Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-10-2007
  Postime
  833
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Soft per iMAC

  Mundet dikush te me sugjeroje ndonje software per english check tek Microsoft Word per iMAC?

  Dmth te beje English Spell tek Word-i.

  Kam pare Spell Catcher, por spo e gjej version full,
  mund te me ndihmoje ndokush me ndonje alternative?


  Jemi qe jemi ketu, po i bej edhe nje shtese.
  Programet e SingularLogic Greece, i ka degjuar njeri?
  Sa vlejne dhe ku mund te gjej ndonje program te tyre full:
  http://www.singularlogic.eu/index_en.html
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga The Pathfinder : 19-05-2010 mė 17:13

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •