Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 22
 1. #1
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,656

  far fshihet ?

  ... mbas kesaj teme. Valle kush eshte qellimi i hapjes dhe c'a lloj sadisfaksioni u jep pjesemarrsve aty ? Kush ma pershkruan pak , cfare ndjejne antaret sa here postojn aty ? Kete e mora si shembull, se ka shume te tilla. Po kjo me ra me shume ne sy, dhe u bera kurioze. lol

  na ndriconi,

  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=124869
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 2. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  16-05-2010
  Postime
  192
  aty fshihet lepuri
  por njerzit kan qef ti thon njeri tjetrit gomar, lop, der etc
  shiko iq e atyre qe postojne dhe kupton lehte lol

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,119
  Ca ka na nje gje per tu cuditur aty te ajo teme, ka nga ata persona qe forumet i shikojne dhe si menyre argetimi, ne kete menyre secili anetare krijon maredhenje me anetaret e tjere dhe here per tu ngacmuar e here per ti bere njeri tjetrit ndonje kompliment, postojne neper keto tema me sfonde kafsherore. S'eshte se te gjithe anetaret ketu kane nivelin tend te lart intelektual. Bile une do shkoja der aty sa te thoshja qe ky forum s'eshte i denje per nivelin tend. Per mendimin tim ti duhet te futesh ne ndonje forum te Nases, a ne ndonje nga keto te ketyre ku diskutohen ecurit e bursave te ndryshme neper bote. lol
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 4. #4
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,656
  Ah ti thua eshte ti tip ngacmim- teme. Ok dhe kjo qendron. lol


  qenush.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e SONNE
  Antarsuar
  06-05-2010
  Vendndodhja
  Tirona
  Postime
  125
  njerezit futen me kalu kohen ne forum me u argetu dhe ajo teme qe ti e ben gogol esht shum tem argetuese po cte te kthesh pergjigje ty ti gjysmat e fjaleve i shkruan anglisht e gjysmat shqip nejse tema qe ti merr si shembull esht teme shum zbavitese .......
  jeto jeten si te vij mos mendo per neser se nuk i dihet se cte sjell fati..

 6. #6
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,656
  Citim Postuar m par nga SONNE Lexo Postimin
  njerezit futen me kalu kohen ne forum me u argetu dhe ajo teme qe ti e ben gogol esht shum tem argetuese po cte te kthesh pergjigje ty ti gjysmat e fjaleve i shkruan anglisht e gjysmat shqip nejse tema qe ti merr si shembull esht teme shum zbavitese .......
  si te zbavit ty ?

  gomar.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 7. #7
  Citim Postuar m par nga PINK Lexo Postimin
  ... mbas kesaj teme. Valle kush eshte qellimi i hapjes dhe c'a lloj sadisfaksioni u jep pjesemarrsve aty ? Kush ma pershkruan pak , cfare ndjejne antaret sa here postojn aty ? Kete e mora si shembull, se ka shume te tilla. Po kjo me ra me shume ne sy, dhe u bera kurioze. lol

  na ndriconi,

  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=124869
  hahahahah,
  ee mi Pink, duhet ndricim nga ai me kurora qe ti kuptosh

  perkedhelen robte virtualisht mi, se real u ka ik menja per te mbledh fiq hhihihihi

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,676
  Per mua nenforumi i lojerave dhe rebuseve duhet te zhduket fare nga forumi. Mendimi im ky.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e SONNE
  Antarsuar
  06-05-2010
  Vendndodhja
  Tirona
  Postime
  125
  pink injoranca ska brir prandaj ja ku duke dhe kultura jote

  mjere ato prinder qe te kan dhene edukaten
  mjer ai fmi qe merr edukaten tende
  jeto jeten si te vij mos mendo per neser se nuk i dihet se cte sjell fati..

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,276
  Citim Postuar m par nga mia@ Lexo Postimin
  Per mua nenforumi i lojerave dhe rebuseve duhet te zhduket fare nga forumi. Mendimi im ky.
  Se mos te shikoj qe futesh andej,se te piu e zeza

  Pershendetje mia@
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 11. #11
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,656
  Citim Postuar m par nga SONNE Lexo Postimin
  pink injoranca ska brir prandaj ja ku duke dhe kultura jote

  mjere ato prinder qe te kan dhene edukaten
  mjer ai fmi qe merr edukaten tende
  c'a pate ? lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 12. #12
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Antarsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  O pink nuk e dija qe ti na qenke shembelltyra e inteligjences dhe e shkences.


  Degjo ate teme une e kam hapur per humor dhe per tu argetuar .Mjaft probleme kam ne jeten reale ashtu sic mund te kete shumica prej nesh kush me ndalon te argetohem????? Mos valle disa si ty psevdointelektuale?
  Pastaj nga kafsha e ke prejardhjen dhe ti e une e i gjithe globi.
  Nqs do ndalojme dhe humorin atehere te veshim te gjithe rroba te zeza , kapello ne koke dhe makina funeralesh.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Antarsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  2,791
  po ti moj pink je me keq se tgjithe

  na trego noj postim tendin "ne tema me te mira" ta shofim i her se ca posto ti ?

  kjo tema e papame

  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=116031
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Antarsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  2,791
  nersa une do shtoja (tek mia@) vetem dhe rubriken: "Bota shpirterore" !-!~!~!
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 15. #15
  Po ajde e themi se ne qe nuk kemi kapacitetin tuaj te larte ne forum
  duhet te perjashtohemi
  po ju si ju duket vetja qe haruat opingat ,nevojtoren qe na e kishit jashte,koken qe e lanit me kanacke edhe nga njeher edhe me uje te ftohte,kepucet e qepura perpara,bythken e fshinit me gazete
  a me falni tani ini jashtet shtetit edhe haruar se nga vini
  ai qe haron eshte njeri pa personalitet si puna tuaj
  thjeshtesia edhe edukata eshte numer 1 po ju sju le kapaciteti tuaj i larte qe ta kuptoni
  ju te gjithe na argetoni me shume se lojrat e vena ne forum
  nuk kemi kohe edhe sja vlen te rrish ore te tera edhe te besh nje postim qe ti duket dikujt nga ju interesant
  dua te me realizohet nje ender te takoj ndonje nga ju qe te shikojme qe nga turinjte nga veshja , nga edukata zero
  edhe pastaj ajdeni prape te bejme ndonje docke muhabet
  he mos e vrini shume koken se ka dhe me keq
  a se harova kurre mos haroni e qeshura shton jeten qeshni dhe beni gallate
  dhe lerini te tjeret te grine presh
  .....
  Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Antarsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  2,791
  loooooooooooooooooooooooooooooool

  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 17. #17
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  Une jam dakord me PINK-un te pakten tu jepte ndonje informacion shtes pse i krahasoni me ato kafshe..apo ndonje kuriozitet rreth kafshes qe zgjidhni

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2004
  Postime
  2,378
  Citim Postuar m par nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  a se harova kurre mos haroni e qeshura shton jeten qeshni dhe beni gallate
  dhe lerini te tjeret te grine presh
  .....
  po qe me vajti mendja per lakror me presh e me gjize tani. po mos me ver te gri une preshin se s'e kam haberin nga e grira.
  imagine there's no countries...
  nje fjale, nje kuptim...
  :))))

 19. #19
  Citim Postuar m par nga uj me gaz Lexo Postimin
  po qe me vajti mendja per lakror me presh e me gjize tani. po mos me ver te gri une preshin se s'e kam haberin nga e grira.
  ne vend per ty e bej une lakrorin
  po jo mo kemi kush grin preshin ne kete siper si duket ja ka mare doren
  Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

 20. #20
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,656
  Citim Postuar m par nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  Po ajde e themi se ne qe nuk kemi kapacitetin tuaj te larte ne forum
  duhet te perjashtohemi
  po ju si ju duket vetja qe haruat opingat ,nevojtoren qe na e kishit jashte,koken qe e lanit me kanacke edhe nga njeher edhe me uje te ftohte,kepucet e qepura perpara,bythken e fshinit me gazete
  a me falni tani ini jashtet shtetit edhe haruar se nga vini
  ai qe haron eshte njeri pa personalitet si puna tuaj
  thjeshtesia edhe edukata eshte numer 1 po ju sju le kapaciteti tuaj i larte qe ta kuptoni
  ju te gjithe na argetoni me shume se lojrat e vena ne forum
  nuk kemi kohe edhe sja vlen te rrish ore te tera edhe te besh nje postim qe ti duket dikujt nga ju interesant
  dua te me realizohet nje ender te takoj ndonje nga ju qe te shikojme qe nga turinjte nga veshja , nga edukata zero
  edhe pastaj ajdeni prape te bejme ndonje docke muhabet
  he mos e vrini shume koken se ka dhe me keq
  a se harova kurre mos haroni e qeshura shton jeten qeshni dhe beni gallate
  dhe lerini te tjeret te grine presh
  .....
  piece of meat.

  mushke.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •