Close
Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112
Duke shfaqur rezultatin 221 deri 222 prej 222
 1. #221
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Vjosa, po i shkelim me kembe te gjithe qe na dalin perpara

  ***


  WORLD: Friendly International

  Sweden 2 - 3 Argentina

  Goals: 0-1 Own goal (min 3, Lustig), 1-1 (min 17, Olsson), 1-2 (min 19, Aguero), 1-3 (min 23, Higuain), 2-3 (min 90+4, Elm)


  Video nga ndeshja:


  Shtypi suedez vlereson perfaqesuesen e Argentines dhe ne vecanti Messin.
  Gazeta "Svenska Dagbladet": Messi tregoi "pse eshte me i miri ne bote".

  http://www.sport.es/es/noticias/barc...-messi-2312787

  "Faleminderit per show"

  Dy momentet me interesante gjate ndeshjes lol

  1)  2)

  Ndryshuar pr her t fundit nga no name : 07-02-2013 m 20:43

 2. #222
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime

  Pr: Tifozt e Argjentins

  SOUTH AMERICA: World Cup - Qualification


  Argentina 3 - 0 Venezuela

  Goals: 1-0 (min 29, Higuain), 2-0 (min 45, Messi), 3-0 (min 59, Higuain)


  Video nga ndeshja:  Messi show.
  Nje gol dhe dy assist.
  10 ndeshje te zhvilluara ne kualifikime, 8 gola.  Argentina kryeson grupin me 23 pike.
  Ndeshja e radhes; 26/03/13 Bolivia - Argentina


Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •