Close
Faqja 3 prej 52 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 1038
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e <katunari>
  Antarsuar
  05-08-2009
  Vendndodhja
  DE, me zemer ne trojet Iliriane
  Postime
  493
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ahoi DEU,

  wie geht's , wie steht's ?
  Ihaaa , qe sa kohe nuk isha ketu pari, na katunaret kemi pune shume tash ne ara, e dini a po ?
  Po e shof se shume pershendetje me paskan ardhe,
  hajt se po revanshohem me nji pershendetje te MADHEEEEEEEEEEEEEE per te gjith, pa perjashtime, veq atyne qe me kan pershendete ,
  edhe pak ma shume, digauuuuuuuuuuuuuf

  Wann wird mal wieder richtig sommer ......
  Sot do t bj nj vepr t mir-edhe nuk do ti tregoj askujt

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  diesser sommer knnen wir vergessen katunaro

  nje pershendetje per te gjithe kalofshi nje mbremje te kendshme
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e <katunari>
  Antarsuar
  05-08-2009
  Vendndodhja
  DE, me zemer ne trojet Iliriane
  Postime
  493
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga lisa12 Lexo Postimin
  diesser sommer knnen wir vergessen katunaro

  nje pershendetje per te gjithe kalofshi nje mbremje te kendshme
  lisa12,
  Die Bauer Regel , was das Wetter betrifft sagt:
  "Krht der Hahn auf dem Mist, dann ndert sich das Wetter, oder es bleibt wie es ist".

  Mein Hahn sagt: ab morgen, wird sich das Wetter ndern

  Pershendetje per te gjith miqt e mi ne DEU
  Sot do t bj nj vepr t mir-edhe nuk do ti tregoj askujt

 4. #44
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 10 postime
  hhhhhhhuuuuuuurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa endlich Wochenende und ich habe frei
  Wnche euch allen auch ein wunderschnes und vor allem verlngertes Wochenende
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,277
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Edhe un vrtet jam gzuar shum q erdhi m n fund wochenende plus Montag frei

  3 dit ka mu knaq.. tu dal me schatzat..
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Mirmbrema

  Fundjave te kendeshme

  ps-Tironcja_BLN sa e paske vene rezultatin
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 7. #47
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 10 postime
  po i dihet qe do humbi Bayerni dhe thash mo nga nji gol per cdo lojtar
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 7 postime
  Mos thuaj ashtu Tironse,se ke me dale ne rrene,e ke me pas trurp me na dale perpara.Bayern do te fitoje 2 me 1 per Bayern.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Alem ri rehat se do ja paguash kot darken Tironces_BLN
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 10. #50
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 7 postime
  Do fitoj Bayerni sot i ka vdek nena asaj pune.Ktheu me ne sa nuk eshtre vone Stern.hah.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 11. #51
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  Mia San Mia
  Scheiz Inter
  In Madrid Regiert Fc Bayern
  JO SEKS PARA MARTESE

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  Mia San Mia
  Scheiz Inter
  In Madrid Regiert Fc Bayern
  Schei auf Bayern

  Pershendetje goldi dhe gjith shqiptaret qe jetojne ne gjermani

  Ju uroj nje fund jave te bukur ,dhe ju uroj shikim te kendshem sot ne ndeshjen:

  INTER-BAYERN

  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 13. #53
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  linda do festosh gjate sot me schatzin po bej nje sy gjume tani qe te jesh ne forme ne darke
  JO SEKS PARA MARTESE

 14. #54
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Linda5 Lexo Postimin
  Schei auf Bayern

  Pershendetje goldi dhe gjith shqiptaret qe jetojne ne gjermani

  Ju uroj nje fund jave te bukur ,dhe ju uroj shikim te kendshem sot ne ndeshjen:

  INTER-BAYERN

  hey du pass auf was du sagst okej :P

  do i them angela merek qe te te largoje nga aty ty se si duhesh gje hahaha

  pershendetje per shqiptarete gjermanis :P
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  linda do festosh gjate sot me schatzin po bej nje sy gjume tani qe te jesh ne forme ne darke: p
  hahahahahah un do festoj se do fitoj INTERI,kurse Bayerni do humbi ,qe kshtu pala kundershtare do mbaj zi

  Un gjithmon ne forme jam, kur humb Bayerni sidomos

  Ika tani,kalofsh mire goldi.........bis spter
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Citim Postuar m par nga strange Lexo Postimin
  hey du pass auf was du sagst okej :P

  do i them angela merek qe te te largoje nga aty ty se si duhesh gje hahaha

  pershendetje per shqiptarete gjermanis :P
  Po amon or katunar se sa po ikja

  Bayern verliert heute

  As anxhi dhe as Klaus Wowereit,skan te me bejne

  Katunaro kalofsh mire tani,se ne darke do te boj fertig,nach dem spiel

  Ikaaaaaaaaaaa
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Gjesi all
  Sot qeka koha e mbrekullueshme dhe mua me duhet te iki per nja 4 ore ne pune
  Per ndeshjen mbreme spo flasim me mire se na behet goldi me nerva

  Kalofshi nje dite sa me te mire
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 18. #58
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Edhe un jam ne gjermanii

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Citim Postuar m par nga _TR Lexo Postimin
  Edhe un jam ne gjermanii
  Shume mire
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 20. #60
  i/e regjistruar Maska e <katunari>
  Antarsuar
  05-08-2009
  Vendndodhja
  DE, me zemer ne trojet Iliriane
  Postime
  493
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Miremengjesi DEU,
  wo seit Ihr alle ?
  trotzdem, einen schnen Tag noch
  Sot do t bj nj vepr t mir-edhe nuk do ti tregoj askujt

Faqja 3 prej 52 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •