Close
Faqja 29 prej 29 FillimFillim ... 19272829
Duke shfaqur rezultatin 561 deri 570 prej 570
 1. #561
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: far libri po lexoni apo kini lexuar koht e fundit?

  Sapo lexova dhe perfundovaeNora Roberts , Perfect Harmony.

  T'ju them te drejten vetem titullin i lexova se nuk kisha nerva ti hap fletet tjera

 2. #562
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-01-2013
  Postime
  16
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: far libri po lexoni apo kini lexuar koht e fundit?

  Pr shplodhje, F. Dostojevskin, "Idioti".

 3. #563
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Antarsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime n 91 postime

  Pr: far libri po lexoni apo kini lexuar koht e fundit?

  Sapo mbarova
  Les enfants de le liberte shkruar nga Marc Levy
  Dhe kem nisur
  L'appel de l'ange shkruar nga Musso
  Ndryshuar pr her t fundit nga Marya : 09-08-2014 m 11:07
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 4. #564
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Antarsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime n 91 postime

  Pr: far libri po lexoni apo kini lexuar koht e fundit?

  Sapo mbarova kete romanin siper dhe nisa
  Rvlation shkruar nga Stephenie Meyer.
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 5. #565
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime

  Pr: far libri po lexoni apo kini lexuar koht e fundit?

  Po ri-lexoja "4000 vjet nga urtesia boterore" - Andrea Skanjeti
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 6. #566
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-03-2013
  Vendndodhja
  andej ketej gjithandej
  Postime
  147
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: far libri po lexoni apo kini lexuar koht e fundit?

  Saga e "Ditari i Vampirit"
  koha nuk sheron plaget, thjesht te meson te jetosh me to...

 7. #567
  i/e regjistruar Maska e Hylja
  Antarsuar
  11-08-2006
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: far libri po lexoni apo kini lexuar koht e fundit?

  Duke lexuar Bethoveni dhe Revolucioni Francez - Fan S. Noli

 8. #568
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime n 436 postime

  Pr: far libri po lexoni apo kini lexuar koht e fundit?

  Morfonologji e eptimit te gjuhes se sotme shqipe. Rahmi Memushaj.1989 tirazhi 1000 kopie.

  Scanderbeg. Alessando Cutulo.

 9. #569
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-08-2016
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: far libri po lexoni apo kini lexuar koht e fundit?

  Disa libra qe i kam lexuar kete vere jane: 1.Muri nga Jean-Paul Sartre. Me te vertete nje liber filozofik,shume interesant,i ndare ne pese kapituj ku secili flet per nje dege te filozofise,ja keshilloj kete liber cdokujt qe ka nje interes sado te vogel per filozofine. 2.Filozofia-nga Edward Craignje liber mjaft i vogel por shume interesant qe eshte njefare hyrje e shkurter ne pjeset me te thella te filozofise.3.Princi-nga Niccolo MachiavelliLiber shume i bukur,poashtu edhe shume i njohur,flet per sistemin politik ne Itali gjate kohes se rilindjes dhe se si duhet te sillet nje lider.

 10. #570
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Antarsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime n 80 postime

  Pr: far libri po lexoni apo kini lexuar koht e fundit?

  Po lexoj "Arkipelagu Gulak"
  "M e mira sht armike e s mirs"

Faqja 29 prej 29 FillimFillim ... 19272829

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •