrovic/Tavnik City
  Mosha
  27
  Postime
  198
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  [EDHE NIME GABIM MA TE MADH E BON NESE SPANIEN E SFIDON ]
  Jezusi (Isai a.s) sht sikurse edhe gjith profett tjer rob i zgjedhur dhe i drguar i Allahut.

 19. #59
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Sonte gjithe skuadra ka qen perfekte perveq Torresit .

  I lumt por do eliminohet prej Argjentines nese e kalon Gjermanin

 20. #60
  Falko Maska e Falco115
  Antarsuar
  03-09-2009
  Postime
  620
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Mos paraqitja ne fushe e sulmuesit fantastik gjerman Tomas Myller shaku i suspendimit do te jete fat i madh per Spanjen.

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •