Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 13
  1. #1
    i larguar Maska e bindi
    Anėtarėsuar
    17-10-2009
    Vendndodhja
    Ne bregdet
    Postime
    1,523

    Kerkoj spjegime

    Kerkoj spjegime nga moderatoret ,qe kohen e fundit ēdo postim imi po thuaj se fshihet, posa e shruaj dhe dua qe ta postoj ,nga forumi me del nje mesazh qe me
    thote te beje refresh...,posa beje refreshin auomatikishte me qete nga linja...,dhe keshtu me fshihet dhe postimi qe kame shruajtur...!

    ps. i lutem moderatorve te me japin spjegim ,se ku qendron problemi...,mos vall
    forumi eshte i infektuar me ndonje virus apo dikush nga moderatoret e bene qillimishte kete...

  2. #2
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,348
    Postimet nė Bllog
    17
    Problemi nuk eshte i forumit dhe as i moderatoreve por i shfletuesit tuaj. Nuk ju vijme dot ne ndihme pasi nuk e dime se cfare shfletues perdorni per te hyre ne forum dhe cfare linje interneti perdorni. Ka shume shkaqe qe mund te krijojne kete problem por asnje nga to nuk ka lidhje me forumin apo me moderatoret.

    Albo

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e fegi
    Anėtarėsuar
    29-05-2009
    Postime
    5,767
    Perse shume postime fshihen, ju lutem ku qendron problemi? afer 30 postime jon fshir per 2 dite
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga fegi : 08-06-2010 mė 02:58

  4. #4
    i/regjistruar
    Anėtarėsuar
    21-03-2008
    Vendndodhja
    Pistoia
    Postime
    580
    Citim Postuar mė parė nga bindi Lexo Postimin
    Kerkoj spjegime
    shkruhet shpjegime

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e elonesa
    Anėtarėsuar
    23-11-2009
    Vendndodhja
    ne planetin toke
    Postime
    755
    Un desha te ju pys diqka stafin ....Mundet te behet qe hyrja ne forum te behte gjithmon me pasword sepse nga PC ime kyqen edhe antare te tjer ne forum ..forum i kyq drejtperdrejt ne forum pa pasword dhe pastaj shkrimet e tyre dalin ne emrin tim ...me kuptoni pasi qe perdorim te njejtin Pc forumi na kyq pa pasword mund te behet dot qe qdo kyqje ne forum te jet me pasword ..???
    Prinderit ma kan mesuar edukaten .....jeta me ka mesuar me ke ta perdor ....

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e Bardhi
    Anėtarėsuar
    06-09-2002
    Postime
    708
    Citim Postuar mė parė nga elonesa Lexo Postimin
    Un desha te ju pys diqka stafin ....Mundet te behet qe hyrja ne forum te behte gjithmon me pasword sepse nga PC ime kyqen edhe antare te tjer ne forum ..forum i kyq drejtperdrejt ne forum pa pasword dhe pastaj shkrimet e tyre dalin ne emrin tim ...me kuptoni pasi qe perdorim te njejtin Pc forumi na kyq pa pasword mund te behet dot qe qdo kyqje ne forum te jet me pasword ..???
    Elonesa te pershendes. Pasiqe e dije kete pytje tuajen , po ju pergjigjem;
    Kur te hyni ne forum, e shkruan emrin dhe pasvordin. Aty afer eshte nje kolon qe shkrun, a don me ta ruajtur identifikimin. Nese ju klikoni aty atehere ju i keni thene po ruje. Tash sa here qe te shkosh te forumi shqiptar, aj qelet vete se ju i keni thene. Ne deshiron te mos qelet pa i thene ju , shko edhe nje here aty ku shkruhet emri dhe pasvordin dhe aty ku thote a ta ruaj identifikimin , kliko dhe ja hjek vijen. E lene katrorin thate pa vije. Kjo dmth jo.
    Shpresoj se jam i qarte.
    Mpuq.
    JU NJE HAP - PUNA DY...

  7. #7
    oj elenoesa na krejt hijm me pasword qka je ka bisedon ti ndaq me hi saher te hish me ja shkru paswordin heki aty nalt ata vijen edhe hin qysh po thu ti :P

  8. #8
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    une dua me dite....
    kam degjuar do thashetheme kendej verdall....
    po ta sqarojm pak punen,pasi kerkojm sqarime:
    a kan mundesi "moderatoret" te lexojn mp e antareve te forumit....

    nejse flm "nese tregoni" por kete s'dua ta di vetem une por edhe shume veta besoj,sepse nga shume kam degjuar se e thuan...


    me respekt nga une
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  9. #9
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anėtarėsuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    ....................
    Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

  10. #10
    i/regjistruar
    Anėtarėsuar
    21-03-2008
    Vendndodhja
    Pistoia
    Postime
    580
    Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
    po ta sqarojm pak punen,pasi kerkojm sqarime:
    a kan mundesi "moderatoret" te lexojn mp e antareve te forumit.
    dhe jo vetem moderatoret, gjithesesi, mir e bejne qe i lexojne MP-te, keshtu te pakten te i'u hiqet vullneti te mereni me thashatheme.

  11. #11
    Shqiptar Maska e EdiR
    Anėtarėsuar
    24-05-2002
    Vendndodhja
    Madison, WI, U.S
    Postime
    963
    Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
    une dua me dite....
    kam degjuar do thashetheme kendej verdall....
    po ta sqarojm pak punen,pasi kerkojm sqarime:
    a kan mundesi "moderatoret" te lexojn mp e antareve te forumit....

    nejse flm "nese tregoni" por kete s'dua ta di vetem une por edhe shume veta besoj,sepse nga shume kam degjuar se e thuan...


    me respekt nga une
    Askush nuk mund te lexoje mp perfshi ketu Moderatroret apo edhe Admin. Nese dikush di passwording tuaj atehere po.
    klm
    Think. Laugh. Live.
    Mendo. Qesh. Jeto.

  12. #12
    Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
    une dua me dite....
    kam degjuar do thashetheme kendej verdall....
    po ta sqarojm pak punen,pasi kerkojm sqarime:
    a kan mundesi "moderatoret" te lexojn mp e antareve te forumit....
    Sic a ka thene dhe Edir, askush nga stafi i moderatoreve, smod dhe admin nuk kane mundesi te lexojne mesazhet personale te antareve. I vetmi qe mund t'i lexoje eshte administratori i serverit. Po sma ha mendja se ai ja ka ngene te lexoje mesazhet private te 40 mije antareve.

  13. #13
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    falemderit per spjegimet,z.darius,z.edir dhe z.strange...
    kete doja te dija...
    flm dhe nje here...
    c'do te mire...
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •