Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 26 prej 26
  1. #21
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    zürich.swiss
    Postime
    1,134
    Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
    kur qahen dhe katundaret ........vaj medet

    Per juve e kame o mjerane se per mua vetm vazhdoni zoti gjaren ju befte une e kame jeten e sigurte ne gjdo aspekte ..


    Sa i perket asaje fjales katundare me bere te qeshi tashe 100 vite familja ime eshte rriture ne civilizime ndersa une pothuaje se kame lindure ne civilizime kure ti mjerane nuke dije se ka jete edhe dikun tjeter perveqe ati rrethite tende te qmendure ku jetoje dhe asaije koperatives ku te kishte klonuare xhaxhi envere


    Per te mose e zgjature kure une kisha kompjuter ti nuke kishe ase televizore kaqe kalo mire......

  2. #22
    _____
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
    Si ben sikur s'do.

    Do vesh qe do vesh, gjeje ndonje andej. Pese dite jane mese te mjaftueshme.
    Booo
    te ngela ne dere un ty? edhe me ndejt beqare eshte veshtire te urojne per burre
    Mire e ke te marre edhe nje fustan te bardhe me vete se ku i dihet!!

    Ps. Te hengsha dasmen tende, se e imja u be pune e kryer tani lol


    Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
    kush e ka rrogen mesatare $400??????
    Qofsha gabim, por kjo me duket eshte mesatarja e rroges mujore ne Shqiperi.

  3. #23
    _____
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Citim Postuar mė parė nga drifilon Lexo Postimin


    Femijet ROME te cilet shtrinin doren dhe lypnin leke sapo zbritje nga anija pore jo kjo nuke eshte tragjedija ,Tragjedija eshte se keta femije kishine hyre dhe lypnin ne nje zone ku eshte rreptesishet e ndaluare per ta dhe personate civile ku perveqe sigurimite te shtetit dhe personave te cilet udhtoijne ne nje destinacione te caktuare dhe ate pase disa kontrolleve nuke mundet nuke guxone dhe nuke duhet te hyje askushe tjeter ...
    Nga porti i Durresit nuk kam ardhur ndonjehere, por kete problem e kam pare edhe ne Rinas heren e pare qe vajta ne 2002. Per fat te mire 2 heret e fundit qe kam udhetuar nuk i pashe me. Ishalla te qendroj ashtu. E kuptoj shqetesimin tend sepse edhe vete nuk me pelqeu!!!

  4. #24
    Sami Frashėri thotė:"Njeriun qė ti do nuk ka asnjė tė metė, pa fillo mos ta duash sheh sa tė meta ka" ose fjala e urtė popullore thotė: "Me cfarė nijeti ( qėllimi ) tė nisesh dikund ashtu do tė gjesh". Unė tetorin e kaluar u nisa me qėllim tė mirė pėr nė Shqipėri dhe mirė gjeta dhe vėrtet u kėnaqa. Ajo pjesa e mirė qė kisha planifikuar mė doli mirė, kėshtu disa cikėrrimave nuk ua kam vėnė veshin:
    kėshtu pėr mua nuk ēonte shumė peshė nėse:
    - sapo ndaluam nė stacionin e fundit nė Tiranė njėri i futi njė grusht tjetrit turinjve
    - mendova pėr tė vizituar edhe qytete tė tjera, por kėtė nuk e bėra se nuk gjeta askund linjė autobusi,
    - nėse pėr ty rrugėtimi Tiranė - Durrės kushton 120 lekė, derisa pėr tė tjerėt ėshtė 100 lekė
    - nėse do tė dėgjoja tė shara vendēe ndėrmjet personelit tė autobusit dhe tė kombibusėve
    - nėse nė bujtinėn ku isha vendosur ēmimi pėr njė natė ishte 700 lekė, ndėrsa unė paguaja 10 euro

    Ka edhe cikėrrima tė tjera, por kėsaj i thonė:"mbyll njė vesh e njė sy". Fundja: gjindu!

    Fal kėsaj unė vėrtet jam kėnaqur. Kam takuar njerėz shumė tė mirė.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga projekti21_dk : 18-05-2010 mė 20:26
    "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

  5. #25
    i/e larguar Maska e SKRAPARI
    Anėtarėsuar
    13-01-2005
    Postime
    867
    po te kesh nje makine per te levizur ne Shqiperi nuk eshte keq
    me 20 euro ne dite kenaqesh

  6. #26
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    03-10-2009
    Vendndodhja
    larg
    Postime
    1,011
    [QUOTE=s0ni;2721567]
    rroge mesatere $400 mujore


    Dikush laker dikush mish mesatarja mish me laker!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •